nasiona marihuany

Aresztowana za narkotyki

Wyszukiwarka Forumowa:

Newsiak RSS

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2006
Postów
9,379
Buchów
0
Mieszkanka gminy Kikół została tymczasowo aresztowana za posiadanie narkotyków. Policjanci znaleźli w wynajmowanym przez nią i jej partnera mieszkaniu m.in. nasiona konopi indyjskich i ponad 2 kg narkotyków. Teraz kobiecie grozi nawet do 12 lat więzienia. Dzisiaj rano kryminalni z Rubinkowa zatrzymali także jej 45-letniego partnera.

More...
 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
Bigamiczna baba czy kalectwo tego co opisuje?I h*j ich obchodzą nasiona,że ktoś ma,są legalne.
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
dla tych kur*w to bez znaczenia ..moze juz sie szykuja i na nasiona i growszopy (co i tak nastapi) ..narod ma pic i glupiec
 

Marine

Well-known member
Rejestracja
Wrz 16, 2017
Postów
136
Buchów
0
Teraz wystarczy wprowadzić karę za myślozbrodnie, policzyć ilość nasion, przemnożyć przez 50g z nasiona i ukarać za zamiar wyprodukowania i wprowadzenia na rynek 320kg suszu najwyższej jakości (bo przecież każdy chce wyprodukować najwyższą jakość).

Jak ktoś będzie upierdliwy i będzie stawiał opór lub co gorsze weźmie adwokata, to z tych ziaren cześć by było hermami i by wyprodukowało kolejne nasiona, więc z 320kg zrobi się 4 tony suszu o THC na poziomie 24.8% + 17kg haszyszu.
Sprawa na pierwszą stronę wszystkich brukowców w Europie.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,839
Odznaki
5
moze juz sie szykuja i na nasiona i growszopy (co i tak nastapi)

O ile na nasiona mogą, to growshopy są nietykalne. W końcu to tylko sklepy ogrodnicze, nikt nie może zabronić sprzedaży ziemi czy nawozów...
 
M

Manto

Guest
By musieli pozamykać wszystkie ogrodnicze sklepy w Polsce , nasion można zakazać bo to jest bardzo proste w wykonaniu ale growshopy bedą do końca swiata :) , np w Niemczech nasiona sa nielegalne ale jak to Niemcy patrzą na to z boku raczej , złapali mojege kumpla na chacie miał 300 g amfy 300 Mj i 120 koksu , siedział 2 miechy a u nas dożywocie więc nie ma co porównywać .
 

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
Teraz wystarczy wprowadzić karę za myślozbrodnie, policzyć ilość nasion, przemnożyć przez 50g z nasiona i ukarać za zamiar wyprodukowania i wprowadzenia na rynek 320kg suszu najwyższej jakości (bo przecież każdy chce wyprodukować najwyższą jakość).

Jak ktoś będzie upierdliwy i będzie stawiał opór lub co gorsze weźmie adwokata, to z tych ziaren cześć by było hermami i by wyprodukowało kolejne nasiona, więc z 320kg zrobi się 4 tony suszu o THC na poziomie 24.8% + 17kg haszyszu.
Sprawa na pierwszą stronę wszystkich brukowców w Europie.

Jak nic czekać tylko aż milicjanty będą wlepiać mandaty stojąc pod biedronka ludziom z niej wychodzącym z piwem w reklamówce za usiłowanie spożywania w miejscu publicznym alkoholu:D bo przecież niewiadomo gdzie to taki delikwent ma zamiar wypić przecież..
 
D

DarkMessiah

Guest
istnieje cos takiego ja domniemanie niewinnosci dopuki sie komu nie udowodni :D jak by miala same nasiona to by jej nic nie zrobili a ze mila susz i nasionka to...
 

Marine

Well-known member
Rejestracja
Wrz 16, 2017
Postów
136
Buchów
0
istnieje cos takiego ja domniemanie niewinnosci dopuki sie komu nie udowodni :D jak by miala same nasiona to by jej nic nie zrobili a ze mila susz i nasionka to...

To jak na ulicy, pod domem stał samochód, to powinni jeszcze mandat za przekroczenie prędkości i przejechanie na czerwonym - przestępca to napewno zasługuje.
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
O ile na nasiona mogą, to growshopy są nietykalne.

jestem za ich nietykalnoscia :) ale o ile mi wiadomo Konstytucja czy sady tez sa nietykalne ;) podstawy do pozamykania grow szopow sa i wiadomo ze to nie sa po prostu sklepy ogrodnicze ,zajma sie konopia to pozamiataja wszystko .. no oby nie oczywiscie


istnieje cos takiego ja domniemanie niewinnosci

he , u nas istnieje cos takiego ja domniemanie winy ;)
 
Ostatnia edycja:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,839
Odznaki
5
Póki sam sklep się z konopiami nie utożsamia np nazwą, konopnymi akcentami w wystroju czy w jakikolwiek inny sposób to nie ma chu*a, choćby świnie latały. Ale jak idioci sprzedają w jednym sklepie nasiona i sprzęt do grow to nie ma się co dziwić...
 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
Póki sam sklep się z konopiami nie utożsamia np nazwą, konopnymi akcentami w wystroju czy w jakikolwiek inny sposób to nie ma chu*a, choćby świnie latały. Ale jak idioci sprzedają w jednym sklepie nasiona i sprzęt do grow to nie ma się co dziwić...

Mam pytanie czy pijesz do jakiegoś konkretnego sklepu?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,839
Odznaki
5
Do wszystkich które tak robią, chociaż osobiście mam to w dupie ale w razie w to takim sklepom oberwie się najbardziej. Najlepszym tego przykładem mogą być czechy i ich naloty na grow/seedshopy bodaj 2 lata temu.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół