nasiona marihuany

Arni nożycoręki out 2019 sez/auto

Wyszukiwarka Forumowa:

Arni nożycoręki

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2017
Postów
257
Buchów
0
Up
Odwiedziłem panienki , wszystko ładnie pięknie , niedoborów brak, 3 jajcarze wyrwane zostało 9 panienek myślę że już żaden się nie wychyli.
Jak zwykle nie podlewałem panienek bo same sobie świetnie dają radę - największa ma około 150 cm reszta jest troszkę mniejsza, wszystkie panny przeszły lst oprócz jednej która sama się wyłożyła jakiś czas temu, wygląda jakby się już zbierały powoli do flo ale zobaczę przy następnych odwiedzinach , ważne że zdrowe i że ślimaki dużo szkód nie wyrządziły - łapcie foty:

Cały spot




Ta co się sama położyła




Tu już po lst





I karaczan -o dziwo ślimaki go omijają szerokim łukiem i on dostał lst może jeszcze wyjdzie na ludzi:freak:



Do następnego wariaty
 

Arni nożycoręki

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2017
Postów
257
Buchów
0
Up

Panny odwiedzone , trochę przepieliłem i podałem każdej trochę nawozu na kwitnienie i azofoski, większość już kwitnie a jedna pokazała jakieś niedobory , jedna wyrwana bo się położyła całkiem na ziemi i coś z nią było nie halo ale że maleństwo było to nie żal, za to karaczan miło zaskoczył .

FOTY:




Ta tutaj największa a z lewej karaczan- puściłem go wolno niech rośnie jak chce i tak niski to panien nie zasłoni


trochę nieostry karaczan solo



losowe panny - szczyty





panna z niedoborami- jak zajdę do nich następnym razem to się okaże czy nawozy pomogły



Ogólnie jestem zadowolony , koniec października pewnie ścinka jak dożyją- do następnego <peace>
 

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1
Słabo... Ale przynajmniej jakieś doświadczenie na przyszły sezon
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Biorąc pod uwagę datę startu to jest b. dobrze, rośliny zielone najedzone i będzie palone :crazy:
 

Arni nożycoręki

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2017
Postów
257
Buchów
0
Up
Panny odwiedzone, azofoska plus nawóz na kwitnienie wrzucone pod rośliny jak zwykle wszystko idzie spoko -zdrowe i najedzone
foty:









największa







karaczan:freak:



Ogólnie szału nie ma ale najważniejsze że rosną zdrowe i ślimaki nie dokuczają za bardzo - miejmy nadzieję że październik będzie ciepły pozdro i do nastepnego:headbanger:
 

Arni nożycoręki

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2017
Postów
257
Buchów
0
UP
Witam ponownie,po 3 tygodniach nieobecności odwiedziłem panny , wszystkie zdrowe i ładnie napuchły, plechy zero - niestety z racji nadciągających na dniach przymrozków postanowiłem ściąć 5 panien
(bo lepszy rydz niż nic :smokee:), zostawiłem 3 mniejsze , zobaczymy czy przetrwają przymrozek .
Foty:






największa,główny top za ciężki żeby roślina utrzymała go w pionie :crazy:





jakiś kwiatostan


na placu boju zostały 3 panny a w śród nich karaczan ( chowa się z tyłu)



tyle liści leci z drzew - jesień pełną gębą <rotfl>



To by było na tyle - nie bijcie za jakość zdjęć bo robiłem starym kalkulatorem :jprd:
Za jakieś pół miesiąca zajrzę do pozostałej trójki i zobaczę czy przetrwały niskie temperatury i pewnie będzie ścinka , a za kilka dni pochwalę się ile wyszło z tego rzutu o ile nikt mi suszarni nie opie****i - dozo<piwofuck>
 

holii

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 4, 2012
Postów
376
Buchów
219
Miały potencjał ***aniutkie.
 

Arni nożycoręki

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2017
Postów
257
Buchów
0
Oj miały,2 z tych 5 miały 30 procent więcej masy od pozostałych a zapach - miazga no ale to już sztuka wyboru albo ryzykujesz albo masz słabsze ale coś masz :tiphat:
 

Arni nożycoręki

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2017
Postów
257
Buchów
0
UP

To już przedostatni upek z mojej tegorocznej przygody, z ostatniego rzutu wyszło 150g. fajnych bobków których moc jest jak dla mnie w pełni zadowalająca,jak dodać 50 g. z innego maleńkiego projekciku to wyszło 200 a z ostatniej ścinki jeszcze się suszy więc pewnie ćwiartka będzie.
Tak więc wczoraj wybrałem się zobaczyć co zostało po przymrozkach i byłem pozytywnie zaskoczony- panny trochę jeszcze popuchły (nawet karaczan) i zapach miały powalający, niestety nie było mi dane zrobić zdjęcia pola bo zostałem zaskoczony przez kłusownika który grasuje w tamtym rejonie (wnyki znajduje często ale kłusola widziałem pierwszy raz) - wyczaiłem go z daleka i pozostało tylko ścinać i spie****ać .ku**s sprawdzał wszędzie wnyki i jeszcze raz go przystrzeliłem jak wracałem z roboty, no ale najważniejsze że to ja go widziałem a on mnie nie :crazy:
Mam tylko 2 fotki na osłode:



Tutaj przed podwieszeniem na drzewie- będzie to sobie tak wisiało z 5 dni a później do słoików i curring



Ogólnie to jestem bardzo zadowolony ponieważ pleśni nie uświadczyłem a niczym nie pryskałem-dostały tylko 2 razy nawóz podsypany pod rośliny a zdrowe i pachnące porosły ,ważne że nie będę palił już tego co kupię na mieście bo jakość pozostawia wiele do życzenia .
Następny już ostatni up za tydzień zobaczymy ile wyjdzie z ostatniej ścinki , małe podsumowanie i koniec- do następnego<peace>
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Jeszcze ktoś wejdzie w te wnyki,szwagier z tego co pamiętam to wlazł w takie i wisiał niby 2h nad ziemią aż leśniczy go znalazł. Tel wypadł. Pewnie przesadził z tymi 2h bo nie wiem czy tyle by ktoś wytrzymał wisząc do góry nogami.
 

Arni nożycoręki

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2017
Postów
257
Buchów
0
Raczej dla ludzi nie są niebezpieczne , gościu robi samozaciskowe pętle i ustawia w miejscach gdzie chodzi zwierzyna na ścieżkach , szczególnie jak ścieżka prowadzi na dół to prawie pewne że tam są wnyki, nie widać ich , dopiero z metra da się zauważyć
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,768
Nak***iałbym takich maczetami... rozumiałbym gdyby to była kwestia przetrwania i nie miałby czego jeść, ale tak dla zarobku to wypadałoby na niego zastawić wnyki. :p
 

Arni nożycoręki

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2017
Postów
257
Buchów
0
Up
Siemka , to już ostatni up, wszystko już posuszone, większość popakowana ,z ostatniego cięcia wyszło 83g.
Ogólnie wyszło około280 gram fajnego palonka o przyzwoitej mocy ( jak dla mnie :crazy: )co zaspokoi moje potrzeby na rok lekko.Jak zwykle dużo rzeczy z***ałem i wiele jest do poprawy łącznie z zmianą spota ale to bajka na przyszły rok.
Ostatatki:


To by było na tyle - do zobaczenia w następnym sezonie ,proszę o przeniesienie do zakończonych <peace>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół