nasiona marihuany

Atami Bio-Bloombastic

Wyszukiwarka Forumowa:

BabaMaria

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2018
Postów
149
Buchów
8
Podpinam się z pytaniem do tego starego tematu.
Jakie dać dawki nawozów Biobizz Biobloom i Bi Bloombastic + melasa i Acti-Vera?

Zawsze do AF daję połowę tego co mówi tabelka.
Ale po zakupie Bi Bloombastic, nie wiem jak to wszystko dawkować.
BB daje się 1-2ml, to może dam 0,5ml i tyle samo co zawsze BioBloom?

Kiedy zacząć nawożenie BB przy automatach?
Chyba w 4 tym tygodniu flo się najwcześniej leje..
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
dość delikatne te nawozy od BioBizz ,ja to zawsze na flo dawałem na początku z raz połowe dawki a czasem od razu 3/4 ; jeśli trzeba na początku flo też z 1/2 wega do tego .dość szybko wchodziły całe dawki ,pózniej większe niż całe ..ale to ocenisz po roślinach czy potrzebują/przerobią
BB lej jak będą duże jeże :) widzisz że zaczyna się szał to lejesz .razem z blumem dał bym te połowe dawki BB (wszystko zależnie od stanu roślin)
i wtedy też tą melaske
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
Ja zawsze daje zalecaną dawkę czasem i dwukrotna zależy jak żre i jaki krzun duży. Organike to odrazu wale pełna dawkę
 
U

Usunięty 80704

Guest
Jeśli robie swoją mieszanke, to nie moge dawać pk bo mi jara planty. Biobloombastic probowalem dac 2ml/5L i mi pojarało ale u mnie mix mocny i ziemia biocanna bioterra professional+ a nawóz jest b. dobry

w zasadzie to byla wina 2 sztucznych chemików co miały byc organiczne : Sugar Royal i Green Sensation = sztuczne gówno, które mi psuło grow.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

BabaMaria

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2018
Postów
149
Buchów
8
dość delikatne te nawozy od BioBizz ,ja to zawsze na flo dawałem na początku z raz połowe dawki a czasem od razu 3/4 ; jeśli trzeba na początku flo też z 1/2 wega do tego .dość szybko wchodziły całe dawki ,pózniej większe niż całe ..ale to ocenisz po roślinach czy potrzebują/przerobią
BB lej jak będą duże jeże :) widzisz że zaczyna się szał to lejesz .razem z blumem dał bym te połowe dawki BB (wszystko zależnie od stanu roślin)
i wtedy też tą melaske

Czyli do AF nie potrzeba dawać 1/2 dawki zalecanej wg. tabeki?
Bo spotykam sie z różnymi sposobami nawożenia, część ludzi leje nawet ponad normę, a inni zalecają połowę normalnej dawki.
A może ten schemat używania 1/2 nawozu, dotyczy tylko minerałów?

To może konkretnie, jakie dawkowanie docelowo Biobloom i BB proponujesz?
Biobloom zwiększę do całej, skoro nie ma ryzyka, a BB zacznę od 0,5, jak po jednym podlewaniu nie będzie problemu, to dam w kolejnym 0,75, potem docelowo 1ml/L.

Może być?
 

Pysku

Zawsze gram do ostatniego gwizdka
Rejestracja
Kwi 26, 2021
Postów
1,520
Buchów
3,594
Odznaki
5
Czyli do AF nie potrzeba dawać 1/2 dawki zalecanej wg. tabeki?
Bo spotykam sie z różnymi sposobami nawożenia, część ludzi leje nawet ponad normę, a inni zalecają połowę normalnej dawki.
A może ten schemat używania 1/2 nawozu, dotyczy tylko minerałów?

To może konkretnie, jakie dawkowanie docelowo Biobloom i BB proponujesz?
Biobloom zwiększę do całej, skoro nie ma ryzyka, a BB zacznę od 0,5, jak po jednym podlewaniu nie będzie problemu, to dam w kolejnym 0,75, potem docelowo 1ml/L.

Może być?
Może, lej i obserwuj planty. Ten stymulatorów jest za***isty!
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
Czyli do AF nie potrzeba dawać 1/2 dawki zalecanej wg. tabeki?
Bo spotykam sie z różnymi sposobami nawożenia, część ludzi leje nawet ponad normę, a inni zalecają połowę normalnej dawki.
A może ten schemat używania 1/2 nawozu, dotyczy tylko minerałów?

To może konkretnie, jakie dawkowanie docelowo Biobloom i BB proponujesz?
Biobloom zwiększę do całej, skoro nie ma ryzyka, a BB zacznę od 0,5, jak po jednym podlewaniu nie będzie problemu, to dam w kolejnym 0,75, potem docelowo 1ml/L.

Może być?

co mogę dodać.nie ma schematu .jak by były to nie było by tyle pytań o to samo

dajesz jeść jak głodna,pić jak chce ..tyle ze musisz z lekkim wyprzedzeniem kombinować czyli obserwowac planty


pomożemy tylko dodaj fotki bo nie będziemy zgadywać
i napisz inne info o uprawie

afy to po prostu normalne krzaki i karmisz,poisz jak inne czyli jeśli potrzebują

nie wiem jak wygląda ile rośnie ale plan masz dobry .jak widzisz apetyt to zwiększaj .

powo
 

BabaMaria

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2018
Postów
149
Buchów
8
Coś tam wrzucę, jak jeszcze trochę podrosną.
Ale mam warżenie, że przy organice jest ciężko cokolwiek wywnioskować, bo na przykład ostatnio z kumplem na tym samym sprzęcie i podobnych pestkach, zrobiliśmy podobny wynik, ja na 50%, a on na 100% dawki tych samych BioBizzów.
Żadnych problemów, żadnych różnic.
Ostatnio znalazłem info od Biobizz, na temat nawożenia AF:

"When growing autoflowers with Biobizz, our recommendation is to plant them in Light•Mix and use our Nutrient Schedule for All•Mix. In this way, we give to the plants lower doses of liquid products, as autoflowers tend to be more delicate and do not enjoy nutrient-heavy environments."
 
U

Usunięty 80704

Guest
Do użytku w glebie oraz kokosie.
NPK: 0-20-21
od 1 do 2 ml/1 litr wody.

Potężny naturalny booster PK. (ale s**rwiel , ale urawał, ale to było dobre)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół