nasiona marihuany

Atami + Bio Grow

Wyszukiwarka Forumowa:

Szwagrom

Member
Rejestracja
Sie 19, 2022
Postów
23
Buchów
5
Witam, mam do was pytanko mordeczki, otóż
posiadam ziemię od biobizz light-mix minęło 20 dni Vega. I od początku stosowałem tylko atami bloombastic root-c czy nie zaszkodzi to mojej roślinie jeśli przy następnym podlewaniu zmieszam 2ml bio grow razem z 2 ml atami na 1 litr wody? Czy można łączyć takie dwa produkty?
 

bingobum

Well-known member
Rejestracja
Wrz 3, 2021
Postów
415
Buchów
379
Odznaki
2
Biobizz jest bardzo wredny jeżeli chodzi o mieszanie z innymi nawozami (czasami lubi się coś wytrącić), ja bym tego nie łączył w jednym roztworze

czy Bloombastic nie jest czasem przeznaczony na ostatnią fazę kwitnienia? po co to teraz dawkowałeś? chyba, że nazwy pomieszałeś tylko...
 
Ostatnia edycja:

Szwagrom

Member
Rejestracja
Sie 19, 2022
Postów
23
Buchów
5
Biobizz jest bardzo wredny jeżeli chodzi o mieszanie z innymi nawozami (czasami lubi się coś wytrącić), ja bym tego nie łączył w jednym roztworze

czy Bloombastic nie jest czasem przeznaczony na ostatnią fazę kwitnienia? po co to teraz dawkowałeś?
Nie mordko w internecie pisze że atami bloombastic root-c to ukorzeniacz na rozwój korzeni. Więc nie będę tego mieszał dzięki za pomoc. ?
 

bingobum

Well-known member
Rejestracja
Wrz 3, 2021
Postów
415
Buchów
379
Odznaki
2
ja znam ATAMI Root-C i ATAMI Bloombastic jako dwa oddzielne produkty

w 20 dniu wega ukorzeniacz już powinien być zbędny, o ile nie przesadzałeś roślin ostatnio
 

Szwagrom

Member
Rejestracja
Sie 19, 2022
Postów
23
Buchów
5
ja znam ATAMI Root-C i ATAMI Bloombastic jako dwa oddzielne produkty

w 20 dniu wega ukorzeniacz już powinien być zbędny, o ile nie przesadzałeś roślin ostatnio
Od początku jest w docelowej donicy materiałowej 20l pisze na butelce atami bloombastic root-c jutro wrzucę ci zdj raczej tu ukorzeniacz bo rośliny po tym jak szalone rosną.

Coś takiego tylko na niej jeszcze pisze bloombastic a niżej root-c może to jakiejś starej produkcji bo dostałem kiedyś w gratisie jutro wrzucę ci zdj swojej buteleczki a póki co wygląda to jak to tylko tak jak mówię pisze atami bloombastic root-c
 

bingobum

Well-known member
Rejestracja
Wrz 3, 2021
Postów
415
Buchów
379
Odznaki
2
o ile to po prostu Root-C (a tak pewnie jest, pomimo innego opakowania) to już powinieneś przestać dawkować z tydzień temu
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół