nasiona marihuany

Atami BLOOMBASTIC vs Atami BLOSSOM BUILDER LIQUID

Wyszukiwarka Forumowa:

dzefrej59

Well-known member
Rejestracja
Cze 13, 2020
Postów
385
Buchów
6
Witam stosował ktoś z was te produkty? Ktory według was lepszy?

Witam. Używam atami bloombastic i powiem Ci, że ładnie puchna kwiaty i faktycznie mają intensywniejszy zapach i słodki smak. Jednak nie nalezy z tym przesadzić, ponieważ to tak jakbyś lał pk 13/14 z dodatkiem żelaza, cynku i czegoś tam jeszcze :p
 

#1WhiteNigga

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2017
Postów
90
Buchów
2
A normalnie go łączysz z nawozami podstawowymi? Czy lejesz osobno? Ja lece na advanced i nie wiem czy łączyć
 

dzefrej59

Well-known member
Rejestracja
Cze 13, 2020
Postów
385
Buchów
6
A normalnie go łączysz z nawozami podstawowymi? Czy lejesz osobno? Ja lece na advanced i nie wiem czy łączyć

Ja łączę z podstawowymi, ale leje ich wtedymniej. Możesz łączyć, ale sprawdź wtedy EC. Dodając atami, musisz dodac mniej podstawowych. Wszystko co dodajesz do wody, podnosi EC. Jak jest za wysokie, to Ci roślina nie przyjmie składników.
 

Darekgra122

Well-known member
Rejestracja
Wrz 8, 2021
Postów
66
Buchów
209
Hej
Wlasnie zacząłem moja pierwszą sesje z bicuzz atami ...kupiłem caly zestaw .
Krzaki to hulkberry og kush i pineapple chunk oraz blue gelato.
Wcześniej stosowałem pełen zestaw shogun od a do z na stardog krzakch i rezultat byl okolo 200g z krzaka indoor 600w hps
Na chwilę obecną krzaki w drugim tyg veg rosną dobrze oprócz og kush które ewidentnie sie zablokowaly ( wczesniej nigdy nie uprawiałem) zrobiłem im 48h temu płukanie i zmienię im dawkę atami o połowę w dół.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół