nasiona marihuany

[ATTIS 300W PRO][1X1X2] Przepyszne pierwsze obcowanie

Wyszukiwarka Forumowa:

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Wygodniej w czym?
Że trzeba klikać przy każdym poście żeby zobaczyć foty?
 

przepyszny

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2022
Postów
129
Buchów
233
Odznaki
1
Mi na telefonie z tym dużo wygodniej, szybciej do dołu strony dojade przerzucić karte i nie rozwijam sobie jak juz widzialem te foty. Spoko, Wam ma byc wygodnie - beda juz normalnie 😎
 

przepyszny

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2022
Postów
129
Buchów
233
Odznaki
1
Fotorelke można zamknąć bo namiot mi sie złożył i od jutra startuje z nowymi pannami
 

przepyszny

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2022
Postów
129
Buchów
233
Odznaki
1
Za dużo w szafie miałem pierdół i padło wszystko na rośliny. Kompletnie połamane. Juz start kolejnych.

1A7BFA54-7951-48F2-A4CF-E99EB74C2F19.jpg


Dostaly troche bactrexu do wody
 

przepyszny

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2022
Postów
129
Buchów
233
Odznaki
1
Ale farta miałem wlot na chate i niestety ta proma klima buczy troche, dobrze ze w małych kubkach wszystko do wora podeptane to papryke powiedziałem, że bede robił. Ma ktos papryke zebym obok posadzil w razie co?

Czy tłumiki dają radę na miejsce spota?

No niestety przenoszka no nowego spota i polecicie grzejnik do pomieszczenia gdzie 12*C?

Przykry koniec




Ano i tak najarany to chyba po***alem co jest co


Zapomniałem dodać, że dziewczyny do zagajnika zaganione zostały, znalazły się tam po jakimś 18h moczeniu gdzieniegdzie pokazując kły. poszły więc już wcześniej do ziemi aby rosnąć w siłę wspomagane Startexem, Mycotexem, Bactrexem i Orgatreksem (cos tu moglem po***ac). Dostały lekki oprysk z Clonexa w niewielkiej dawce bo ostatnio pomagało. Do lasu pięknego i wilgotnego jak jaskinia pod wodospadem trafiły jakieś tam Banana Krumble od Green House Seeds razy dwa, czyli dwie sztuki. 2 liczone Dankberry od Anesiaseeds które mają zadowoliś mocą. Prawie zapomniałbym o wspomnieniu lorda OG Kush od DNG Genetics od @nasionamarihuany.pl w gratisie i chyba 3x Acid Dough od Ripper Seeds które mam nadzieję, że będą potworami z opakowania, napatoczyło się też jakies Cocopoco od bulkseedbank- motyla noga, kto wie skąd ja to mam. Do tego jakies Platinum Jack od nasionanasztuki - jasny pioryn by to trzasną ale reszte plakietki zerwałem wcześniej i nawet nie pamietam ile tego było w paczuszcze. Tyle chyba cała banda. Zobaczymy czy zmowu nie znikną. Ogólnie to nie pamiętam czy w każdej doniczce jest nasionko XD i tym razem zrobilem podwójne doniczki. Bedziem wybierac najsilniensze. Pomożecie w nowej relce.
Zyczcie mi powodzenia bo jak wyjdą i bedzie juz nowy spot to wleci relka nowa. Elo!


A i jeszcze edit bo w kieszeni znalazlem to chyba posadzilem Santa Maria Haze 3 x Autoflower free promo seeds od Seedstockers. Jejku wez teraz zgaduj które to które jak chcesz 3 tyg wega
 
U

Usunięty 82915

Guest
Jak mam od siebie coś doradzić to poogsarniaj sprawy życiowe, a potem się bierz za uprawę.
Po co masz świecić mordą na stronach lokalnych gazet, ale zrobisz jak uważasz. Twoja piaskownica, Twoje zabawki
 

przepyszny

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2022
Postów
129
Buchów
233
Odznaki
1
Wszystko dogadane, nawywijałem i wziąłem to na klate. Dziewczyny przygotowują się do nowej fotorelki na nowym spocie. Jak do teraz to siedzą w Light-Mix i może będą pryskane Rhizotoniciem dookoła łodygi co by sie troche rozrastały korzenie.

FE49F2CD-AE52-41A6-870A-BE7DF380FB05.jpg


Medium w które wejdą ale przygotowane już zostało bo mniej miejsca to zajmuje z inkubatora do donicy i gitówa.

Te co zaznaczone to zwykła ziemia z Zielomego Obi pomieszana z Perlitem 10% w stosunku do litrarzu ziemi. Wyglądało to spoko. Na zdjeciu. Do niezaznaczonych zwyczajnie LightMix ile starczyło i startrex

BF82038D-1FD0-49B2-9C97-EF97E604760B.jpg



Do tej ziemi to sypał jeszcze według zaleceń jak na 5L jest 25 gram, to na 50L sypałem chyba 250g albo 150g nie wiem, zapomniałem już jak to robiłem.
//edit no sory ze smutku ze trzeba spota zmienic sie napizgałem. Oczywiśvie, że Startrexu od BioTabsa sypałem.



I do każdej bo to chyba 18L wjechały po 2 tabsy BioTabs przełamane na pół i wsadzone w cztery rogi. Cala reszta przy przesadzaniu, ulatwilem sobie sprawe na spot. Jeszcze na spokojnie chyba Mycotexu dodam pod kubeczki bo sie aktywuje przy bodlaniu Bactrexem z Orgatrexem.

38D164E5-FD10-48F3-B1CA-FE477968A76A.jpg


Do zoba w nowej relce i oby bez przypału!
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół