nasiona marihuany

Auto 60 Grapefruit i Cream Mandarine Auto

Wyszukiwarka Forumowa:
R

Rodzilla

Guest
Witam,
Mam 40 dniowego 60 day auto grapejfruta który dopiero zaczyna kwitnąć, drugi 30 dniowy Cream Mandarine Auto kwitnie już od tygodnia ale po LST ma tylko kilka mniejszych pączków i jeden główny. Grapejfrut rozrasta się na boki po LST, Mandarynka jest co najmniej 2 razy mniejsza od grapejfruta ( jak w owocach) Nawożę biobizzem starter pack indoor i dodaje nirvany od 3 tygodnia. Oświetlenie 2 x tornado 32 w po 2250 lumenów każda. Pokój od jakiegoś czasu 40x40 wcześniej 30x40.
Powycinałem trochę liści i obawiam sie że może mieć to wpływ na rozwój moich malutkich automatów. Oświetlenie 14/24 od samego początku nie mogę więcej świecić z kilku powodów :/ Jest to moje pierwsze indoor
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

BioKaktus

Active member
Rejestracja
Sty 30, 2020
Postów
44
Buchów
0
Wrzuć jakieś zdjęcia będzie łatwiej odpowiedzieć na nurtujące cię pytania :)
 
R

Rodzilla

Guest
Cream Mandarine Auto 33 dzień


displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

Auto 60 Grapefruit 41 dzień

displayimage.php
[/url][/IMG]



displayimage.php
[/url][/IMG]









 

BioKaktus

Active member
Rejestracja
Sty 30, 2020
Postów
44
Buchów
0
Roślinki ładne chodź małe, przypuszczam że powodem może być to że mają mało światła, używasz czegoś na kwitniecie?
 
R

Rodzilla

Guest
biobizz try pack zgodnie z zaleceniami producenta i Nirvanę od ADVANCED NUTRIENTS od 3 tygodnia.

---------- Post Zaktualizowany 23:22 ---------- Data pierwszego postu 18:26 ----------

Roślinki ładne chodź małe, przypuszczam że powodem może być to że mają mało światła, używasz czegoś na kwitniecie?

Mało światła tzn że za krótko świece czy słabe oświetlenie? Czekam na lampę LED cob full spectrum i będzie lepszej jakości oświetlenie.
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Yo. Coś wydaje się mała, po mimo iż miała stres.. Możliwe ze lampa załatwi problem.

Tutaj moja w podobnym wieku, karmiona trzy pakiem biobizza.
 
R

Rodzilla

Guest
Chyba za bardzo mnie poniosło z wycinka liści i tu też widzę problem. Opuściłem wczoraj światło niżej jeszcze i zobaczę czy ruszy, dopuki nie przyjdzie nowe oświetlenie.
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
To jest bardzo prawdopodobne. Roślina się zestresuje w ch*j tym bardziej że ma pisane 60 dni tylko. Automatom raczej nie podcina się liści, ewentualnie w fazie flo. Świeć im 20/4 bądź 18/6. Nie wiem skąd ty wytrzasnąłeś 14/24 ;p
 
R

Rodzilla

Guest
To jest bardzo prawdopodobne. Roślina się zestresuje w ch*j tym bardziej że ma pisane 60 dni tylko. Automatom raczej nie podcina się liści, ewentualnie w fazie flo. Świeć im 20/4 bądź 18/6. Nie wiem skąd ty wytrzasnąłeś 14/24 ;p

Twoja to dorodna :) mogę je teraz przestawić na 18 czy już za późno.?
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Przestawiaj przestawiaj! Nawet jak możesz to ja bym się szarpnął 20/4 żeby jak najwięcej światła miała :) I nie obcinaj jej już tych liści Af tego nie lubią :p Tym bardziej te 60 dniowe :D Wszystko stres i może ci się przedłużyć, a nawet i nie mieć takiego plonu jakiego byś chciał :) JA to wiesz wsadziłem ją w 2L donicę i tak rośnie bez treningu, ma jakieś 50cm :p Powodzenia!
 
R

Rodzilla

Guest
Leci na 18 i chyba widać efekty. Stres puścił po wycince liści. Ładnie odżyła. Lecę tak do końca. Jestem ciekaw o ile się to wszystko przedłuży. Mandarynce ewidentnie służy dłuższe światło bo rozrasta się w oczach a i grejpfrut ładnie jedzie. Dzięki za radę.
 
R

Rodzilla

Guest
Na Mandarynce pojawiły się plamy na kilku liściach. Mam zacząć się niepokoić?? Grejpfrut bez plamek :)

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]



displayimage.php
[/url][/IMG]
 
R

Rodzilla

Guest
Przestawiaj przestawiaj! Nawet jak możesz to ja bym się szarpnął 20/4 żeby jak najwięcej światła miała :) I nie obcinaj jej już tych liści Af tego nie lubią :p Tym bardziej te 60 dniowe :D Wszystko stres i może ci się przedłużyć, a nawet i nie mieć takiego plonu jakiego byś chciał :) JA to wiesz wsadziłem ją w 2L donicę i tak rośnie bez treningu, ma jakieś 50cm :p Powodzenia!

Leci na 18h. Mandarynka zaczyna dochodzić , ale jej rozmiar to jakaś porażka, grapejfrut ładnie się rozrósł ale potrzebuje jeszcze trochę czasu w porównaniu z mandarynką która już zaczyna pokrywać listki trichomami :). Muszę coś zmienić bo z takimi rozmiarami to ja nie będę miał co suszyć... Szkoda czasu i prądu..... Polecacie jakieś godne uwagi odmiany, auto lub Fotoperiod bo chciałbym coś pod nową lampą fajnego stworzyć :)
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Mało masz fotorelacji, wątków jakie odmiany wybrać, jakie polecają? :p Rozejrzyj się :D Bierz fotoperiodyczne a nie baw się auto, ja już też póki co rezygnuję z auto w in.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół