nasiona marihuany

Auto afghan, LST poszło w łodygę?

Wyszukiwarka Forumowa:

Indoorosław

Well-known member
Rejestracja
Lis 8, 2020
Postów
122
Buchów
67
Cześć,
Jest to moje pierwsze lst - myślę że to główny problem, tym bardziej że to wsumie moja pierwsza uprawa, więc i trochę szczur eksperymentalny.
Nagiąłem krzaka jak wychodziło 4 i 5 piętro liści. Wszystko fajnie, szczycik znowu chciał lecieć do góry, więc chciałem go dzisiaj podgiąć i zauważyłem że po tym lst nic się nie zmieniło oprócz łodygi (pomiędzy liścieniami a drugim piętrem)... stała się ona znacznie grubsza bo była najwyższym punktem. (znacznie się odróznia od tej dolnej łodygi) Po jakim czasie pojawią się nowe odrosty? które miejsce ma być tym najwyższym? Co teraz zrobić? Z góry dzięki za odpowiedzi
lst.jpg

EDIT: Chyba rozumiem o co chodzi, odciągnałem w 2 piętrze liście na boki i uczyniłem tym samym te zalążki na łączeniu z łodygą najwyższym punktem, jeżeli teraz dobrze rozumiem to powinny mi urosnąć dwa kolejne szczyty?
 
Ostatnia edycja:

druh nabuhah

jak moge to pomoge
Rejestracja
Lis 30, 2020
Postów
1,607
Buchów
6,984
Odznaki
11
Wyciegnieta na maksa, podsyp to i za wczesnie na lst
 

Indoorosław

Well-known member
Rejestracja
Lis 8, 2020
Postów
122
Buchów
67
Wyciegnieta na maksa, podsyp to i za wczesnie na lst
wyciągnięta na maksa? Specjalnie sprawdziłem i wyszło mi od ziemi do szczytu 7cm. Czytałem w zagranicznych artykułach że im wcześniej LST tym lepiej bo łatwiej. W Polskich artykułach czytałem że lst robić przy 4-5 piętrze, ale nie stoii nic na przeszkodzie by zrobić jes przy 3 piętrach. na zdjęciu tego nie widać, ale w tym przypadku jest młode 4 piętro i wychodzi 5.
Jeszcze co do tego wyciągniecią to stało się to po tym lst, bo wcześniej piętro 2 było od razu przy pierwszym. podsypałem ok. 2cm

Teraz już raczej tych drutów nie wyciągać bo i tak jest naciągnieta w dół i to nic nie zmieni chyba (?)
 

Indoorosław

Well-known member
Rejestracja
Lis 8, 2020
Postów
122
Buchów
67
To jak się liczy te piętra? myślałem że każda para liści to piętro


EDIT: wcześniej korzystałem z tego posta, który mówi że powinno się liczyć od właściwych, ale w "naszym' środowisku liczy się od tych pierwszych nad liścieniami
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,367
Odznaki
1
Czym tam świecisz? Bo chyba za mało światła
 

Indoorosław

Well-known member
Rejestracja
Lis 8, 2020
Postów
122
Buchów
67
Naświetlam 2x cfl które dają ok 2300lumenów, + dołożyłem jedną żarówke led lekko ponad 700 lumenów... na taką wielkość minimum to 1800 lumenów. Chyba że za mało dnia jej robie, bo ludzie mówią aby walic 18/6, a u mnie srednio dzień trwa 14/8
 

Indoorosław

Well-known member
Rejestracja
Lis 8, 2020
Postów
122
Buchów
67
Stoi już od wczoraj od 9 rano non stop pod światlem i już odrosty powoli wychodzą, bo zerknąłem przed chwilą. Będę starał sie ją trzymać te 20-24h pod światlem
 

oPriceEo

Member
Rejestracja
Gru 1, 2017
Postów
12
Buchów
4
dziwisz się że w łodyga rośnie skoro brakuje mu światła? przy takiej ilości wyrośnie ci metrowy patyczek który będziesz musiał podpierać i może z 5 ściągniesz
 

C696

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2021
Postów
691
Buchów
519
lst najlepiej robic gdzies w okolicy 4 pietr nie liczac liscieni zreszta zobaczysz jak miedzy liscmi wychodza odrosty bo aktualnie to nic nie daje
wysoka ci urosła z braku dobrego swiatła lepiej byloby podsypac ja i pozniej naginac jak sie pojawia odrosty
 

Indoorosław

Well-known member
Rejestracja
Lis 8, 2020
Postów
122
Buchów
67
dziwisz się że w łodyga rośnie skoro brakuje mu światła? przy takiej ilości wyrośnie ci metrowy patyczek który będziesz musiał podpierać i może z 5 ściągniesz
no to widzę wielki znawca. Automat w pcboxie ile potrzebuje? właśnie tyle ile ma dane :). Właśnie idę wpuścić kolejnego posta na moją fotorelkę, więc zapraszam za 30 minut obejrzeć ... kwitnie a nie ma nawet 20cm wysokości + ma mnóstwo szczytów :)
 

Indoorosław

Well-known member
Rejestracja
Lis 8, 2020
Postów
122
Buchów
67
lst najlepiej robic gdzies w okolicy 4 pietr nie liczac liscieni zreszta zobaczysz jak miedzy liscmi wychodza odrosty bo aktualnie to nic nie daje
wysoka ci urosła z braku dobrego swiatła lepiej byloby podsypac ja i pozniej naginac jak sie pojawia odrosty
Miałem 4 piętra liści bez liścieni. Powtarzałem to chyba 3 krotnie. Na zdjęciu tego nie widać bo dwa piętra się schowały w 3 piętrze którego liście się ułożyły. Polecam wbić również na moją fotorelkę i obczaić co wyrosło. jakbym zaczął później nie byłoby takiego efektu :) Poszłaby tylko w górę środkowym badylem.

PS Temat do zamknięcia.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół