nasiona marihuany

Auto ak 47 Black diamond seeds

Wyszukiwarka Forumowa:

wutekaRR

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2014
Postów
263
Buchów
0
Odmiana pierwsze trzy tygodnie na in później doszła na out
Palona z lufki
Spaliłem jakiś gram może mniej
odmiany które paliłem : Amnesia , diamond skunk , easy sativa .
A więc :
Na początku poczułem że bolą mnie płuca po jednym porządnym buchu później zacząłem się śmiać czułem euforie , obraz mi się zamazał i czułem lekki efekt " latania " . Siedziałem z ziomkiem i praktycznie nie mogłem przestać się śmiać minuty mijały jak godziny . Ogólnie miałem świetny humor . Haj był intensywny i trwał około godziny . Gdy schodził poczułem troszkę zamułe . OGÓLNIE polecam wam tą odmianę ze względu na wszystkie czynniki .
OCENA : 8.5/10
 

Isobel

Well-known member
Rejestracja
Paź 18, 2014
Postów
81
Buchów
0
Podepnę się, bo obiecałam komuś SR.
af AK 47 Black Diamond Seed
Indoor
metoda przyjęcia: lufka
2 pełne nabicia :)
próbowałam: White Widow, Amnesia, Euforia, Diesel i wiele innych no name na zasadzie, bo dil nie chcial powiedzieć ;P
Bardzo szybkie uderzenie, u mnie po okolo 2-3 minutach. Pierwsza myśl to " oł jeea" heh. Troszkę mocne doznania zmysłowe - zmysł dotyku wyostrzony nieco oraz żywsze kolory. Brak wbicia w fotel. Chęć do działania, dobry na imprezę, bo chciało mi się po nim chodzić, tanczyć. Dobry humor, lotność myśli bardzo dobra. Włączył mi się cięty język :p potrzebny do zagięcia niezbyt rozgarniętego niepalącego rozmówcy :) Szybkość w mówieniu. Ochota na seks, ale nie nachalna, dało się wytrzymać :p
Zgadzam się z przedmówcą, haj intensywny dość i trwający godzinę. Nie podobało mi się gdy się skończył - zamuła i potrzeba dopalenia ponownego. Mógłby trwać dłuzej :) Ja też polecam, ale szukam czegoś lepszego dlatego ode mnie dostanie tylko 5,5/10
 

wutekaRR

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2014
Postów
263
Buchów
0
Wypalisz więcej będzie dłużej :D , ja osobiście twierdze że to jeden z lepszych automatów nie tylko pod względem działania ale i zapachu smaku i łatwości w uprawie .
 

JuzKwiecien

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2013
Postów
162
Buchów
0
Moze mam juz tak wyrobione receptory ale mnie jedna paja potrafi trzymac 3h :p oczywiscie nie jest to jakas mega bomba ale czuje ze nie jestem jeszcze trzezwy :p
 

nicknameno

Active member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
27
Buchów
1
Odmiana pierwsze trzy tygodnie na in później doszła na out
Palona z lufki
Spaliłem jakiś gram może mniej
odmiany które paliłem : Amnesia , diamond skunk , easy sativa .
A więc :
Na początku poczułem że bolą mnie płuca po jednym porządnym buchu później zacząłem się śmiać czułem euforie , obraz mi się zamazał i czułem lekki efekt " latania " . Siedziałem z ziomkiem i praktycznie nie mogłem przestać się śmiać minuty mijały jak godziny . Ogólnie miałem świetny humor . Haj był intensywny i trwał około godziny . Gdy schodził poczułem troszkę zamułe . OGÓLNIE polecam wam tą odmianę ze względu na wszystkie czynniki .
OCENA : 8.5/10
Cześć. Jak ten ak47 sobie radził na OUT? Pamiętasz kiedy zakwitł i kiedy go wyniosłeś na out?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół