nasiona marihuany

Auto AK-47 x5, pierwsza uprawa.

Wyszukiwarka Forumowa:

Mihau88

Active member
Rejestracja
Cze 19, 2017
Postów
29
Buchów
0
Pierwsza uprawa w życiu.
Nasiona: Auto AK 47 od Black Diamond seeds
Gleba: Compo-Sana z perlitem
Nawozy: Plagron Algo Grow, Plagron Alga Bloom.

Około 6 dni od wykiełkowania:


Dzień 15:




Prawie nie podlewam bo co drugi dzień pada, rośliny w 15 dniu dostały pierwszą dawke nawozu.
 

Mihau88

Active member
Rejestracja
Cze 19, 2017
Postów
29
Buchów
0
Trochę za bardzo w kupie jak na mój gustale grunt że zdrowe :freak:


Wiem o tym ale najpierw posadziłem, a później doczytałem. No nic nie jestem szczególnie pazerny na plon, zadowoli mnie każda ilość aby się udało ;) za rok już będzie bez błędów.

Dzień 20 czyli dzień po burzy która w okolicy połamła sporo drzew. Jedna roślina chyba przez to zrobiła samoistne lst sobie ;)

displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]
 

Kierownik Plantacji

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2017
Postów
234
Buchów
85
trochę późno, ale trzymam kciuki :)

---------- Post Zaktualizowany 20:21 ---------- Data pierwszego postu 20:18 ----------

wygląda to zdrowo, grunt żeby pogoda sprzyjała :)
 

Sahtaro

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2017
Postów
91
Buchów
0
Ładnie, będzie gęsto w h*j ale będzie :smokee: Sam prowadzę pierwszy projekt starszy od Twojego o kilka dni więc zasiadam do oglądania fotorelki. Różnica ,że połakomiłem się na 20 roślin AF :smokee:
Z chęcią zobaczę jak Plagron Algo Grow działa u Ciebie i też może wykorzystam przy kolejnych sadzonkach :D

A u mnie też burze były, drzewa wyrywały ale jeszcze nie jechałem na spota. Jutro rano się tam zjawie i zobaczę co zastane <palacz>
 

Arni nożycoręki

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2017
Postów
257
Buchów
0
za tydzień , może 2 ponaginasz każdą w inną stronę i będzie gitara - dywan konopny jak się patrzy <peace>
 

Mihau88

Active member
Rejestracja
Cze 19, 2017
Postów
29
Buchów
0
Ładnie, będzie gęsto w h*j ale będzie :smokee: Sam prowadzę pierwszy projekt starszy od Twojego o kilka dni więc zasiadam do oglądania fotorelki. Różnica ,że połakomiłem się na 20 roślin AF :smokee:
Z chęcią zobaczę jak Plagron Algo Grow działa u Ciebie i też może wykorzystam przy kolejnych sadzonkach :D

A u mnie też burze były, drzewa wyrywały ale jeszcze nie jechałem na spota. Jutro rano się tam zjawie i zobaczę co zastane

Idąc przez las na spota był stresik widząc, że młode drzewa była połamane jak zapałki ale wszystko gra. W ogóle w tym roku w moich okolicach mam co pare dni silne burze, jak były około 8 dnia w ziemi to spadł grad 3-4 cm średnicy to też jechałem zestresowany i widok nie był fajny bo wszystkie leżały przyklejone do podłoża ale trochę im pomogłem podsypałem ziemi i pare dni później już rosły normalnie. Tak samo przez te deszcze to podlałem rośliny dwa razy i to bardziej żeby im dostarczyć nawozu bo gleba non stop wilgotna.
 

Mihau88

Active member
Rejestracja
Cze 19, 2017
Postów
29
Buchów
0
DZIEŃ 23:
3 dni bez słońca i bardzo dużo deszczu stąd tak szybka wizyta. I co się okazało rychło w czas bo jeden wielki ślimak miał już bardzo blisko do krzaczka.
displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

Jeden krzak prawdopodobnie odpada z gry. Po wichurze myślałem, że go tylko wygięło, przewróciło ale dzisiaj po dotarciu na spota zauważyłem, że panna umiera. Podkopałem trochę ziemie, a tam taki widok:
displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

Wygląda jak obgryzione ale to raczej złamanie, wisi na włosku.
Nic no podparłem go patykiem, zasypałem ziemią, dałem wszystkim Plagronu i dowidzenia.
Oby trochę słońca było w tym tygodniu bo pogoda od tygodnia to jest dramat.
 

Sahtaro

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2017
Postów
91
Buchów
0
Nie miałeś niczym skleic łodygi? Sporo osób poleca plastry albo taśmę klejąca + oprysk z Asahi. Szkoda byłby jej, nawet jakby była mała to na masło chociaż starczyło.

Ps. Chyba mieszkamy w tym samym województwie bo pogoda rzeczywiście od kilku dni powoduje ataki nerwowe :D
 

Mihau88

Active member
Rejestracja
Cze 19, 2017
Postów
29
Buchów
0
Nie miałeś niczym skleic łodygi? Sporo osób poleca plastry albo taśmę klejąca + oprysk z Asahi. Szkoda byłby jej, nawet jakby była mała to na masło chociaż starczyło.

Ps. Chyba mieszkamy w tym samym województwie bo pogoda rzeczywiście od kilku dni powoduje ataki nerwowe :D

Nie miałem jak poza tym to się ledwo trzyma i pewnie nawet plaster by nie pomógł. Możliwe, że w tym samym ;) wczoraj trochę słońca było ale dzisiaj znowu chu*nia.
 

Mihau88

Active member
Rejestracja
Cze 19, 2017
Postów
29
Buchów
0
31 dzień. Zostały 4 rośliny, jednej nie udało się uratować po niszczącej burzy.
displayimage.php
[/url][/IMG]





Kwitnie?

displayimage.php
[/url][/IMG]
 

kawasaki0

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2014
Postów
298
Buchów
34
Nie kwitnie, choc zaraz ktos wyskoczy z info, ze kwitnie. Pokazala plec. Jak bedziesz mial pare wlosow na szczycie i na koncach odrostow to bedzie znaczylo, ze kwitnie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół