nasiona marihuany

AUTO AK47, AUTO AMESIA w KOKOSIE pod Led Mars Hydro TS-600 x 2

Wyszukiwarka Forumowa:

michal9125

Active member
Rejestracja
Gru 29, 2015
Postów
41
Buchów
2
Witam

Pierwsze trzy zdjęcia:
AK- dzień 57, Wszystko chyba się poprawnie rozwija, drugi tydzień dostaje boost. Liście się poprawiły dzięki waszej pomocy. 1ml/1l wody calmag agent od canna i liście jak z książki wzorowe,


Ostatnie dwa zdjęcia(źle światło ustawiłem i liście wyglądają na przejaśnione):
OG- dzień 38. Tutaj jak widać została tylko jedna roślinka. Drugą postanowiłem usunąć bo w ogóle nie szła w górę. Raz ze był problem robić LST większej i poza tym zasłaniała tą mniejszą, więc nie było sensu jej trzymać,


IMG_3246.jpg

IMG_3248.jpg

IMG_3247.jpg

IMG_3249.jpg

IMG_3250.jpg
 
Ostatnia edycja:

michal9125

Active member
Rejestracja
Gru 29, 2015
Postów
41
Buchów
2
Witajcie

AK (Pierwsze 5 zdjęć) - dzień 66, chyba wszystko jest w porządku. Kwiaty się formują jest dobrze. Dziwi mnię tylko zjawisko brązowych włosków na jedynm bocznym szczycie?

O.G (ostatnie 3 zdjęcia) - dzień 46, No to nie jest to co powinno być. Roślinka ma z 30cm(?) zrobiły się włoski ale jest karłem. Mam chyba
jakiegoś pecha do pestek.. nie wiem, lać jej boosta?


Chyba jedynym problemem w box'ie jest wilgotność na poziomie 70/85%. Jak wlącze pompe wyciągającą z filtrem to spada do 40%. Nie mam obecnie żadnego sprzętu, który by mi ją włączał i wyłączał ale zamówiłem już z Alii smart kit z xiaomi, więc przy kolejnej fotorelacji problem wilgoci będzie ogarnięty.. o ile znowu nie trafię na jakieś chuOwe pestki :/

ak1.jpg

ak2.jpg

ak_3.jpg

ak_4.jpg

ak_5.jpg

og1.jpg

og_2.jpg

og_3.jpg
 

zjarany emeryt

Emeryt
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2010
Postów
2,803
Buchów
10,177
Odznaki
9
Podstaw coś pod ta najniższa roślinę, by jej topy były prawie na wysokości tej drugie. Może jak dostanie więcej światła to ruszy.
 

zjarany emeryt

Emeryt
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2010
Postów
2,803
Buchów
10,177
Odznaki
9
Już kwitnie do góry to wiele nie skoczy, ale kwiaty mają szansę urosnąć większe gdy będą miały światło.
 

michal9125

Active member
Rejestracja
Gru 29, 2015
Postów
41
Buchów
2
Witam,

Druga lampa wróciła od znajomego, więc teraz świece na dwa marsiki! Pamiętacie jak z jednej pestki OG wyrosły dwa krzaczki? Usuwając jeden z nich postanowiłem odciąć kilka szczytów i wsadzić do wody co poskutkowało w dwóch z nich puszczeniem korzeni. Nie wiem jak to będzie rosnąć ale o dziwo się przyjęło i jakoś sobie radzi, taki mały eksperyment ale zostawmy już dziewczynki i przejdźmy do prawdziwych kobiet. A tak na marginesie, kurde mały ten namiocik AK już wychodzi na zewnątrz jak go tylko otworzę.

Warunki w box:
Temp. około 26 dzień / noc około 20
Wilgotność około. 50%

AK (od 2 do 5 zdjęcia) - dzień 73. Było wszystko ok do momentu, aż końcówki liści nie zrobiły się żółtawe co zrozumiałem jako przenawożenie (chyba pomyliłem butelki z woda i z 2/3 dni z rzędu podlałem je h2o z suplami). Aczkolwiek te plamy na środku liści nie oznaczają właśnie braku nawozów, ktoś mógłby pomóc?

OG (na pierwszym zdjęciu trochę widać) - dzień 53. Coś tam rośnie ale powoli, może będzie z niej 5g.. A tak mi zaimponowała ta odmiana jak ludzie wyciągali te 150-300g no trudno mam nadzieje ze kolejne dwa nasionka, które posiadam będą normalne.

0.jpg

1.jpg

2.jpg

3.jpg
4.jpg

5.jpg

6.jpg
 

michal9125

Active member
Rejestracja
Gru 29, 2015
Postów
41
Buchów
2
Siema,

AK wczoraj poszło pod kosę (dzień 94) - pierwsze 4 zdjęcia.

- Pytanie, kiedy będę wiedział, że mogę już wyciągnąć z namiotu, zrobić trimming i wsadzić do słoików ?


O.G ma jakieś 74 dni no niestety jest karłem �� ale zawsze coś będzie do zapalenia. Aktualnie jest w drugim tymczasowym namiocie (50x50 x 100) jak AK wyschnie to O.G wróci do dużego namiotu.


Ostatnie zdjęcie jest to klon(?) nie wiem jak to się nazywa dokładnie. Jak usuwałem bliźniaka O.G to odciąłem kilka szczytów i wrzuciłem do wody i jak widać jeden się przyjął i całkiem sobie dobrze radzi bo zaczął nawet kwitnąć xd


ps. Obstawiajcie wyniki z AK ��


IMG_4126~0.jpg

ak_1~0.jpg

ak_3~1.jpg

ak~0.jpg

og~0.jpg

og_2~1.jpg

og_mini~0.jpg
 

michal9125

Active member
Rejestracja
Gru 29, 2015
Postów
41
Buchów
2
Siema,

Po 6 dniach suszenia i trimmowniu chciałbym wam pochwalić się moim wynikiem, którym jest 140g z jednego auto AK47.

Jak oceniacie pierwszy raz ?

IMG_4247.jpg

IMG_4245~0.jpg

IMG_4246.jpg
 
P

pyskaty22

Guest
Wynik zacny, na tym metrażu to śmiało z 4 panny można by było wsadzić
 

michal9125

Active member
Rejestracja
Gru 29, 2015
Postów
41
Buchów
2
Siema,

O.G oraz mały klonik poszły pod kose

101 dni miał karzeł, a klon nawet nie wiem ****♂️

Na mokro 604g(pierwsze 3 zdjęcia) + klon 56g (ostatnie 2 zdjęcia, zapomniałem wsadzić go do miski)


IMG_4739.jpg

IMG_4742.jpg

IMG_4740.jpg

IMG_4743.jpg

IMG_4744.jpg
 

michal9125

Active member
Rejestracja
Gru 29, 2015
Postów
41
Buchów
2
Witam,

Po kilkudniowym suszeniu, trymowaniu i zważeniu chciałbym przedstawić państwu zbiory i podsumować fotorelacje.

Mój karzełek Auto Glueberry O.G od Dutch Passion wyrzucił z siebie 125 gram suchego i konkretnego suszu co w połączeniu z Auto AK-47 co łącznie daje w tej fotorelacji wynik aż 265g suchego sortu. Dziękuje wszystkim za wsparcie i pomoc !

1~0.jpg

3~0.jpg

2~0.jpg

Po lewej glueberry po prawej ak
6~0.jpg

Po prawej resztki AK
5~0.jpg
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół