nasiona marihuany

Auto Blueberry od Dutch Passion

Wyszukiwarka Forumowa:

kolec_stolec

New member
Rejestracja
Kwi 9, 2022
Postów
2
Buchów
0
Cześć i czołem!
Skleciłem dla sportu boxa o wymiarach 30 x 30 x 70 cm. Wlot pasywny, na wylocie wentylator PC 120 mm. Co się da uszczelnione silikonem sanitarnym. Dojdzie też filtr z trzech warstw maty węglowej (od wewnątrz boxa) i być może puszka żelu ONA do pokoju.

Planuję wrzucić tam 1 x AF Blueberry od DP. Mam jednak pytanie do osób, które teraz lub w niedalekiej przeszłości trzymały te planty w podobnych warunkach: jak z zapachem?

Wiem, że wszystko "zależy", ale może na podstawie kilku opinii uda mi się coś postanowić. Jeśli nie BB, to co innego? Blue Mystic AF? Northern Lights A?

Unikanie przypału to priorytet. Mam ten komfort, że pracuję w domu i rzadko przyjmuję u siebie nawet znajomych, ale mimo wszystko od czasu do czasu wpada a to ktoś od licznika, a to ktoś od kominów itp. – wiecie jak jest :)

Postanowiłem założyć osobny temat, bo nie znalazłem na forum w miarę aktualnych informacji na te temat (śladowe wzmianki z zakończonych już relacji).
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,998
Filtr węglowy crocco i po sprawie, mate węglówka możesz wypróbować ale gwarancji czy wystarczy nie daje.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół