nasiona marihuany

Auto Girl Scout Cookies, Gorilla Glue, Strawberry Pie, OG Kush, San Francisco Sour Dough i inni (51°N). Hodowca.

Wyszukiwarka Forumowa:

North Bulk Organization

Well-known member
Rejestracja
Cze 30, 2022
Postów
68
Buchów
283
Plantacja do hodowli i rozmnażania nasion. Odmiany, które obejmują:

Auto Girl Scout Cookies
Auto Gorilla Glue
Auto Orange Sherbet
Auto Original Amnesia
Auto Magnum F2
Auto San Francisco Sour Dough
Auto OG Kush
Auto Chemdogging
Auto Samsquanch OG
Auto Lemon Zkittle
Auto Neville Haze
Auto Strawberry Pie
Auto Gelato
Auto Purple Gorilla

Nasion było wystarczająco dużo, bo siałem gęsto, inaczej rośliny byłyby jeszcze większe. Na zdjęciu największe są już do pasa.

Zasiej nie wcześnie, pod koniec maja. Kompleksowe nawozy mineralne Yara Mila i Carbamide. Polskie pellety z ślimaków, tak wyglądały 25 czerwca:




Nowe zdjęcia już wkrótce. Byłem tam 2 tygodnie temu. Były już do klatki piersiowej) Dopiero zaczynały kwitnąć. Bardzo duże, szczególnie dla aut. Ale nie było co fotografować.
 

North Bulk Organization

Well-known member
Rejestracja
Cze 30, 2022
Postów
68
Buchów
283
Nasiona wyselekcjonowano z roślin feminizowanych. Dlatego niektóre rośliny rosły gigantyczne, najwyraźniej bardzo produktywne, sądząc po roślinach męskich.
Część wyrosła - standardowe kwiaty automatycznie kwitnące. Są dość żywiczne, wyglądają jak standardowe kwiaty automatycznie kwitnące, o zapachu hazey sativa. Przeważnie zielone, ale są też czerwone.
Usunięto wszystkie męskie rośliny. Od niewymiarowych zbieram nasiona. Wysoka - na mięso.
Oczywiście, żeby zdjąć męskie, musiałem ciężko pracować. Minęło pół dnia. Niewielu było hermafrodytów. Na cały ten zestaw znalazłem około - 6 roślin żeńskich z kilkoma męskimi kwiatami. Nie sądzę, że to dużo. Zostały również starannie usunięte.


 
U

Usunięty 79633

Guest
Chyba się spóźniłeś z tą operacją, popyliło Ci trochę te rośliny. Będą pestki, tylko ciekawe kto był samcem zapylaczem, skoro ich sporo było. Myślałem że będziesz bardziej kontrolował zapylenie, bo chyba taki był cel tej uprawy z tego co rozumiem.
Czemu nie używasz azotanu srebra do produkcji nasion feminizowanych. Prościej byłoby wybrać jedną roślinę, popryskac azotanem, zrobić na niej rewersje płci i zapylić tym pyłkiem różne odmiany. Wtedy byłyby nasiona z jednego samca, a wielu matek. W dodatku wszystkie byłyby w 99.8% samicami.
 

North Bulk Organization

Well-known member
Rejestracja
Cze 30, 2022
Postów
68
Buchów
283
Chyba się spóźniłeś z tą operacją, popyliło Ci trochę te rośliny. Będą pestki, tylko ciekawe kto był samcem zapylaczem, skoro ich sporo było. Myślałem że będziesz bardziej kontrolował zapylenie, bo chyba taki był cel tej uprawy z tego co rozumiem.
Czemu nie używasz azotanu srebra do produkcji nasion feminizowanych. Prościej byłoby wybrać jedną roślinę, popryskac azotanem, zrobić na niej rewersje płci i zapylić tym pyłkiem różne odmiany. Wtedy byłyby nasiona z jednego samca, a wielu matek. W dodatku wszystkie byłyby w 99.8% samicami.
Jeśli są sfeminizowane, nie dostaniesz nasion. Mam plantacje całkowicie sfeminizowane, nie ma ani jednej rośliny męskiej, zobacz inne moje relacje.
 

North Bulk Organization

Well-known member
Rejestracja
Cze 30, 2022
Postów
68
Buchów
283
Cześć wszystkim! Raport można uznać za zakończony.
Wiele izolowanych fenotypów, które są bardzo różne. Szyszki są prawie wszystkie odcięte. Najbardziej nieżywiczny, wyrzuciłem, zostawiłem na polu. Myszy wykonają swoją pracę
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół