nasiona marihuany

Auto lemon haze outdoor scinka

Wyszukiwarka Forumowa:

kaktus123

Member
Rejestracja
Sty 2, 2021
Postów
15
Buchów
5
siema, kiedy scinac?
auto lemon haze od pp
12 tydzien, od ostatniego podlania zrobiony flush dzis podlane juz sama woda
ile moze z tego byc na oko?
pozdrawiam i licze na pomoc

 

C696

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2021
Postów
691
Buchów
519
nie wiele widac przez tą lupe ale jak masz mleczne nie metne ani przezroczyste to tnij ale jakos tak probuje sie dopatrzec to nie widze nigdzie bursztyna zabardzo , jak juz zauważsyz ze sie pojawiaja bursztynowe to tnij to juz bedzie czas tak powiedzmy z max 10% wiecej bursztynu nie ma sensu zeby sie pojawilo
do tego po czasie to wydaje mi sie ze z tydzien /10dni bym je potrzymal jesli nie bedzie u cibie deszczowo i nie boisz sie plechy
jak susza jest i dobry przewiew to bym osobiscie jeszcze chwile potrzymal
 

kaktus123

Member
Rejestracja
Sty 2, 2021
Postów
15
Buchów
5
nie wiele widac przez tą lupe ale jak masz mleczne nie metne ani przezroczyste to tnij ale jakos tak probuje sie dopatrzec to nie widze nigdzie bursztyna zabardzo , jak juz zauważsyz ze sie pojawiaja bursztynowe to tnij to juz bedzie czas tak powiedzmy z max 10% wiecej bursztynu nie ma sensu zeby sie pojawilo
do tego po czasie to wydaje mi sie ze z tydzien /10dni bym je potrzymal jesli nie bedzie u cibie deszczowo i nie boisz sie plechy
jak susza jest i dobry przewiew to bym osobiscie jeszcze chwile potrzymal
sa same mleczne, ale pojawiaja sie nowe biale wloski i nie wiem czy trzymac, narazie przez tyfzien ma byc susza, a jak deszcz to i tak pod szklanym oknem byly trzymane czyli plechy brak, jak jeszcze bym tydzien potrzymal to mysle ze by bylo juz z 30% burszytynow.. myslalem nad scieciem gornych szczytow a dol zostawic jeszcze kilka dni ale nie wiem czy to dobry pomysl
 

C696

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2021
Postów
691
Buchów
519
mozna ciac na raty cos tam dojda te mniejsze ale w automatach juz dolne po scieczu glownych dlugo by trzeba trzymac ale jesli sytuacja bedzie tego wymagałay to jak najbardziej jesli masz mozliwosc to ciac na raty
jak narazie nie masz to w tydzien moze 30 sie nie pojawi obserwuj jak masz mozliwośc czestszego zerkniecia niz raz na tydzien i bedzie git
 

turbocizia

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2019
Postów
611
Buchów
2,773
Odznaki
1
Dziabnij sampla z dołu i w piekarnik go a następnie w papier i w płuco.
 

C696

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2021
Postów
691
Buchów
519
patrząc na krzaka juz bedzie klepał napewno to juz sie rozschodzi i potrzymanie do chwili gdzie juz dluzej sensu nie bedzie
 

kaktus123

Member
Rejestracja
Sty 2, 2021
Postów
15
Buchów
5
zagldam do nich codziennie, topka z dolu juz probowalem tydzien temu i wywala w kosmos dobrze :D
mysle ze jutro bedzie kosa gornych topow a te dolne jeszcze potrzymam
 

C696

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2021
Postów
691
Buchów
519
po fotkach ciezko ocenic bo zalezy od odmiany niektore sa bardziej krzepkie lepkie i zbite cięższe a inne nie tutaj tez nie ma do czego odniesc sie do wielkosci ale tak mniej wiecej jak otrymujesz to mokrego pewnie ze 150/200 g moze wyjsc ale to wrózenie z fusa bo po fotkach to ciezko sie ocenia fotki trche przeklamuja to suchego ze 25/30% zostanie jeszcze zalezy jak kto wazy jedni z galeziami to inni same bobki :p
 
U

Usunięty 23746

Guest
Patrząc tak na oko to już bym ciął, albo dał im max tydzień. Gówno widać jakie są triochmy na tych zdjęciach, więc przyjrzyj się dobrze sam i tnij jak zaczną brązowieć pierwsze główki tak jak doradził kolega wyżej;] A ile wyjdzie ciężko powiedzieć, zależy od struktury topa też. 30+ g myślę, że będzie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół