nasiona marihuany

Auto ogródek Outdoor 2017.

Wyszukiwarka Forumowa:
O

OdcieńZieleni

Guest
podoba mi sie ta fr, ile miały te automaty przy ścince? ładnie to wygląda, topki apetyczne, a z plechą przy takiej pogodzie nie wygrasz ...
 

amatorek

W woderach przez chaszcze !
Weteran
Rejestracja
Maj 27, 2015
Postów
691
Buchów
2,121
Odznaki
2
Ne ma szans z plecha , też scialem juz jednego automata tydzień temu bo go zjadało a brakował mu tydzień max dwa . :)
Piękne topki , pozdrawiam .
 

Pikaczu

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2013
Postów
131
Buchów
1
podoba mi sie ta fr, ile miały te automaty przy ścince? ładnie to wygląda, topki apetyczne, a z plechą przy takiej pogodzie nie wygrasz ...



no i tak się dziwie że dopiero zaczęła łapać, gdzie były bardzo gęsto posadzone co 25 cm ok powiedzmy na największej platformie 4m kwadratowe było chyba 48 i konkretnie się porozrastały niektóre ok metra, jak dobrze pamiętam to w połowie czerwca zaczynały kwitnąć, niektórę np: super skunk bardzo szybko kwitnęły wyprzedzały resztę o lata świetlne a zaczynały kwitnąć mniej więcej tak samo, i z nich jestem mega zadowolony dojrzał do końca z tym że trichomy wszystkie mleczne, ale bardzo dobrze smakuje i działa :D

---------- Post Zaktualizowany 12:05 ---------- Data pierwszego postu 11:54 ----------

Kiedy zaczynałeś kiełkować nasiona ?


połowa maja, na drugi dzień już były ok trzeciego dnia poszły w piach, pod lampami ok 2 tyg, niektóre zaczynały już pokazywać trzecie piętro i na paczątku czerwca na spot, nieskończyłem jeszcze wszystkich, nie wiem skąd chmury się zebrały grad jak paznokcie, zrobiłem improwizacje z bil grilsa mialem worki po ziemi i taka sterte gałęzi, zrobiłem daszek i puki padał deszcz siedziałem zadowolony, ale po minucie jak sie rozkręciło jeszcze zobaczyłem ten grad - nie chcecie wiedzieć co wtedy czułem, mokry jak kura śmierdzocy, wody w kaloszach aż się wylewa, i wszystko co ze mnie spływa znowu trafia do kaloszy... ide sprawdzić moje piękności, wiecie jak to jest kiedy zdajecie sobie sprawe że może być ch***wo, ale jeszcze jakaś nadzieja w was siedzi i sobie myślicie, eeee dobrze bedzie, na pewno nie będzie tak źle, kiedy nadchodzi moment prawdy odruchowo jakoś ręce lecą w stronę głowy, nie wiem dlaczego, ale tak jest :D łepki pourywane liście poranione, niektóre lżej niektóre mocniej, nieciekawy widok, w szczególności że cieszyliśmy się 10 minut wcześniej że wyrosły nieprzeciętnie, spot przygotowany na 6, i robota już prawie zrobiona.... :/ Z Histori Włuczykijskich Wędrowników Poszukiwaczy Zielonego Złota. <peace>
 
Ostatnia edycja:

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1
Kurde to już wszystko wiem ... 2 tygodnie pod lampa zrobiły robotę ...
Może warto by było zainwestować w szafe ... ?
 

Pikaczu

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2013
Postów
131
Buchów
1
Kurde to już wszystko wiem ... 2 tygodnie pod lampa zrobiły robotę ...
Może warto by było zainwestować w szafe ... ?


jak najbardziej warto :D szybszy rozwój i się tak nie wyciągają:p
 

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1
jak najbardziej warto :D szybszy rozwój i się tak nie wyciągają:p

Jeśli już kupie lampę to zrobię szafę i będę uprawiał przez zimę bo latem muszą moje panie rosnąć z dala ode mnie ty możesz spokojnie zasadzie drugi rzut i jeszcze coś zgarnąć :) zapraszam do mnie wrzuciłem dziś foto z sklepu
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół