nasiona marihuany

Auto ogródek Outdoor 2017.

Wyszukiwarka Forumowa:

Pikaczu

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2013
Postów
131
Buchów
1
siema :)


napisałem się tyle i wszystko mi się usunęło + odwaliłem numer nie mogłem zdjęcia wstawić coś namieszałem i godzina w plecy a pisałem wcześniej że muszę się streszczać bo nie mam czasu, teraz nie mam go jeszcze bardziej :D wiec docelu.

piaskownice ok 1600 litrów ok 50 % ziemi uniwersalnej z obi po przecenie 11zł 80 l :D PH 6-6,5. 10% ziemia torfowa Humus. ok 10% piasku, ok 7 % gnojówki bydlęcej przeleżałej 2 lata, ok 10-15% kulek styropianowych ( zamiast perlitu- nie rani korzeni i nie trzeba dźwigać na spota- warzy tyle co nic i jest neutralne) ok 10 % ziemi uniwersalnej PH ok 6, i coś tam była nawieziona nawet nieźle wyglądała bardzo pulchna i drobniutka użyłem 2 rodzai gleby uniwersalnej ze względu na urodzajność gleby i żeby nie brakowało żadnych składników - ziemia jest najważniejsza !! :D ok 10 % torfu odkwaszonego PH ok 6, ok 5 % canna coco i o ile o niczym nie zapomniałem to chyba wszystko

poleciały na mokry papier w połowie maja, wykiełkowały na drugi dzień , wysadzałem dopiero w 3 - 2 tygodnie pod lampami, ok 9-10 dni dostawały już wodę z humusem tzn raz chyba dostały, nie wiem czy pamiętacie gradobicie na początku czerwca, w ten dzien je wysadziłem jeszcze nie dokończyłem nie wiadomo skąd chmury sie zebrały deszcz grad i po zawodach, łepki pobrywane liscie w prawie wszystkich poranione ok tygodnia stresu slabo rosły + pogoda deszcze chmury, słońce raz na kiedyś, ale dały rade są silniutkie, na większości zdjęć są Super skunk AF które dostałem w gratisie - nasiona z taniesianie, dopiero później przeczytałem o GGS i strasznie żałuje ale i tak jestem bardzo zadowolony :)

z początku dostawały humus, później terra vega i raz chyba dorzuyciłem canna boosta nie wiem czy to dobrze ale źle też nie moim zdaniem :D
w pierwszym tygodniu kwitniecia panie były lekko w szoku nastąpił Supper Croppin i bardzo ładnie to zniosły, niechcący na jednym krzaczku zrobiłem trening typu odrywanie łodygi, łodyge z samego dołu chciałem przełorzyć przez belkę do przodu żeby było więcej miejsca i oderwałą się mniej więcej w 75%, szkoda mi jej było bo jako krzak z przodu dużo wiecej światłą dostaje i dolne pędy są ładnie odsłonięte zostawiłem ją tak nie ruszałem i się zrosłą a w tamtym miejscu zrobiło się mega zgrubienie i cała łodyga wygląda jak by była głównym topem, zamieszcze fotkę
Na Flow. dostawały pierwsze 2 tyg canna flores + boosta i raz dostały "bimber" z pokrzyw później dorzuciłem canna PK,ale że ciagle pada, dostały troche nawozu z NPK i narazie na tym lecą jutro lece dorzucić PK w rozsądnej dawce i boosta, wody leje ok 1l na każdą i muszę zrobić opryski na pleche, jak by mógł ktoś polecić jakiś dobry żeby nie woniło brzydko później, 2 razy zrobiłem oprysk z boosta ale odpuścilem bo nie ma pogody

w 2 piaskownicach mam po 1 sezonówce :D gdzieś się zakręciłem albo może zamiast AF sezonówka wyrosła i rośnie mi teraz duży problem... całe szczeście jedna jest z brzegu to ją wyciągne bokiem, ale z grugą nie wiem co mam zrobić coś będę kombinował :D , ogólnie scrog zaniedbany troche wrocilem dopiero z 10 dniowej wycieczki,

PS. Sory za nieodwrócone zdjęcia - ostatni raz taki numer... ;/ ale serio nie mam już czasu dopiero się zjażyłem



w większości black devile AF i AF mazar







Auto Super skunk




























"Blue berry kush" od niepamiętam nawet jakiego seed banku 5 stk z przodu też szybko kwitną











SC. w tym przypadku głowna się złamała przy pracy ze scrog reszta pomiażdżona



tutaj jest właśnie trening o któym wspominałem - niechcący dolna łodyga jak głowna


Pokrzywa nie wyrwana bo rękawiczek zapominam a kuje taka młoda jak cholera :D i musze liście pozbierać bo bo jak przycinałem to czasami spadlo czy coś i nie miałem już sił się z tym bawić, czasami cały dzień siedzę przy nich...




chciałem dodać zdjęcia jak to wygląda z boku i z góry też ładnie widać niestety nie mogłem ze względu na duży rozmiar przy jakimś upie coś wrzuce gdyby ktoś chciał.
 
Ostatnia edycja:

Pikaczu

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2013
Postów
131
Buchów
1
Siemanko wariaciki :D <peace>

Coś pokombinowałem z ostrością aparatu i udało mi się uchwycić całkiem nieźle kolorki jednego krzaczka "auto mazar AF" ten Fioletowy :)




















a Tutaj jeszcze fotki AF super skunk niestety mam problemy z aparatem i nie mogę ostrości złapać z daleka dlatego tylko takie foty




 

kushit

Well-known member
Rejestracja
Maj 15, 2017
Postów
49
Buchów
0
ostatnie zdj super skunka, tam na dol enie wchodzi plesn?
kiedy scinasz?
 

Pikaczu

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2013
Postów
131
Buchów
1
wychodzi właśnie, dlatego dzisiaj jade wszystkie gdzie plecha lapie idą w remb, bo już za dużo ich jest ;/

ale chcialem jeszcze potrzymać do końca wakacji te ze zdjęcia, trichomy wszystkie mleczne ;/ a że słońca ni mo to szybko się nic nie zmieni z tym
 
L

Lord of Bhang

Guest
Ładne roślonki pozdro bro i oby do :harvest: jak to się mówi :D
 

kushit

Well-known member
Rejestracja
Maj 15, 2017
Postów
49
Buchów
0
wychodzi właśnie, dlatego dzisiaj jade wszystkie gdzie plecha lapie idą w remb, bo już za dużo ich jest ;/

ale chcialem jeszcze potrzymać do końca wakacji te ze zdjęcia, trichomy wszystkie mleczne ;/ a że słońca ni mo to szybko się nic nie zmieni z tym

dzisiaj wlasnie bylem obejrzec moja pannice, lupka 20x to kurde nie iwem jakos trudno mi okreslic trichomy ale wlasnie wyglada jak te twoje sprzed 12 dni. dam jej jeszcze 10-12 dni i tez zetne ze wzgledu na plesn.
 

Pikaczu

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2013
Postów
131
Buchów
1
dzisiaj pościnałem część którą jestem w stanie z kobitką moją przerobić do rana :D później wrzuce foty, mam lupke 60x-100x i widać za***iście ale niestety wszystkie mleczne, wysadzałem je jakoś początek czerwca a w połowie maja były 2 tyg pod lampami i ładne porosły, niestety ciągle deszcz deszcz i chmury ;/
 
Ostatnia edycja:

Pikaczu

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2013
Postów
131
Buchów
1
siemanko, wczoraj był dzień małego harvestu, noc zarwana do 3 a robota stoi dalej w połowie, zaraz 2 łyki dobrej kawy i lecimy dalej, bo następne klientki liczą bardzo na swojego szoferka i grzecznie na niego czekają dzisiaj :D
spróbuje później jeszcze coś powrzucać jak wyrobie czasowo. Pozdro świry :harvest::harvest:



niestety nie powiem wam co jest co, bo już dawno mi się pomieszało, mniej więcej mógł bym strzelać ale nie jesteśmy na strzelnicy... więc co nie wiem po prostu wrzucam foty :)
















https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?album=22371&pid=912435#top_display_media

Blue Berry Kush - jeszcze niedojżał do końca gdzieś w akcji aginęły mi bardziej dojżałe topki - są naprawde piękne i mają ładniutką strukture nieudało mi się uchwycić tego na zdjęciach, ale wiecie jak to łapy się trzęsą w dodatku co nie dotkniesz to się przyklejasz... fotografem nie zostanę, to jest pewne jak Kurski z TVP ^^ :D










 

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1
jak ty to zrobiłeś ze masz juz scinke stary....?? szacun
 

Pikaczu

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2013
Postów
131
Buchów
1
jak ty to zrobiłeś ze masz juz scinke stary....?? szacun


chciałęm trochę dłużej jeszcze potrzymać ale plecha już powoli zaczyna dawać we znaki, prawie 2 miesiące kwitły ale odmiana bardzo ładnie się ubarwia w ostatniej fazie kwitnienia, szkoda że po wyschnięciu nie ma już takich kolorków :harvest:
 

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1
Kiedy zaczynałeś kiełkować nasiona ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół