nasiona marihuany

[Autofem][PcBox] Auto Black Mazar XL X2

Wyszukiwarka Forumowa:
F

Fightlapek

Guest
Witam
Wsadzone do wody wczoraj wyszły z ziemi.
PcBox ma 2 zarowki led 1150 lum i jedną 750, łącznie 3k lumenów
Nasionka Auto black Mazar XL *2







Wszystko na sterowniku 18/6


nie wiem gdzie mogę znaleźć dobre wymiarowo prostokątne donice 3-4l
 
M

mlodygru

Guest
W pcboxie chcesz upchnąć 2 rośliny?? Na dodatek w jednej doniczce?? Szczerze nie bardzo to widzę no ale powodzenia. Będę zaglądał.
 
F

Fightlapek

Guest
Nie jest powiedziane że w 1 doniczce.
Wolałbym w 2, jedna po 3-3,5L.
Planowany trening to siatka więc liczę że to pomieszczę.
 
M

mlodygru

Guest
No ale posadziles w jednej. To jak Ty chcesz to później przesadzić nie uszkadzajac korzeni
 

farmer z miasta

Well-known member
Rejestracja
Cze 24, 2015
Postów
77
Buchów
0
Da się ja miałem 2 blue criticale w automacie w pcboxie.. teraz to już lepiej tak zostaw jak jest ale tak na przyszłość to sadz w osobnych pojemnikach :) w docelowej donicy rośliny przesadz maksymalnie po którejś ze stron da to większe mozliwosci z lst.Doniczki jak masz możliwość to daj takie balkonowe bo one ledwo co się mieszczą i dość dużo w nich ziemi się miesci.wlot pasywny mogłeś po 2 stronie zrobić to by był przepływ powietrza co się wiąże z niższą temp.A to ona będzie twoim największym wrogiem bo będziesz miał ciasno i od cfl-ek mogą Ci się poprzypalac roślinki :) Pomysl nad folią albo od biedy o kocu ratunkowym bądź białej farbie.
 
M

mlodygru

Guest
Da się ja miałem 2 blue criticale w automacie w pcboxie.. teraz to już lepiej tak zostaw jak jest ale tak na przyszłość to sadz w osobnych pojemnikach :) w docelowej donicy rośliny przesadz maksymalnie po którejś ze stron da to większe mozliwosci z lst.Doniczki jak masz możliwość to daj takie balkonowe bo one ledwo co się mieszczą i dość dużo w nich ziemi się miesci.wlot pasywny mogłeś po 2 stronie zrobić to by był przepływ powietrza co się wiąże z niższą temp.A to ona będzie twoim największym wrogiem bo będziesz miał ciasno i od cfl-ek mogą Ci się poprzypalac roślinki :) Pomysl nad folią albo od biedy o kocu ratunkowym bądź białej farbie.

To.ile gi wyszło z dwóch roślin w pc boxie??
 
F

Fightlapek

Guest
Donica zakupiona, jedna taka że zakrywa całą powierzchnie dolnej części. Na wysokość aż ciut za duża, zobaczymy ile sie tam zmieści, ale mam po 5l na łebka lekko ubijając.
Boki wymalowane białą tikkurilą. Mam LEDY więc nawet przy wyłączonych wentylatorach temperatura jest do 30 stopni, do 26-27 przy włączonych. Ogólnie nie miałem zbytnio możliwości Innego rozmieszczenia wentów.
Wiele razy sadziłem kilka krzokuf w jednej donicy w dosc dużych odstępach a potem przesadzałem w miejsce docelowe.
Kilka pytań, bo nie zaznaczyłem że to będzie mój pierwszy indoor (wcześniej tylko inkubatory na outa):
Wsadzając je do jednej podłużnej doniczki, zrobić podziałkę na połowie, czy mają sobie rosnąć swobodnie wymieniając się korzeniami?
Od którego dnia kwitnienia +/- zaczynają je**ć?
 
M

mlodygru

Guest
Czytałem kiedyś że 2 krzaki w jednej doniczce to nie najlepszy pomysł bo jedna roślina zdominuje drugą
.. ale nie wiem ile w tym prawdy... ja na Twoim miejscu zrobiłbym podział...
 

RedLion49

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2016
Postów
608
Buchów
0
W takim wypadku zaszczepił bym mikroze i lał organiki.
 
F

Fightlapek

Guest
Jak zrobię podział to będą jak dwie doniczki więc nie ma żadnego problemu, w niczym ten podział nie przeszkodzi.
A co do samej donicy, kupiłem ją litą, bez żadnych otworów oraz podstawkę pod nią. Zagubiłem się trochę w obecnych metodach glebowania, ale czy porobić w donicy dziurki od spodu? Zasypywać całość ziemią czy na dno jakichś kamyków?
 
M

mlodygru

Guest
Jak zrobię podział to będą jak dwie doniczki więc nie ma żadnego problemu, w niczym ten podział nie przeszkodzi.
A co do samej donicy, kupiłem ją litą, bez żadnych otworów oraz podstawkę pod nią. Zagubiłem się trochę w obecnych metodach glebowania, ale czy porobić w donicy dziurki od spodu? Zasypywać całość ziemią czy na dno jakichś kamyków?

No jasna sprawa że dziury w doniczce muszą być. No i na dno najlepiej dac keramzytu.
 
F

Fightlapek

Guest
Uptade. Wyszły w środę a więc jest to ich 5 dzień.
Przesadzone do pojedynczej donicy. Potem dam separator.
Cóż, niech rośnie. Potem ScrOB.






Pod biurkiem wszytko wygląda tak:

Pozdro z fartem
 
F

Fightlapek

Guest
Od wczoraj, tylko podlane i sprawdzone czy żyją po przesiadce.
Prawy był ciut poturbowany ale się trzyma.
 
F

Fightlapek

Guest
Witam.
Jedna rośnie elegansko, natomiast drugą silnie popie****iło...



a druga miała już problemy przy przesadzaniu, ma trochę żółte przebarwienia, marszczy się i skręca, porównajcie liście trzeciej partii.


Co zrobić? :(
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół