nasiona marihuany

Automat AK 7dzien mały listki opadnięte

Wyszukiwarka Forumowa:

waski420

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2019
Postów
131
Buchów
9
pH 6.0 wilgotność 50% około
Temp 27 stopni
Wydaje mi się że jest jakaś malutka ogólnie i że listki opadły
Światło 20/4
Liczę na waszą pomoc bo ostatni grow robiłem 5lat temu i to też amatorski

 

Czubekbe

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2021
Postów
933
Buchów
2,609
Odznaki
3
Patrząc na zdjęcie na którym niewiele widać myślę że masz tam trochę za mokrą ziemie. Nie podlewaj tylko spryskiwaczem ja atakuj. Spróbuj też podnieść wilgotność bo 50% troszkę mało na weg.
 

waski420

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2019
Postów
131
Buchów
9
Patrząc na zdjęcie na którym niewiele widać myślę że masz tam trochę za mokrą ziemie. Nie podlewaj tylko spryskiwaczem ja atakuj. Spróbuj też podnieść wilgotność bo 50% troszkę mało na weg.
Oki pewnie jak co to mogę zrobić lepsze zdjęcia wyjąć czy cos to nie problem zaraz nawilżacz włączę na kilka godzin to mogę wbić nawet i 80% jutro też chce ją wrzucić już w dużą docelową donice może korzenie nie mają gdzie iść
 

Czubekbe

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2021
Postów
933
Buchów
2,609
Odznaki
3
może korzenie nie mają gdzie
Nie sądzę po 7 dniach ale możesz przerzucić. Ja swoje też tak wrzucam po około tygodniu do docelowych, w końcu to automaty. Nie lej jej wody za dużo i zwiększ wilgotność, powinno pomóc
 

waski420

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2019
Postów
131
Buchów
9
Nie sądzę po 7 dniach ale możesz przerzucić. Ja swoje też tak wrzucam po około tygodniu do docelowych, w końcu to automaty. Nie lej jej wody za dużo i zwiększ wilgotność, powinno pomóc
Oki dzięki
 

waski420

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2019
Postów
131
Buchów
9

Przesadziłem ją ale korzeni ogólnie nie widać zbytnio w jednym miejscu trochę się pozawijaly a tak to bez szału oby w dużej donicy lepiej szla
 

Atmosfera

Member
Rejestracja
Maj 24, 2022
Postów
24
Buchów
5
Jak już przesadzałes mogłeś trochę perlitu dorzucić żeby lepsze dotlenienie korzeni było ale to aby taka moja mała uwaga ?
 

waski420

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2019
Postów
131
Buchów
9
Jak już przesadzałes mogłeś trochę perlitu dorzucić żeby lepsze dotlenienie korzeni było ale to aby taka moja mała uwaga ?
Ehh nie pomyślałem WSM z tego wszystkiego zobaczymy może da rady
 

druh nabuhah

jak moge to pomoge
Rejestracja
Lis 30, 2020
Postów
1,596
Buchów
6,947
Odznaki
11
Dobrze idzie, nie dygaj, cierpliwosc to najwazniejsza cecha przy uprawie konopii...
Mowisz ze wolno idzie, zeby Ci chociaz na mysl nie przyszlo lanie jakis nawozow bo du*e skopie :) Rootsa czy bakterie mozesz lac :)
 

waski420

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2019
Postów
131
Buchów
9
Dobrze idzie, nie dygaj, cierpliwosc to najwazniejsza cecha przy uprawie konopii...
Mowisz ze wolno idzie, zeby Ci chociaz na mysl nie przyszlo lanie jakis nawozow bo du*e skopie :) Rootsa czy bakterie mozesz lac :)
Hahaha dobra dobra nic nie leje dlatego wrzucam tutaj co jakiś czas żeby usłyszeć opini braci bardziej doświadczonych
 

Ryjeczny Człowiek

Well-known member
Rejestracja
Lis 11, 2021
Postów
568
Buchów
2,408
normalna jest jak na 7 dni. Miewam mniejsze które finalnie wyrastają na zdrowe byki.
Tylko jak będzie się włosić, indukować to nie popal nawozami bo podejrzewam że nadgorliwie wydawało będzie Ci się że zamiast już budować topa to się włosi w nieskończoność ?
 

waski420

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2019
Postów
131
Buchów
9
normalna jest jak na 7 dni. Miewam mniejsze które finalnie wyrastają na zdrowe byki.
Tylko jak będzie się włosić, indukować to nie popal nawozami bo podejrzewam że nadgorliwie wydawało będzie Ci się że zamiast już budować topa to się włosi w nieskończoność ?
Zapamiętam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół