nasiona marihuany

Automat herma a siostry w czasie wega

Wyszukiwarka Forumowa:

Growesp

Member
Rejestracja
Mar 17, 2021
Postów
5
Buchów
1
Mam pytanie i problem zarazem, z racji lenistwa i braku miejsca w jednym boxie posadziłem automaty i sezonowki (automaty do wypełnienia boxa, sezonowki z przeznaczeniem na klony) z tego też powodu te automaty zostały "porzucone" i szczerze to im się nie przyglądam zbytnio... Dopiero teraz gdy je odseparowałem zdałem Sobie sprawę, że jeden osobnik się zhermil... Niestety wszystkie banany otwarte 🤦 Na automatach mi tak nie zależy, bo podejrzewam, że pestek znajdę mnóstwo 🤦 Pytanie brzmi czy wypuszczony pyłek mógł zaszkodzić reszcie dziewczyn w fazie wzrostu? Czy pyłek nadal utrzymuje się na liściach i w momencie jak dziewczyny zaczną kwitnąć automatycznie się "zapłodnia" ? Wielkie dzięki z góry ! 😉
 

SensiHaze

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2022
Postów
305
Buchów
1,031
Odznaki
7
Nie ma na to reguły. Posprzątaj boxa trzymaj higienę w boxie, wyrywaj banany. Jak jest ich kilka to nie problem ale jak całe drzewo to musisz je wywalić i liczyć na farta z reszta drzew.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Spryskaj boxa w środku wodą i rośliny to zneutralizujesz pyłek.
 

Growesp

Member
Rejestracja
Mar 17, 2021
Postów
5
Buchów
1
Nie ma na to reguły. Posprzątaj boxa trzymaj higienę w boxie, wyrywaj banany. Jak jest ich kilka to nie problem ale jak całe drzewo to musisz je wywalić i liczyć na farta z reszta drzew.
Ogólnie tylko jeden automat się zhermil w samej końcówce kwitnienia, i tak jak napisałem wyżej, nie zależy mi w sumie na tych automatach mój błąd że je wogole tam wsadziłem... Mogłem rozstawić rzadziej sezonowki i mieć problem z głowy... No ale na błędach się człowiek uczy. Sezonowki dopiero w przyszły weekend przełączam na 12/12 stąd moje pytanie czy ten pyłek nadal będzie się na nich utrzymywał. Żeby nie było niespodzianki po kilku tyg, że zdarzyły się zapylić. W każdym razie wielkie dzięki za szybką odpowiedź, pozdrawiam 👋
 

Growesp

Member
Rejestracja
Mar 17, 2021
Postów
5
Buchów
1
Spryskaj boxa w środku wodą i rośliny to zneutralizujesz pyłek.
No to mam nadzieję, że faktycznie to zneutralizuje, jutro wlatuje kolejny oprysk na wciornastki bo mnie juz pomału wykańczają psychicznie 😅 także myślę, że juz dużej części uda mi się pozbyc, ale jak woda ma pomóc, to dzienny oprysk z wody będzie stosowany do dnia przełączenia na flo. Trzymajcie kciuki żeby coś z tego było, bo szkoda 2.5 mies vega żeby mi się teraz hermily 🤦 problemem może się też okazać scrog którego nieumiejętnie wykonuje 😅🤦 ale mam nadzieję, że uda mi się dotrzeć woda w każdy zakamarek. Dzięki bardzo za szybka odpowiedz, pozdrawiam !
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół