nasiona marihuany

Automat na zawieszce

Wyszukiwarka Forumowa:

ccoodd

Well-known member
Rejestracja
Mar 27, 2013
Postów
45
Buchów
15
[FONT=&quot]Siemanko[/FONT]

[FONT=&quot]Mam problem z moim jednym [/FONT][FONT=&quot]krzakiem, a mianowicie[/FONT][FONT=&quot] wybija 33 dzień i dalej nie [/FONT][FONT=&quot]kwitnie.[/FONT]

[FONT=&quot]A Dokładnie jest to Royal [/FONT][FONT=&quot]Kush[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]Automatic[/FONT]





Robić ciemnie 24H czy to nie automat wtf ? Światło 20/4
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
wystaw go na 24h do ciemnego pomieszczenia i niech się określa
swoją drogą bardzo ładne planty
 

pakowski

Well-known member
Rejestracja
Kwi 11, 2017
Postów
116
Buchów
1
W jak duzej doniczce jest? Te nowe automaty maja tak ze jak jest mala donica to rosna mniejsze i szybciej zakwitaja, jesli maja wieksza donice to rosnie wiekszy, dluzej jest na wegu.
Poczatek flow jest bez preflowerow. Potem wyskocza wlosy ktore beda 1-2 tyg liche i nagle w 2 tygodnie napuchnie jak szalony. Niektore automaty zaczynaja kwitnac po 40-45 dniach i po kolejnych 30-35 sa gotowe do ciecia. Dzieje sie tak w donicach 10L i powyzej oraz duzej dawce azotu. Niektorzy po 30 dniach robia flush i zaczynaja dopiero wtedy lac nawozy na flow. Nie rob zadnych ciemni ani 12/12.
Moje byly jeszcze wieksze zanim zakwitly
 

Matilda

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2017
Postów
88
Buchów
93
24h ciemni nic nie da, zmień normalnie 12/12 na co najmniej tydzień i musi się określić, na moje to nie automat bo za ładnie ciśnie na tym wegu
 

ccoodd

Well-known member
Rejestracja
Mar 27, 2013
Postów
45
Buchów
15
Dałem go na strych na 24h trochę jestem ograniczony czasem, bo niedługo wyjazd na wakacje na 14 dni i nie będzie miał kto do nich zaglądać
pisałem do royalqueenseeds i powiedzieli mi jak kolega wyżej, że czasami nawet 45 dni możne być na wegu i żeby zapodać minimalne dawki na flow nawozów.
 

pakowski

Well-known member
Rejestracja
Kwi 11, 2017
Postów
116
Buchów
1
Nie tędy droga. To automat, ta ciemnia mu nie pomoze. Patrzac po lisciach jest konkretnie dokarmiony azotem. Ja zrobilbym flusha konkretnego a potem od razu nawozy na flow. Widzialem wielkie automaty ktore kwitly po 25-30 dniach i od samego startu karmione byly nawozami na flow.

Ps. nastepnym razem pakuj wiecej roslin do boxa bo tam puste przebiegi robisz
 

ccoodd

Well-known member
Rejestracja
Mar 27, 2013
Postów
45
Buchów
15
Spokojnie box był kupiony niedawno, bo w starym było za ciasno mały upgrade następny grow będzie 4/5 krzaków i 4x cob cree cxb3590 teraz mam panel z 2 trochę mało
To moja pierwsza uprawa, a więc chciałem potrenować i ogarnąć OCB.
 
M

mlodygru

Guest
ku**a jak czytam te niektóre brednie to aż mnie skręca. Czasem tak się dzieje. Mój Ak z resztą też od RQS, zaczął kwitnac późno https://www.forum.haszysz.com/showt...-0-16m2-światło-3x18w-led-roslina-ak47/page11

Możesz zrobić im ciemnie. Automat jest fotoobojetny to jedno a to że ta cienia na niego zadziała to drugie. Ale możesz też ustawić 18/6 i też może szybciej ruszy. Ja kiedyś miałem sytuację że plant miał ponad 30 dni i nie kwitl (AK 47 od RQS) i miał przymusowa ciemnie 3 dni i od razu zaczął kwitnac. Także teoria teorią, a w praktyce inaczej to wygląda.

https://www.forum.haszysz.com/showt...-25m2-CFL-23W-LED-38W-ROYAL-HAZE-od-RQS/page7
 

ccoodd

Well-known member
Rejestracja
Mar 27, 2013
Postów
45
Buchów
15
No tak jak piszesz zrobię ciemnię zmienię światło na 18/6 i trzeba czekać raczej się tego nie przeskoczy <coolpalacz>

Może odda w plonie o ile ja nic nie z***ie
 
R

rolnikdolpasz

Guest
No tak jak piszesz zrobię ciemnię zmienię światło na 18/6 i trzeba czekać raczej się tego nie przeskoczy

Może odda w plonie o ile ja nic nie z***ie

Dla autofiołków 18/6 ma być. Przełącz od razu i nie rób ciemni.
Powinno być ok, tylko wystarczy czekać cierpliwie. <coolpalacz>
 

ccoodd

Well-known member
Rejestracja
Mar 27, 2013
Postów
45
Buchów
15
Światło zmienione 18/6
Z dnia na dzień coraz bardziej łodygi nabierają czerwonego koloru czytałem sporo że pod cob cree cxb3590 występują spore braki fosforu





Na zdjęciach az tak nie widać .
Jak myślicie brak fosforu ? Zastanawiam sie czy nie kupić CANNA FOSFOR i aplikować co 2 podlanie

I jeszcze jedno jak bym lał CANNA FOSFOR razem z nawozami biobizz czy nie będzie lipy :smokee:
 

ccoodd

Well-known member
Rejestracja
Mar 27, 2013
Postów
45
Buchów
15
Ogólnie to mam starter biobizz + FISH mix + bio heaven + acivera
Mam jeszcze CANNA pk 13/14 i canna boost ale jeszcze nie aplikowałem i nie wiem czy czy mieszać mineralne z organicznymi
 

Matilda

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2017
Postów
88
Buchów
93
ciężko o braki fosforu u roślinki na wegu jeśli podlewasz standardowymi nawozami dla MJ,
dodatkowy fosfor tylko na flo ale i tak najlepiej PK 13/14, fioletowe szypułki mogą również być od niskiej temp. albo od czegoś innego albo nawet nic nie wskazywać, widzę też że masz ząbki lekko pod góre, sam jestem ciekaw co Ci tam się wyprawia
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół