nasiona marihuany

Automaty Bebooka

Wyszukiwarka Forumowa:

druzyna-cbd

Banned
Rejestracja
Lut 25, 2013
Postów
246
Buchów
0
Ja pierdziele opisaleś to jak prawdziwy koneser :D w razie pytan wiem gdzie pytac <peace>
 

Homer Simpson

Well-known member
Rejestracja
Cze 1, 2012
Postów
75
Buchów
0
To jest dopiero pozytywna praca. Szkoda, że na 'mocnybuch' nie ma już w tym momencie dostępnych twych afów bo bym chętnie przygarnął. Możesz napisać kiedy się można spodziewać jakichś twoich crossów innych od lemon haze outdoor na gnomesgarden f2seeds lub gdziekolwiek? Dzięki za info. Pamiętaj, że taka praca hobbystyczna potrafi dać lepsze efekty na koniec niż taka komercja jak choćby Green House Seeds i inni. POZDRO!
 

stokrotka69

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2013
Postów
114
Buchów
0
szuka pod siebie i dla siebie to nie komercja i to jest wlasnie roznica mega ....
 

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
Wiemy, wiemy ;) już zamówione kilka kulek adrenalinki ;)
 

berkut

Well-known member
Rejestracja
Mar 5, 2014
Postów
93
Buchów
0
bebook wariacie

co tam masz sativkowego najbardziej i co ejst automatem?
pytanie pewnie wielu by zadało i wielu szuka na nie odpowiedzi z tego co zaobserwowałem:freak:

Mym oczom ukazał sie shot adrenaline, ale adrenaliny mi starczy, juz nie raz przed kims spie****ałem
Tak jakbys ocenial ktore twoje odmiany to w ilu % staiva a ktore indica? oczywiscie tak pobieznie , nochyba ze masz chromatograf:spalony:

btw. fajnie ze wkładasz w swoje hobby tyle serca:)
 

stokrotka69

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2013
Postów
114
Buchów
0
hejzomatik albo cross fem lub reg będzie na sklepach?jak tak to gdzie?
 

Bebook

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
796
Buchów
2
na dniach powinny sie pokazac afy jeszcze na gnomesgarden, f2seeds i taniesianie. Na gnomie dodatkowo ograniczona oferta hejzomatik x wrx, takze kto sie akurat na niego czai niech nie zwleka bo nastepna okazja na sprobowanie czystego juz hejzoka af na nastepny rok.

Co do wczesniejszych komentarzy bardzo dziekuje za przychylne opinie, mysle ze beda wzloty jak i napewno upadki ;) Odnosnie komercji to ona jest i zawsze bedzie, nic sie nie da zrobic bez komercji bo to ona napedza swiat, daje chocby fundusze na kontynuowanie zabawy :)

berkut prawdziwy sati to jest tylko w sumie hejzomatik, reszta mniej lub bardziej muli/odmula. Np szot adrenaline byla bardzo pobudzajaca z pocztku, a potem kanapa i gastro wchodzilo po czasie, w sumie ona mi najbardziej spasowala z tej reszty bo i ubila i a bardzo nie zamulila. Wry i ak z rana to sredni pomysl :D Ale w sumie ze wszystkimi da sie "jechac na okraglo"
 

stokrotka69

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2013
Postów
114
Buchów
0
www.gnomesgarden.eu twierdza ze nie wystawiają Twoich nasion bo czekaja na opisy odmian od Ciebie czy już wyslales im je?jezeli ten cross hejzomatika nie wejdzie u nich na stronie to znaczy ze leca w ch... i z kims się dogadali po cichu
 
G

gnomesgarden.eu

Guest
www.gnomesgarden.eu twierdza ze nie wystawiają Twoich nasion bo czekaja na opisy odmian od Ciebie czy już wyslales im je?jezeli ten cross hejzomatika nie wejdzie u nich na stronie to znaczy ze leca w ch... i z kims się dogadali po cichu

Wypraszam sobie po calosci. Tak pewnie dogadalismy sie i sprzedalismy wszystkie automaty za jednym zamachem :D :D :D troche cierpliwosci a nie rzucanie podejrzeniami, ktos zle przeczyta i juz idzie dziwna fama w przestrzen a jakos nie wyobrazam sobie bys potem gonil kazdego posta mowiac ze sie myla he

Dodatkowo kto powiedzial ze nie mozna zamawiac przez maila?

Tak czy inaczej do konca dnia beda dostępne automaty Bebooka wlaczajac Hejzomatika x WRx
https://www.forum.haszysz.com/showt...on-na-sztuki&p=1215332&viewfull=1#post1215332
 

stokrotka69

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2013
Postów
114
Buchów
0
sorki ale to była perfidna premedytacja zebys dodał je na sklep za długo kazales czekac Gnomie ;-)nie miałem zamiaru was oczerniać pozdro
 

berkut

Well-known member
Rejestracja
Mar 5, 2014
Postów
93
Buchów
0
beebok sprawdzałes czy shot adrenaline i la diva dobrze kielkują? bo znalazłem 2 osoby na forum ktorym akurat te dwie odmiany slabo kiełkowały, moze to wina pestek a moze złe przechowywanie, pisze, bo zamowiłem od chu*a shotów i troche la divy i kijowo by było jakby sie okazalo fatalnie:(
 

Bebook

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
796
Buchów
2
Roznie kielkuja bo ludzie rozne maja przyzwyczajenia i doswiadczenia z kielkowaniem. Mi tam wychodza wszystkie, ale przez wzglad na gruba skorupke (jak to w tych pierwszych generacjach af naprawde gruba) mocze je conajmniej dobe, max dwie jak zapomne :) i dopiero robie prekrusza obowiazkowo, wtedy ta woda dopiero najczesciej dostaje sie do srodka i wszystkie rowno chociaz startuja. Po dwoch dniach na wacie maja juz duzego kla to do ziemi. Nasiona sa świeżutkie wiec nie ma mowy o zlym przechowywaniu. Moze nawet za świeże. Wszystkie sa dojrzale i gotowe do wyjscia tam gdzie to legalne ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół