nasiona marihuany

Automaty Box przed Outem 3000lm czy wystarczy?

Wyszukiwarka Forumowa:

Jebaniutki

Active member
Rejestracja
Maj 12, 2021
Postów
29
Buchów
4
Ave Pany i Panewki!
Wystartowałem w tym roku z pierwszym oucikiem po latach.
Pestki poszły 3xNorthern light AF.
Na początku pestki w kielonka i później do doniczki na parapet, ale jako że że mam okna od kijowej strony (może z 6h bezpośredniego słoneczka i pogoda jaka jest ostatnio każdy widzi na szybkości skitrałem kartonowego boxa wyłożonego zwykłą folią aluminiową i wrzuciłem żarówki led 3x13w (wedle producenta ciut ponad 1000lm każda). W boxie planowo posiedzą jakieś 2 max 3 tyg (w zależności od wielkości), a później plener. Powiedzcie mi czy te 3k lm wystarczy chociaż na chwilę? Świecę 24/0 ze względu na małą ilość lm, roślinki niby się ładnie rozwijają (znacznie szybciej niż na parapecie).
 

CzarnuchCat

Well-known member
Rejestracja
Gru 14, 2016
Postów
236
Buchów
190
Skoro dobrze sie rozwijają i nie są wyciągnięte to starczy to światło, jednak jak na auto to 3 tyg zdecydowanie z długi w boksie, ja bym trzymał tydzień max półtora i na pole bo będą karły
 

Jebaniutki

Active member
Rejestracja
Maj 12, 2021
Postów
29
Buchów
4
Kurcze póki co wydają mi się lekko za małe u mnie się dosyć długo zbierały bo słoneczka było mało na oknie jak już pisałem wyżej. Jakiej wielkości powinna być dziewczynka gotowa do wysadzenia? Póki co mają jedno pięterko liści już ładnie rozwiniętych. Myślałem o wysadzeniu ja już rozwiną sobie po 2 pięterka. A takie jeszcze pytanko szybkie. Na oucie też robić LST?
 
Ostatnia edycja:

Jebaniutki

Active member
Rejestracja
Maj 12, 2021
Postów
29
Buchów
4
Jak myślicie nadaje się już do wysadzenia w out? I ogólnie co myślicie o jej kondycji? Jest ok?
 

Mutylator

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2020
Postów
229
Buchów
229
Możesz je jeszcze potrzymac. A ogl ile one mają dni bo nic nie wspomniałeś więc też ciężko stwierdzić w jakiej jest kondycji skoro nie wiadomo ile ma dni. Lst jak najbardziej możesz robić.
20210123_172839.md.jpg

Tu mój automat na oucie po lst.
 

Jebaniutki

Active member
Rejestracja
Maj 12, 2021
Postów
29
Buchów
4
Będzie mieć ok 2 tygodni. Wiem że trochę mała jest ale miałem problem ze światłem bo pogoda lipna fest ostatnio a do tego okno mam od kijowej strony i bardzo mało bezpośrednich promyczków słońca. Miałem ją przez tydzień w boxie ale miałem gości w domu i musiałem na chwilę usunąć boxa. O kurka piękny krzaczek. Dziś miała iść do wysadzenia ale coś się prognozy pogody nie sprawdziły więc poczeka jeszcze kilka dni w domu na lepsze warunki.
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,998
Spokojnie 3k lumenów wystarczy na sadzonki. Jak chcesz to możesz już przesadzać. Takie małe sadzonki dobrze jest przykryć kloszem z butelki po wodzie, da jej to stabilniejsze warunki na start i chorobę przed szkodnikami.
 

Mutylator

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2020
Postów
229
Buchów
229
Na spocie prędzej odzyje. Możesz zrobić tak jak kolega wyżej pisze butelki i na spota. Moim zdaniem śmiało możesz ją wysadzić zobaczysz że będzie jej dużo lepiej. Poza tym za jakiś czas wskoczy na flo więc musi się troszkę zaaklimatyzowac na miejscowe. Ale to jest moja opinia Twój plant Twoja decyzja. Pozdro
 

Jebaniutki

Active member
Rejestracja
Maj 12, 2021
Postów
29
Buchów
4
Oki. W taki razie czekam tylko aż pokażą w prognozie ze 2 dni pod rząd ładnej pogody i jazda na spota. A powiedzcie jeszcze. Dawać do ziemi na spocie jeszcze jakiś nawóz oprócz ziemi ogrodniczej? Bo ja planuję na każde 2 planty kupić worek najlepszej dostępnej w obi albo majstrze ziemi (50 albo 60 litrów) i poprostu wykopać 2 dołki i podzielić wsypać tam tą ziemię bez zabaw w nawozy itd. Mam nadzieję że ponad 20l ziemi na planta nie zdąży się wyjałowić przez jeden sezon.
 
Ostatnia edycja:

Mutylator

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2020
Postów
229
Buchów
229
Weg moze i obskoczysz bez nawozu ale na flo zapodaj coś żeby ładnie kwiaty zbijaly tani nawóz z ogrodniczego zmieścisz się w 10 zł a efekt będzie na pewno lepszy
 

Jebaniutki

Active member
Rejestracja
Maj 12, 2021
Postów
29
Buchów
4
Oki. Dzięki za cenne porady! Hajsy to non problem. Bardziej strach przed zjaraniem planta nawozem
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół