nasiona marihuany

?[AUTOmaty][MH/HPS 250-400w] 0.64m2 [BIO Ogródek]#3

Wyszukiwarka Forumowa:

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Siemanko, Dzien 75/Flo 55

Szybko robione zdjecia, Kazda z osobna pokaze przy scince, zrobilem dzis flusha w wannie nie wiem ile lalem, ale az byla czysta woda, a nie wiele byla zabarwiona. Zawiesilem 400w hps (28stopni) na te ostatnie kilka dni, roslinki beda juz staly bez podlewania czekajac na swoj dzien. Mysle ze max sroda i bedzie kosa, Pozniej kilka dni suszone wszystkie w namiocie(Filtr dziala) to wynosic ich z chaty nie musze, na zewnatrz warunki srednie + wysoka wilgotnosc. Pierwsazy raz udalo sie przebrnac przez grow bez plesni, cos pieknego 0 strat. Topy wielkie co u niektorych, Przewalaja sie pod wlasnym ciezarem, trudno wytrzymaja :D



IMG_2741.JPG


IMG_2755.JPG


"Jak zioło, zawsze będę stawiał w dobrym świetle..."

 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Ten maly krzaczek miedzy fioletowymi, to tez jest dark devil, wybrawil sie ale napewno nie tak jak pozostale. I pachna naprawdę ladnie, ciezko opisać.
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Z pewnością ciężko to opisać, trzeba jednak poczuć :D Sam z początku mojej przygody z grow chciałem devilki z racji na kolorki, ale i na to przyjdzie czas jeszcze :D w każdym bądź razie gratuluje dziewczynek <peace>
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Siemanko, Dzien 78 , Flo 58 - Scinka!


Konczmy juz ten grow, trzeba scinac bo jeszcze pare dni bedzie sie suszyc, a sezonowki juz gotowe do przesadzenia wiec potrzebna wolna przestrzen.
Sam grow nie nalezy do najgorszych, mam dwa mocno fioletowe krzaczki o zapachu jeszcze nie okreslonym,ale jest super moze jakies owoce lesne z czyms ziemnym. Trzecia z dark devil nie wybarwila sie tak mocno jak pozostale, ale za to pachnie kozacko, troche innaczej niz siostry.
gorilla glue, mimo ze ladnie pachnie to maly plon bedzie, w pewnym momencie sie zablokowala i klaps. Mimo ze mocna jest bo sampla palilem, pachnie fajnie owocowo.
White widow co da srogi plon + fajny cytrynowy zapach
Maxi gum ja tam czuje landrynki, ale jest tez cos mocno smierdzacego.

Ogolnie krzaki mogly postac jeszcze kilka dni do tygodnia by troche bursztynu wiecej sie pojawilo, ale co zrobic jak czas goni.

Ziemia idzie w smieci, mimo ze pozbylem sie ziemiorek za pomoca olejku neem 7ml/1l, to kupilem nowa i w niej damy pelne zycie.

Rekordu nie bedzie to pewnie, ale oby smaki i high sie zgadzaly. Nastepny i ostatni upek juz z waga i zdjeciami suszu.


Gorilla glue:

IMG_2765.JPG


IMG_2766.JPG


Dark devil: Ten mniej wybarwiony

IMG_2769.JPG


IMG_2771.JPG


IMG_2801.JPG


Dark devil: Fioletowe, podobaja mi bardzo te kolorki

IMG_2774.JPG


IMG_2775.JPG


IMG_2797.JPG


IMG_2798.JPG


IMG_2799.JPG


IMG_2800.JPG


IMG_2777.JPG


White Diamond:

IMG_2780.JPG


IMG_2784.JPG


IMG_2796.JPG


Maxi gum:

IMG_2785.JPG


IMG_2787.JPG


White Widow: Ciezko zrobic zdjecie, topy sie polozyly :D

IMG_2788.JPG


IMG_2789.JPG


IMG_2791.JPG


20191217_202539.jpg


Topy wszedzie ladnie zbite, za to dark devile nie do konca.

Pozdro!
 
Ostatnia edycja:

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Siemanko - Podsumowanie!

Oglonie moge napisac ze jeszcze nie do konca ogarniam automaty :D Ale jesli kiedys znowu przyjdzie mi do glowy wysiac automaty, to zrobie zupelnie inaczej niz teraz. Mimo ze poczatek byl watpliwy, to koniec juz nie taki zly.

krotko opisze kazda odmiane + wynik i zdjecie suszu, to tyle.

Dark devil ten mniej wybarwiony. Puszcza zywice, w zeszlym grow mialem tego wiecej i fioletowego koloru.

IMG_2816.JPG


Dark devil mniej wybarwiony - Susz malo zbity, mocno pachnie jakims owocem lesnym i ziemia+jakis zywiczny smierdziuch jak pozostale.Wynik 19g

IMG_2841.JPG


Dark devil najbardziej fioletowy - tak samo jak wyzej, wynik 14g

IMG_2844.JPG


Dark devil - jak wyzej, wynik 18g

IMG_2846.JPG


White widow - Cytrynowy zapach, topy srednio zbite, ale nie luzne. Moze w sloiku troszke bardziej sie zbije. Wynik najwiecej z tej uprawy 55g

IMG_2848.JPG


IMG_2851.JPG


White diamond - Cytrusek z czyms slodkim, Topy zbite a wynik 32g.

IMG_2853.JPG


Maxi gum - Bardzo slodko jak landrynki, czuc tez mocno typowego smierdziucha. Zbite najbardziej, wynik 43g.

IMG_2856.JPG


Gorilla glue- Pachnie fajnie, owocowo i slodko. Ale zablokowala sie i wyrosla mikro a moglo byc ladne drzewo cholera go wie, klepie fajnie wynik 15g.

IMG_2857.JPG


Razem:193g,

IMG_2859.JPG


To tyle odemnie, dziekuje wszystkim odwiedzajacym,
zapraszam do kolejnej Fotorelacji: https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?143640-Regi-Fem-OS-MH-HPS-250-400w-0-64m2-0-36m2-BIO-Ogr%C3%B3dek-4-Projekt-Pestki

Mozna przeniesc do zakonczonych. Pozdro
 

Shuker

Member
Rejestracja
Sie 19, 2017
Postów
20
Buchów
33
Siemanko - Podsumowanie!

Oglonie moge napisac ze jeszcze nie do konca ogarniam automaty :D Ale jesli kiedys znowu przyjdzie mi do glowy wysiac automaty, to zrobie zupelnie inaczej niz teraz. Mimo ze poczatek byl watpliwy, to koniec juz nie taki zly.

krotko opisze kazda odmiane + wynik i zdjecie suszu, to tyle.

Dark devil ten mniej wybarwiony. Puszcza zywice, w zeszlym grow mialem tego wiecej i fioletowego koloru.

IMG_2816.JPG


Dark devil mniej wybarwiony - Susz malo zbity, mocno pachnie jakims owocem lesnym i ziemia+jakis zywiczny smierdziuch jak pozostale.Wynik 19g

IMG_2841.JPG


Dark devil najbardziej fioletowy - tak samo jak wyzej, wynik 14g

IMG_2844.JPG


Dark devil - jak wyzej, wynik 18g

IMG_2846.JPG


White widow - Cytrynowy zapach, topy srednio zbite, ale nie luzne. Moze w sloiku troszke bardziej sie zbije. Wynik najwiecej z tej uprawy 55g

IMG_2848.JPG


IMG_2851.JPG


White diamond - Cytrusek z czyms slodkim, Topy zbite a wynik 32g.

IMG_2853.JPG


Maxi gum - Bardzo slodko jak landrynki, czuc tez mocno typowego smierdziucha. Zbite najbardziej, wynik 43g.

IMG_2856.JPG


Gorilla glue- Pachnie fajnie, owocowo i slodko. Ale zablokowala sie i wyrosla mikro a moglo byc ladne drzewo cholera go wie, klepie fajnie wynik 15g.

IMG_2857.JPG


Razem:193g,

IMG_2859.JPG


To tyle odemnie, dziekuje wszystkim odwiedzajacym,
zapraszam do kolejnej Fotorelacji: https://www.forum.haszysz.com/showt...0w-0-64m2-0-36m2-BIO-Ogródek-4-Projekt-Pestki

Mozna przeniesc do zakonczonych. Pozdro
Siemanko, mam pytanko po jakim czasie dark devil zaczął nabierać kolorów, ja jestem już na 50 dniu od wykiełkowania i wyglada to tak

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół