nasiona marihuany

Automaty o tej porze roku - dojdą?

Wyszukiwarka Forumowa:

johny009

Active member
Buchów
0
Opłaca się sadzić Diesel Ryder Automatic FEM o tej porze roku? Podobno wrzesień i październik mają być ciepłe.

D

delete

Guest
a h*j ci z tego ze ładny ma być jak bedzie z 10 godzin słońca z czasem mniej i mniej . Lipa , chyba ze zapewnisz kaloryfer i szklarnie , rto na styczen cos zapalisz ,ale na kilosy nie licz .

biedroneczka

Well-known member
Buchów
2
gościu co ty pie****isz... automaty dojdą ci w dwa miesiące więc pod koniec października koleś by miał palenie.

D

delete

Guest
dam sobie hu*a z jajami obciąć ze nie wyrobi sie w 2 miesiące .

sid000

Well-known member
Buchów
0
to powiem ci że stracisz......i powiedz mi jakie 10 godzin nie raz widziałem fotorelacje w których od samego początku ludzie lecieli na 12/12H i plon był taki sam a nawet większy przy zaoszczędzeniu około 30 % Energi =zł ja tez jakbym miał to bym sadził ale niemam pestek wbij na moja fotorelacje i zobacz co się dzieje w 35-40 roku życia rośliny za tydzień dwa już będę zbierał pyłek więc sory memory ale jak temperatura będzie około +5C w nocy to śmiało można jeszcze sadzić a jakby zrobił prowizoryczny foliak tak jak ja robiłem od deszczu to by było za***iście....najwyżej będziesz miał lekko niedojrzałe topki ale to już nie problem jak chcesz cos palić w tym roku...(swojego):jaraczz::spalony:

Moby Dick

Member
Buchów
0
ja 15 dni temu wystartowałem z auto LR reg mam 2 roślinki mam tego ale obawiam że ciężko bendzie żeby dało rade nie mówiąc żeby teraz zaczynać uprawą

sid000

Well-known member
Buchów
0
teraz słonce świeci około 14;godzin dziennie ....

sid000

Well-known member
Buchów
0
Pozwoliłem sobie zacytować wypowiedz kabanosa

(tak zacznie kwitnąć po 2 -3 tygodniach, ale dojście do końca flo i tak zajmie jej te 9, 10, czy 12 tygodni (oczywiście kwestia długości kwitnienia zależy od odmiany jaką mamy), AF mają krótsze z reguły flo, choć nie wszystkie..)

https://www.forum.haszysz.com/12-12-normal-seeds-vs-automaty-t31310.html

Proszę poczytaj zanim coś napiszesz...jak znajdę fotorelacje to Jeszce wstawię ......A ze słońcem to jednak się mylisz....popatrz w zwykłym PC boxie przecietnie jest 6K lumenów słońce w lato potrafi miec nawet do 150K Lumenów czy jakos tak kiedys się oto pytałem ostatnio ktoś robił teścik i mu wychodziło coś koło 80K , dąrze do tego że jak wstaje słońce o 5;30 to już ma te nawet 3K Lm i roślina dostaje sygnał oho słonko wstało zmieniamy się na CO2 jak nie zrozumiesz o co mi chodzi to powiedz ....

ku**a wstanę dzisiaj o 5;20 i ci powiem czy jest jasno czy ciemno :pr::jaraczz:

Autoflowering

Well-known member
Buchów
0
Warto posadzić, lecz mogą nie dojść do 100% dojrzałości i może być problem z pleśnią. Ale zawsze możesz zebrać lekko niedojrzałe - zawsze to swoje palenie.

M

Mr. Edek

Guest
Nie opłaca się ich wysadzać na out'a. Zostaw te pestki sobie jeżeli je masz na przyszły sezon, albo zbuduj box'a i tam z nimi działaj, w tym roku o tej porze nie opłaca się, jest to bez sensem! :spalony:

D07x

Well-known member
Weteran
Buchów
0
Chyba nie masz nic do stracenia ja bym probowal ale w doniczkach potem ew. wyebal bym do boxa jakiegos.

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół