nasiona marihuany

AUTOMATY od FS :DD

Wyszukiwarka Forumowa:

dr.Chronic

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2012
Postów
195
Buchów
0
Za dwa miechy dam znać jak Auto Bubble. Na wegu radzi sobie bardzo dobrze.
 

Und3r

Active member
Rejestracja
Lut 5, 2009
Postów
27
Buchów
0
zamowiłem kilka af z feamale..skusiła mnie cena.zobaczymy jak z jakoscią
 
G

Gość

Guest
Nom tegoroczna oferta powiekszona o AUTO dobrze że ktos ma zobaczymy co tam upirkolili w FS.
Lubie tego breedera dobra cena do jakości(mimo wielu przypadków hermienia)
Szczególnie PURE AK,BLACK SUGAR ,SKUNK SPECIAL,NEV HAZE,GRAPEFRUIT.
Dolne partie.
Mimo tego hermienia zbiór dobry + pestki na OUT.
 
G

Gość

Guest
Criticale rosną ładnie. Zapowiada się ok, żadnych mutantów. Zobaczymy jak dalej.
 

dr.Chronic

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2012
Postów
195
Buchów
0
Polecam Auto Bubble. Bardzo ładne topy, pod koniec przebarwiają się lekko na fioletowo/granatowo, grube pały. Niewiarygodna ilość żywicy jak na auto. Zapach ciut mniej Bubble niż jak próbowałem pełnego strainu ale i tak bardzo słodki. Polecam
 

wampirek

Well-known member
Rejestracja
Lis 23, 2012
Postów
52
Buchów
0
Witam co do FS zakupiłem automaty bubble i jestem zadowolony wzrost ładny i ładnie się krzaczą zobaczymy jak będą kwitły jak narazie polecam
najstarsza z pięciu +- 2 tygodnie
 
Ostatnia edycja:

Megatop

Well-known member
Rejestracja
Gru 9, 2012
Postów
226
Buchów
0
I ja mam dobre wspomnienie z automatami od fs mialem tylko ak47 trafily sie2 pheno jedno krzaczaste a drogie nie (jeden sowity zbity top) i jestem na tyle zadowolony ze na next out wzielem cala kolekcje:) oczywiscie wszystkie oprawie w ramke ;) poza tym cena za pestki jest miodna.
 

PadreBoB

Well-known member
Rejestracja
Paź 5, 2012
Postów
165
Buchów
0
własnie ma ktos jakies info a auto haze, auto bublegummer?? interesuja mnei te pestki bo i na seedfarm tania cena
 

dr.Chronic

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2012
Postów
195
Buchów
0
mój auto bubble nie miał smaku bubble, a topy rosły specyficzne, coś jak w dr. Greenspoonie, moc palenia ponadprzeciętna z dozą sativa.
 

Kałach =D

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2010
Postów
343
Buchów
0
Powracam do tematu :) myślę ,że warto odświerzyć ; > .

Posiada ktoś jakieś info co do automatów od FEMALE SEEDS ? jak z kiełkownością? czy często się hermią, i ocena ogólna, interesuje mnie szczególnie AK47 i bubble gum ; ) fotki mile widziane , dzięki pozdrówki <joint>
 

Megatop

Well-known member
Rejestracja
Gru 9, 2012
Postów
226
Buchów
0
Jak czytales poprzednie posty to wiesz jakie jest moje zdanie . Mialem w swojej kerierze 10 automatow(roznych producentow). I z ak (od fs)jestem zadowolony najbardziej , zadnej oznaki hermienia plon zadowalajacy , moc konkretna , i cena zajefajna . Tylko polecac a buble i cala reszte mam w kolekcji dam znac pod koniec lipca ;) ten breder mi najbardziej przypasowal polecam .
 

Kałach =D

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2010
Postów
343
Buchów
0
Jak czytales poprzednie posty to wiesz jakie jest moje zdanie . Mialem w swojej kerierze 10 automatow(roznych producentow). I z ak (od fs)jestem zadowolony najbardziej , zadnej oznaki hermienia plon zadowalajacy , moc konkretna , i cena zajefajna . Tylko polecac a buble i cala reszte mam w kolekcji dam znac pod koniec lipca ;) ten breder mi najbardziej przypasowal polecam .


Ooo, dobrze wiedzieć ;) twoja wypowiedź przekonała mnie do Ak47 od FS <joint>.Miałem styczność już z AK lecz w wersji regular od pana Q , i też byłem mile zaskoczony plonem i mocą, miejmy nadzieje ,że od FS będzie jeszcze lepiej. Dzięki za odpowiedź, buch leci :bongo4:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół