nasiona marihuany

Automatyczne Ziołowo Malinowe Bagna 2021

Wyszukiwarka Forumowa:

Acelos

Jedność
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
402
Buchów
504
Odznaki
4
:tiphat:
Sieeemaneczkooo pasjonaci uprawy zakazanego ziela ! To co ? Do dzieła ! Ciśniemy OUT 2k21 !


Nasiona z OpenSeed:
@Rumcajz
- własne pestki
-5x Girl Scout Cookies AF x Red Poison AF
-5x Fast OG Kush x Red Poison AF
-5x Red Poison AF f2
@panpestka.pl - własne pestki
-5x Auto Weeding Cake
-5x Auto Punk Devil
-5x Auto Northern Light
@Indorshop.pl od HempBrothers
-1x Auto Diesel
-1x Auto Low Afghan

Nasiona z osobistej kolekcji:
-12x Auto Punisher od Holy Seeds Bank
-6x Auto Big Bud od Dutch Genetics
-5x Auto Cheese Mass XL od Bigseedbank
-4x Auto Betty od Anesia Seeds
-3x Auto Sweet Cheese XL od Sweet Seeds
-3x Auto Sunset Sherbet od Gnomes Seeds
-3x Auto Amnesia Gold od Anaconda Seeds
-2x Auto Magnum Haze od Hideandseed
-1x Auto Bruce Banner od Gnomes Seeds
-1x Auto Zkittlez od Gnomes Seeds
-1x Auto G13 od Gnomes Seeds
-1x Auto Magnum Diesel Haze od Hideandseed
-1x Auto White Russian od Hideandseed
-1x Auto Amnesia Haze od Hideandseed

Nawozy:
-Azofoska, Polifoska Plus, Dolomit, Canna Terra Flores, Canna Terra Wega, PK 13/14, Rootfast, Asahi Sl, Tytanit
Środki bezpieczeństwa:
-Topsin, Snacol, Waco Max, Fotopułapka, włosy, sierść psa, mocz
Trening:
-brak, jedynie sporadyczny fryzjer
Plan:
-1.5kg


Co do tytułowego spota, na nim głównie będą sionka z OP + parę z własnej kolekcji, a teraz co poszło na spota:
-300l ziemi uniwersalnej
-20l perlitu
-20l keramzytu
-1.5kg dolomitu
-0.3-0.4kg azofoski
To wszystko poszło na 31 dołków na ten moment, miejsca jest jeszcze na około 10 dołków.

01.05 - Do wody poszły wszystkie pechy od @Rumcajz i @panpestka.pl oprócz NL-ów, łącznie 25 nasionek.
02.05-04.05 - Prawie wszystkie puściły kły oprócz Punk Devili
06.05 - Kiełkowalność 21/25, @Rumcajz 15/15 @panpestka.pl 6/10 - Weeding Cake 5/5, a te PD-ki 1/5 :D
08.05 - Do wody poszło 13 nasionek, 5x Northern Light, 3x Sweet Cheese XL, 3x Amnesia Gold, 1x Diesel, 1x Afghan
Na fotce poniżej dzień przed desantem czyli 6 dzień.
1.jpg


12.05 - Desant na spota, 7 dzień.
2.jpg


Niestety czosnek był tak skopcony i zajęty orientem dookoła, że nie do końca wiem gdzie co jest :smoking-smiley: ale jak dotrwa wszystko do końca jak trzeba to się raczej napewno dowiemy :ako:

14.05 - Kiełkowalność 2 rzutu 13/13 z czego 2x sweet cheese mniej mrawe niż pozostałe panny.

16.05 - Wpadłem na spota dorobić dołki na kolejny desant. przy okazji z pół godziny wybierałem ślimaki :/

trzy.jpg


20.05 - Rozsypałem Snacol, bo z 21 panienek 1 została brutalnie potraktowana przez ślimory, 14 dzień z życia, tak o to się prezentują

3.jpg


Chociaż tak szczerze to cały chu* widać, niedługo zmieniam tele, także będzie się już lepiej oglądało :D

Spot nie wymaga podlewania bo już na głębokości 40-50cm potrafi się zebrać woda, podsypywana będzie jedynie azofoska i polifoska i opryski dolistne, mam nadzieję, że opady niebędą obfite w tym rejonie, w tym roku muszę zacząć wcześniej zapodawać topsin, bo nie trudno o pleche na tym spocie :/

Ogółem fotorelacja obejmie jeszcze inne spoty, głównie kukurydziane, póki co na tyle, także do zobaczyska z fartem i głową :thumbs-up-smiley-em :odlot:
 

Rumcajz

je**ć system niewolniczy
Rejestracja
Lip 31, 2020
Postów
1,321
Buchów
10,119
Odznaki
7
Akumulatory naładowane na maxa, zaczynam wysyłanie energii ? elegancko się zaczyna, pozdro!
 

neurofan

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2020
Postów
921
Buchów
2,881
Odznaki
4
na grubości tutaj widzę :love: na koniec wjeżdżasz kombajnem ?
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
Widzę, że same automaty, ja w tym roku podobnie :d Zasiadam i oglądam. Pozdro
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Siema! Fajnie że wjeżdżasz z uprawą. No i propsy za zamaskowanie spota- nawet jak ktoś by przechodził w pobliżu, to nie zauważy ? z fartem!
 

Acelos

Jedność
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
402
Buchów
504
Odznaki
4
@Rumcajz
Dzięki, zaczynam ją przetwarzać, wkrótce zobaczysz efekty :uff:

@Seto
Trzeba robić zapasy na zimę :D

@Saul
Możliwe, że parę PAF, ale tak głównie AF, desantowane i zbierane w ratach, zajrzę napewno :oczy:

@Total Kozak
Thx, teraz jeszcze to tak dobrze nie wygląda jak będzie za miesiąc, wszystko się ze sobą zleje z każdej strony, o przechodnia ciężko, totalne bagniste chaszcze, czasem leżakują sarenki sobie tutaj, mimo odstraszacza, leżały obok spota, zostawiły wygniecione ślady, pozdro :flower:

@Sith Lord Dooku
Dzięki, przyda się, również obfitego życzę i z fartem, pozdro z bagien :tiphat:


Nie umiem odpowiadać na tym nowym forum :jprd:

THX za buchy !

Krótkie info z poczynań i fote drugich desantowanych pociech mam dla was, obszerniejszy UP za 1-2tygodnie, na ten moment na spocie 34 AF-y

#Desant2 - 13 AF:
-5x Northern Light
-3x Amnesia Gold
-3x Sweet Cheese (free seedy, jakieś słabe, dałem do 1 doła wszystkie)
-1x Diesel
-1x Low Afghan

Nie wziąłem fona i tylko takie foto mam, 10 dzień
1.jpg


Wszystko sobie rośnie pomału, 1-2 panny ucierpiały przez ślimory, zrobiłem oprysk z 1ml asahi sl i 0.5ml tytanitu na 1.5l wody, posypałem więcej snacola i za tydzień bądź dwa zobaczymy co się poprzyjmowało :D

Kiełkowane aktualnie na 3 desant są:
-5x Cheese Mass XL
-2x Magnum Diesel Haze
-1x Magnum Haze
-1x White Russian
-1x Amnesia Haze

BUCH :weed-2: z WAMI !
 
Ostatnia edycja:
U

Usunięty 78332

Guest
Fajne poletko będzie w wakacje, wpadnę podglądać jak będzie szedł Bruce od gnomów też ich trochę mam
Pozdro ?
 

Acelos

Jedność
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
402
Buchów
504
Odznaki
4
@yungsons
dzięki, liczę na to, a bruce akurat idzie w kukurydze przez mój błąd, na tym poletku już miałby ograniczony dostęp światła, pozdro :flower:


UP

28.05 -
oprysk 1ml asahi + 0.5ml tytanit na 1.5l wody
28.05.jpg


06.06 -
oprysk 1.5ml asahi + 0.5ml tytanit + 2ml terra wega na 1.5l wody
dodatkowo po koreczku azofoski pod krzaczki

Najmłodsze mają 13 dni, kolejne 23 dni, a najstarsze 32 dni :)

1.jpg


2.jpg


3.jpg


Ładnie poprzyjmowały się panny z pierwszego desantu z 21 sadzonek, żyje i ma się dobrze 18 z nich, bardzo silne kobiety zwłaszcza, że w takim młodym wieku, bez żadnych butelek i początkowo podjadywane przez ślimaki od 12 maja na spociku, a temperatury spadały w nocy do 4-6 stopni, tylko 1 zblokowała temperatura, a 2 zostały usunięte, gdyż ich fenotyp jest z przewagą ruderalis, pierwszy raz mi się to zdarza, ale wyczytałem, że nie warto tego trzymać, także już zastąpione wszystkie trzy :teasing-with-poking

Co tu więcej pisać, panny dopiero dostały kopa, ładna pogoda w końcu ruszyła, oby tak dalej !
Ślimory odpuściły już sobie marijuanen, przerzuciły się na dziką maline, także pomogą w pieleniu :D

+ POPRAWKA
Automaty od @Gnomesgarden.ie pochodzą z OS-a:
-2x Zkittlez
-1x Bruce Banner
-1x G13
-1x Gorilla Glue

Dokładną ilość jak i nazwy roślin podam, gdy skończę sadzenie, aktualnie mam mało czasu na cokolwiek, a jeszcze w kukurydzy nic nie zrobione :fishh:

Każda paka docelowo na dołki 7 litrowe


69.jpg


600-700ml perlitu
7-8g azofoski
50-60g dolomitu
Pozdro miłośnicy zakazanego ziela ! Oby nam pogoda sprzyjała i nas wyręczała :dancee:
 

woddborsuk

Well-known member
Rejestracja
Sty 16, 2021
Postów
528
Buchów
1,014
Co daje połączenie asahi sl i tytanitu, skoro jedno i drugie to biostymulatory?
 

Acelos

Jedność
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
402
Buchów
504
Odznaki
4
@woddborsuk
Podobnie jest z tym jak z preparatami przeciwko pleśni, jeśli stosujesz naprzemiennie to skutkuje to lepszymi efektami, a ja jestem troszku leniwy i stosuje mix obydwu :oczy: ale ich nie koksuje, stosuje zalecane dawki, czasami mniejsze nawet.

@Szevo
O to się rozchodzi, kiedyś stosowałem jeden albo drugi, a robiąc mix-a mam wrażenie, że mają lepszego boost-a
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,522
Buchów
3,692
Odznaki
10
Jak rapował klasyk: "lepiej jak jest więcej". Byle z głową i bez przesady
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,325
Buchów
4,334
Odznaki
13
fajnie :D bede patrzyc , tylko gdzie te maliny obiecane ?
 

Acelos

Jedność
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
402
Buchów
504
Odznaki
4
Najlepsze zostawiam na koniec, taką osłodę udanego sezonu :uff:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół