nasiona marihuany

AutoPot (24x15l) [4x600W] [ok.10m2] LEMON HAZE , MOBY DICK

Wyszukiwarka Forumowa:

Fredi Koniuszko

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2017
Postów
173
Buchów
99
A po kiego grzyba Ci zainteresowanie ??
Jest dobrze ? Krzaki rosną ?...
Im publika niepotrzebna a ludzie mogą tylko przeszkodzić.
Podobnie jest z pieniędzmi : najlepiej jak się o nich nie mówi.
Może nie do końca trafne porównanie ale coś w tym jest.
Łap bucha i nie pękaj .
 
Ostatnia edycja:

kamil5_16

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2010
Postów
99
Buchów
0
Czasem wiedzą warto się podzielić po to jest to forum , ale może trochę racji w tym jest co piszesz.. a tak w ogóle to dzieciak mi się urodził i dość napięty ten ostatni czas ,dlatego się nie pojawiłem.. coś wrzuce na czasie , pozdrawiam
 

dimozaur

Member
Rejestracja
Sie 18, 2017
Postów
15
Buchów
0
Kamilu powiedz czy to jest twoj autorski patent z tymi prowadnicami. Opisz prosze łopatologicznie ten mechanizm
 

dorodnypomidor1234

Well-known member
Rejestracja
Wrz 20, 2017
Postów
209
Buchów
0
Kamilu powiedz czy to jest twoj autorski patent z tymi prowadnicami. Opisz prosze łopatologicznie ten mechanizm
też chętnie zobaczę jak to działą, a i ciekawe czy by można było LEDY dać na takim ruszaczu, czy to pomoże hmmm

Czasem wiedzą warto się podzielić po to jest to forum , ale może trochę racji w tym jest co piszesz.. a tak w ogóle to dzieciak mi się urodził i dość napięty ten ostatni czas ,dlatego się nie pojawiłem.. coś wrzuce na czasie , pozdrawiam

a za 15 lat...

`- tate co robiłeś jak się urodziłem?
- a akurat mi rosło 5kg pomidorów na szynach xD`

a tak na serio to gratulacje z potomka i dużo energii życzę do życia i kontynuowania fotorelacji
bogactwo informacji na forum robią użytkownicy robiący relacje i treści
jak będzie legalizacja to będzie to po części przez forum haszysz bo propagujemy temat uprawy i każdy może zobaczyć że to normalne rolnictwo a nie jakieś marihuanen w żyłen

pzdr :D
 

kamil5_16

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2010
Postów
99
Buchów
0
Dziękuje ;) i przepraszam,ze jeszcze nie wstawiłem zdjęć, teraz juz obiecuje, ze zrobię to w weekend , co do pytania o prowadnice juz wyżej pisałem... pomyślałem ze super było by coś takiego jak by światło było ruchome i zacząłem grzebać okazało się ze są firmy które takie prowadnice składają więc kupiłem złożyłem i śmiga , pozdrawiam ;)
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,140
Buchów
7,887
Odznaki
5
Czekamy z niecierpliwością :)
 

Floralis

Member
Rejestracja
Gru 20, 2016
Postów
15
Buchów
0
Interesująca relka się zapowiada, opisuj chłopie porządnie ci się tam dzieje bo planuje podobny setup i przyda się wiedza 4 hpski nie za mało?
 

wdech

Active member
Rejestracja
Sie 12, 2011
Postów
32
Buchów
0
jakiej firmy masz te prowadnice, jakis namiar?
ja tez lece na szynie Advanced Star tylko mam na niej jedna lampe.
 

kamil5_16

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2010
Postów
99
Buchów
0
Cześć wszystkim sporo mnie nie było, a to dlatego, ze miałem duże problemy zdrowotne z maluszkiem teraz na szczęście jest już wszystko ok, projekt nadal trwa porosły niezłe bomby , linków z tego co wiem nie można podawać, ale wpiszcie w google light mover bądź podobnie moja szyna jest firmy Jupiter na 6 lamp , tak można powiesić led i napewno dużo pomoże taka szyna. Ale będę wiedział wszystko po kosie , pozdrawiam
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,140
Buchów
7,887
Odznaki
5
Poka foty, ciekaw jestem jak to wygląda :)
 

kamil5_16

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2010
Postów
99
Buchów
0
Pora na ścinkę troszkę się to przeciągnęło duże porosły... ale mnóstwo roboty bo dwa pokoje na raz.. masakra trymowania a trymowania... cyknalem jakaś fotke bo juz je kosze powoli.. wieczorkiem wrzuce na laptopa i dodam zdjęcia
 
O

OdcieńZieleni

Guest
serio, wrzuć te zdjęcia bo nie wytrzymie :p chce zobaczyć jaką róznice zrobiły te prowadnice, no i ogólnie chce człowiek nacieszyć oko więc dawaj :p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół