nasiona marihuany

awaria oświetlenia, roślinka cierpi i co teraz??

Wyszukiwarka Forumowa:

hlor

Well-known member
Buchów
2
Sory za offtop ale to nagla sytuacja . Mam sobie boxa w piwnicy i jest problem bo mam mala roslinke(ma juz 8 dni) i niemoglem przez ponad jeden dzien do niej przyjsc a w tym czasie cos wywalilo korki i wogole pradu niebylo!!!! no i teraz problem bo ona jest jakas zdechla, cala pozolkla i trzy listi jej uschly(a miala niewiele) i poradzcie mi teraz jak mozna ja odratowac w jakis bezpieczny sposob??? Czy zaduza dawka pradu jej nie zaszkodzi?? Ja poprostu niewiem co robic piszcie!!

[ Dodano: 2006-07-11, 19:39 ]
sORKI CHCIALEM NAPISAC ZADUZA DAWKA SWIATLA (A NIE PRADU)

[ Dodano: 2006-07-12, 16:15 ]
Tak kurde jak sie zada pytanie na ktore musi byc konkretna odpowiedz to niema komu gadac, a jak sie niezprecyzuje to ponad 100 znawcow sie korwa znajdzie i kazdy bedzie co innego gadal!! :/ :joker: :farao: :sunny:

R

rasta

Guest
hlor,
jak chcesz odpowiedź to zadawaj pytanie tam gdzie powinieneś.
warn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
post wydzielam do dzialu chorby.

VipGrower

Well-known member
Weteran
Buchów
1
hlor napisał:
Mam sobie boxa w piwnicy i jest problem bo mam mala roslinke(ma juz 8 dni) i niemoglem przez ponad jeden dzien do niej przyjsc a w tym czasie cos wywalilo korki i wogole pradu niebylo!!!! no i teraz problem bo ona jest jakas zdechla, cala pozolkla i trzy listi jej uschly(a miala niewiele) i poradzcie mi teraz jak mozna ja odratowac w jakis bezpieczny sposob??? Czy zaduza dawka pradu jej nie zaszkodzi?? Ja poprostu niewiem co robic piszcie!!

jedyne co mozesz zrobic to wlaczyc oswietlenie pelna para :tongue: za duza dawka swiatla hmmm... powiem tak MJ jest roslina ewidetnie swiatlolubna i zadna dawka swiatla to dla niej nie za duzo

R

rasta

Guest
VipGrower napisał:
MJ jest roslina ewidetnie swiatlolubna i zadna dawka swiatla to dla niej nie za duzo
green już gdzieś pisal że za dużo swiatla też szkodzi. objawia się to zanikiem chlorofilu w górnej części rosliny tam gdzie światla jest najwięcej.

VipGrower

Well-known member
Weteran
Buchów
1
Heh zgadza sie ale nie sadze zeby dysponowal az tak wielkim oswietleniem skoro mozna uprawiac pod HPS 1000 W to nie widze tu jakis specialnie tragicznych nastepstw stosowania za mocnego oswietlenia ;) mysle natomiast ze duzo wiekszym problemem jest u wielu temp a nie nadmiar swiatla :thumright: :tongue:

R

rasta

Guest
VipGrower napisał:
mysle natomiast ze duzo wiekszym problemem jest u wielu temp a nie nadmiar swiatla
zgadza się
duża ilość swiatla wiąże się z duża ilością ciepla, którego mlodzi growerzy nie dają rady odprowadzić.

hlor

Well-known member
Buchów
2
Ledwo zyje i miewa sie zle....chyba tego nieprzezyje.....powiedziala ze jak umrze chce zostac spalona

VipGrower

Well-known member
Weteran
Buchów
1
jak padnie to to poprostu wywal 8 dniowa roslina i tak nie kopnie

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół