nasiona marihuany

Błagam pomocy!!!!!

Wyszukiwarka Forumowa:

Krzysiekj

Active member
Rejestracja
Gru 26, 2005
Postów
25
Buchów
0
ee......wienc tak mam kilka roślinek kazda w dolniczce 5 litrowej majpm 2 tydodnie oświetalajom je 2 świetlówki no ale zaczeły nagle umierać ;( niewiem czeemu i koncówki listków im zułknom .....podlewam je dodom z minimalnom zawartpościom nawozu no ale niewiem co mam dalej robić:(?? pomuzcue szybko z goziny na godzine jest coraz gozej ;(
oto fotki
PICT0029.JPG

PICT0028.JPG

PICT0027.JPG

PICT0026.JPG

PICT0025.JPG

PICT0024.JPG


I co teraz ;( ???? pomocy szybko!!!!
 

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
uu a skad wziales ta ziemie?? jakie ona ma ph??
 

Krzysiekj

Active member
Rejestracja
Gru 26, 2005
Postów
25
Buchów
0
ee jst to ziebia kupiona w sklepie ogrodniczym i poisze ze ph wynoci 5-6 ......eh coto moze być :(??
 

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
troche niski PH ale watpie by moglo az tak wplynac... a pestki skad wytrzasnales??

[ Dodano: 2006-01-14, 15:58 ]
fotki nie działają...

[ Dodano: 2006-01-14, 15:59 ]
ku**a to chyba mój net znowu :/
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Niestety nie widze zdjec....

Jezeli zolkna tylko te dwa listki ktore sa najnizej a prawidlowy wzrost nie jest zaburzony to nie przejmuj sie tym. Gorzej jezeli zolkna wszystkie listki.
Jezeli jest naprawde zle to wymien ziemie na lepsza (najlepiej taka ktora dostala jakas nagrode w konkursach) i dodaj dolomitu. Mozliwe tez, ze przedawkowales nawoz, niewiem ile dajesz i jakiego. Ale jezeli dajesz tyle co na opakowaniu to nie powinno to byc problemem. Na wszelki wypadek przeplucz ziemie sama woda.
 

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
o kurde to niedobrze wyglada na moje oko za mocno podlałeś, chociaz wogóle ta roślinka jest jakaś strasznie słaba. Skąd nasiona dorwałeś?? za bardzo wyciąga się do góry, niżej światła usadów, choć patrząc na tą ostatnią fotke nie wiem czy cos z tego będzie...
 

Krzysiekj

Active member
Rejestracja
Gru 26, 2005
Postów
25
Buchów
0
roslinek mam jeszcze kilka eh tak skonczyła tylk ojedna :( ........... nasiona som dobre eh no popracuje jeszcze z tym światłem e..... i mozliowe ze faktycznie zaduzo przelałem ee czy moze być jeszcze jakiś powut takiego zachowania roślin??
 
G

gacek

Guest
na twoim miejscu przesadzil bym roslinki do mniejszych doniczek,dodal keramzytu i perlitu w proporcjach 1czesc ziemi,0.5keramzytu i perlitu to napewno pomoze,wg mnie to nie wina ph ale zaduzo wody ta ziemi siem zbila i korzenie niemaja czym oddychac jak niewymieszasz ziemi tak bedzie zakazdym razem
pozdro
 

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
przesadzenie do mniejszej doniczki nic nie da, ale perlit to dobry pomysł- spulchnia ziemie dzieki czemu wiecej tlenu dociera do korzenie, moze ziemia jest zbyt zbita?? Aha i póki są takie małe to nie dawaj narazie wcale nawozu mozesz zaczac od malutkich dawek od 3 tyg ale nie wcześniej!
 

olo

Well-known member
Rejestracja
Lis 1, 2005
Postów
209
Buchów
0
!!!!

ja jestem za tym ze to nawoz!!!!! mozesz spokojnie wyciagnac roslinke z doniczki potem otrzepac z ziemi z i przemyc korzen w wodzie i posadzic ja do nowej ziemi !!!! narrarka
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
nie czytalem postow powyzej ale nie daje sie nawozow przed 3 tyg zycia roslinki...no chyba ze ziemia nie jest ziemia uniwersalna tylko wykopana z ogrodka ale w takiej ziemi bym nie sadzil
 

macieq

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2005
Postów
74
Buchów
2
uwarzam że chyba dałeś za durzo wody, a nie wiecz czy światło nie jest za nisko i nie przypala roślinke :?: :?: :!: :!:
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
macieq napisał:
a nie wiecz czy światło nie jest za nisko i nie przypala roślinke

Wystarczy spojrzec na zdjecie, jak ona sie straszliwie wyciagnela. I juz masz odpowiedz czy jest nisko czy wysoko.

Marniutka ta roslina.... mi tak sie dzialo gdy ziemia byla zbyt zbita.
 

Krzysiekj

Active member
Rejestracja
Gru 26, 2005
Postów
25
Buchów
0
Eeee nniechce zakłądać nowego tematu wienc zapytam tutaj .e wienc z przyczyn tehnicznych narazie .te oto zaprezentowane nizej roślinki na zdjęciu som osświetlane tylko przez 1 świttlówke e no ale chciałbym wiedzieć czy to wystarczy ?? czy moze swiatło dać nizej albo wyzej ?? świetlówka jest zawieszona około 8....10 cm nad roślinkom czy to wystarczy ?? dac nizej wyzej coś zmienić?? aaaaa i odrazu mówie ze w najblizszym czasie będe je rozsadzał bo zdaje sobie sprawe ze jest im ciasno ,,,e .....eeee no więc jak to oconiacie?? wszysko ok ?? czy moze coś zmienić..jak juz wyzej pisałem niechce mieć wiencej strat w roślinkach :( więc piszcie!!!

PICT0041.JPG

PICT0043.JPG

PICT0047.JPG

PICT0046.JPG


i jak ??
 

sd

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
3,038
Buchów
20
Fotki niedzialaja a napewno jedna świetlówka niestarczy dokup jeszcze minimum ze 3 x 23w i bedzie dobrze
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół