nasiona marihuany

===> B@GNO <=== 30 KRZAKÓW OUT 2016 Red Purps & Dr Eddy

Wyszukiwarka Forumowa:

Red Purps

Well-known member
Rejestracja
Cze 9, 2014
Postów
64
Buchów
0
Witam Wszystkich Ogrodników:spalony:
W tym roku będzie troche krzaczków. Sezon zaczeliśmy w kwietniu i wszystko bardzo dobrze się zapowiada. Teren bagienny, panienki rosną na kopcach co jest bardzo dobrą opcją, ponieważ nie ma problemu z wodą, obecnie woda gruntowa jest tak ok. 0,5m pod powierzchnią. Ziemia też jest konkretna i sama w sobie ma mnóstwo wartości odżywczych.
Oto pestki jakie kupiliśmy w tym roku:
Sezonówki:

- 10 Passion#1 od Duch Passion
- 5 Durban Poison od Duch Passion
- 4 Red Purps od Female Seeds
######################
- 2 The Ultimate, pestki z poprzedniego sezonu, jeszcze sie nie określiły
- 1 Red Purps, rownież z poprzedniego sezonu, pokazał jaja ale testy na nim robimy z treningiem:)
Automaty:
- 4 Auto Black Master od Orion Seeds
- 4 Auto Blue Cheese od Dinafem
- 1 Nothern XXL od Sensi Genetics
- 1 Lemon Haze od GM




Przygotowanie terenu 11.04.2016, widać, że ostra gnojówa na spocie



Kopce z poprzedniego sezonu


To tak od początku 21.04.2016


Wysadzenie na spota SEZONÓWEK 23.04.2016, pokaże tylko pare fotek




Odwiedziny i wysadzenie AUTOMATÓW 21 05.2016




Troche owady zaczęły ucztować




Obecnie 13.06.2016
Wbitka na spota a tu takie coś :)





Red Purps





Passion#1 / Durban Poison - prawdopodobnie bo pomieszały nam sie troche te odmiany i nie pamiętamy gdzie są Paski a gdzie Durbany :)





Red Purps którym sie bawimy z treningiem za to że pokazał jaja :)


4x Auto Blue Cheese na jednym kopcu


The Ultimate zasadzony samotnie, mam go do wglądu praktycznie codziennie, tylko ciekawe czy to dama.. sie okaże :)


Nasza studnia, nawozy i środki owadobójcze :)


Zapowiada Sie Dobra Kosa:harvest:
 

$enior

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2014
Postów
353
Buchów
25
Spore już są, *****e.
Durban to fajne, śmiechowe palenie. Będę zaglądał na to bagno.
 

Red Purps

Well-known member
Rejestracja
Cze 9, 2014
Postów
64
Buchów
0
No powiem ci że jak wczoraj wpadliśmy na spota to nie mogliśmy uwierzyć że tak urosły przez 3 tyg gdzieś :)
 

psilo

Well-known member
Rejestracja
Cze 3, 2016
Postów
54
Buchów
0
Sub leci i zasiadam bo projekt mnie bardzo zaciekawił, fota z przygotowań to praktycznie mój spot, mam identyczny teren lecz jedziemy na wiadrach bo padło stwierdzenie ze nie da się tam sadzić w ziemi.

Pytanie: Nie ma problemów z podciąganiem wody z dołu przez kopce?

Pzdr. i do przodu.

Ps. widzę ze rączki spuchły od machania 'fiskarsem' :joint:
 

Red Purps

Well-known member
Rejestracja
Cze 9, 2014
Postów
64
Buchów
0
Jeżeli chodzi o podciaganie wody przez kopce to nie mają najmniejszych problemów, roślina zawsze znajdzie wode na takich terenach, jedyne co mnie obawia to powódz, bo niestety w takich miejscach to jak spadnie ulewa typu, że zalewa domy na wsiach itp. to bedzie pewnie po krzakach i nawet kopce im nie pomogą, ale jest bez przypału bo w bagna nikt ci sie nie zaciąga przypadkowy

Cały dzień nam wtedy zeszło to łapy puchły w oczach hehe
 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,402
Ładnie to wygląda. Planty już spore, jest szansa na 3 metrowe Durbany i Passiony. Wcześnie posadzone i odpowiednio prowadzone porosną giganty. Miałem te odmiany od Dutch Passion i dobrze je wspominam.
 

gerald

Banned
Rejestracja
Cze 5, 2016
Postów
110
Buchów
0
mhhhhhhhhhh 0.5 metra poniżej woda to raczej an spota nie wbijasz po 4 dniowych ulewach :)
fajne bagno więc bd zaglądał :)
 

Red Purps

Well-known member
Rejestracja
Cze 9, 2014
Postów
64
Buchów
0
Ładnie to wygląda. Planty już spore, jest szansa na 3 metrowe Durbany i Passiony. Wcześnie posadzone i odpowiednio prowadzone porosną giganty. Miałem te odmiany od Dutch Passion i dobrze je wspominam.

No my też 2 lata temu mieliśmy Passiony od Duch Passion i urosły gigantyczne, teraz urosną jeszcze większe bo jesteśmy do przodu z czasem :)

mhhhhhhhhhh 0.5 metra poniżej woda to raczej an spota nie wbijasz po 4 dniowych ulewach :)
fajne bagno więc bd zaglądał :)

Jak to nie wbijam haha normalnie kalosze i wjazd jest robiony na ostro, zobacz zdj z kwietnia jak woda gruntowa była na wierzchu i robote zrobiliśmy, normalnie topiliśmy sie w błocie praktycznie hehe
 

Red Purps

Well-known member
Rejestracja
Cze 9, 2014
Postów
64
Buchów
0
ida niezle kopce im słuzą , czas na fim + lst koleszko

No służą służa :)
FIM, był zrobiony na wszystkich prawie tylko zdj. są zrobione od razu po plewieniu i nie robiłem już pózniej
LST, także Dr Eddy się tym zajął i tam gdzie były 2 sztuki to zrobił na jednym LST, tylko nie takie ostre bo łodyga już całkiem gruba jest, i Auto Blue Cheesy, co są 4 sztuki, także je do gleby sprowadził Dr :)
 

5KołoZapasowe

Well-known member
Rejestracja
Maj 29, 2016
Postów
101
Buchów
0
Wal im lst tylko może nie takie opór do gleby bo może ***nąć. Nie będzie ryzyka że się połamią od wiatru albo od topów. Bedzie grubo!
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
Za***iscie to juz wyglada, wczesny start sie oplacil! Bede zagladac bo sie bedziesz pewnie kwalifikowac do Monstera :D
 

Red Purps

Well-known member
Rejestracja
Cze 9, 2014
Postów
64
Buchów
0
UP 02.07
Krzaki są w rewelacyjnej formie, nic im nie dolega, żadna choroba, ani żadne owady się do nich nie dobierają. Już nie robiliśmy FIMa, poprawiliśmy jedynie LST bo troche łodygi się pościskały od sznurka i bardziej do gleby je ściągneliśmy żeby wszystkie miały mniej więcej tyle samo światła, mamy 5 AF na FLO, Auto Blue Cheese x 4 i chyba Nothern, z tym, że on słabo idzie bo był poadzony na kopcu z Passionem i Durbanem a te tak wy***ały, że go zasłoniły praktycznie całego, ale to poprawiliśmy, jeden Durban stracił cały głowny szczyt właśnie przez LST żle wykonane, ale nie płaczemy z tego powodu bo jesteśmy do przodu z czasem i zrobi sobie główną łodyge z bocznych odrostów i będzie doobrze. W poprzedniej fotorelacji nie napisałem, że zrobiliśmy zaszczepki, które większość się prtzyjęła hehe - pierwszy raz taki manewr robiliśmy z konopią :) i również liczymy na ten główny szczyt, że się przyjmie. Red Purps, który pokazał jaja i zrobiliśmy na nim ostry trening - został wyrwany przy tej wizycie bo nie chcemy odmieńców, w sumie to Herma była bo to pestki z poprzedniego sezonu od kogoś tutaj z forum, ja to już piee****e te pestki od ludzi bo szkoda nerwów, na sezon wydane było 500zł na f2seeds.pl i wiem, że sie nie zawiode na nich. A teraz foto:


FLO:
Nothern

4 x Auto Blue Cheese

Passion/ Durban, juz widać gdzie indica a gdzie sativa





Passion, który bedzie MONSTEREM:


Red Purps x 4, troche słabe zdj, ale słońce już nie operowało w tym miejscu

Red Purps, wyrwany


Podpory & Studnia

Od Spodu, już dają cień :)

Są upały, współczuje ludziom co muszą latać i podlewać planty, prze***ane targać tyle litrów...
 
Ostatnia edycja:

$enior

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2014
Postów
353
Buchów
25
Podpory się przydadzą. Będzie grubo.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół