nasiona marihuany

b+ , mazatapec , ciastka ryżowe

Wyszukiwarka Forumowa:

kastet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
909
Buchów
1,975
Wygladaja w porzadku. I wygladaja jak moje mazapateci.
Mi pierwsze ciachoboxy pinowaly po 14 dniach od zalania.
A od pinow do dojrzałych owocnikow kilka dni .


Owocnej podróży ziomeq ;)
 

kastet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
909
Buchów
1,975
Zrob printa jak masz okazje jak nie w tym rzucie to w nastepnym ;) i niech fruną dalej :)
 

ziomeq

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2008
Postów
418
Buchów
1,872
Odznaki
2
tak jest zamiar mordeczko, pierwszego chętnego już mam , na teraz jakby ktoś chciał to mam jedną meduzkę do oddania, reszta się mnoży , ale musze popracować nad tym jeszcze troche jak i nad sterylnością, bo na 4 ciacha mi wyszło jedno ,więc nie chce komuś odrazu dać lipy :) Tylko wiosna idzie troche mało czasu na wszystko . Pozdro
 

ziomeq

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2008
Postów
418
Buchów
1,872
Odznaki
2
siemka
1 rzut dał niewiele ponad 14 mokrego
dobre i to jak na pierwszy raz nie bede narzekał
na 2gim rzucie dojrzałem dziś pierwsze piny
do zoba
20210305_085348.jpg

20210305_085353.jpg

20210305_085609.jpg

20210305_085617.jpg

20210305_091200.jpg
 

kastet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
909
Buchów
1,975
suszysz i odkładasz do porcji z następnego rzutu czy chrupiesz to co masz na pierwszy raz? ;]


gratuluje sukcesu !
 

ziomeq

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2008
Postów
418
Buchów
1,872
Odznaki
2
Spróbowałem tylko mikrodawke bo narazie nie mam możliwości się pożądnię urżnąć ;)
2 rzut słabiuchny
Dzieki !
 

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,946
Buchów
5,207
Odznaki
9
Spróbowałem tylko mikrodawke bo narazie nie mam możliwości się pożądnię urżnąć ;)
2 rzut słabiuchny
Dzieki !
Gratki że się udało.
Nie wyrabiaj sobie tolerki microdose'ingiem. Przyszykuj się na konkretną podróż (na miarę swoich możliwości).
Odłóż mi printa na kiedyś tam ;)
Pozdro!
 

ziomeq

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2008
Postów
418
Buchów
1,872
Odznaki
2
Siema
2gi rzut dal 4 piny z czego 2 lub 3 to chyba aborty
lepszy rydz niż nic, ciasteczko malutkie może nie ma tyle baterii , może za krótko moczyłem, bo nie chciałem przekroczyć 24h a szedlem spac więc sie moczyło +- 14h, a może jeszcze coś innego , może kiedyś to opanuje , narazie kolejne 2 pudełka w kosz poszły, trochę smutno, ale sie nie poddaje i jutro zrobię następne szczepy moją meduzą , tak się zastanawiam czy to może ta meduza nie jest jakoś z***ana , że tak wszystko kiśnie .

20210312_152915.jpg

20210312_152923.jpg


@Rolnik_Małorolny , masz jak w banku , tylko jak mi tak wszystko kiśnie to mam przeczucie że Ci wyśle jakieś zakażone gówno i będe zły na siebie a Ty na mnie , chwile jeszcze potrenuje i się odezwe, chyba że bierzesz na własne ryzyko ;)

Pozdro wariaty
 

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,946
Buchów
5,207
Odznaki
9
Trzymaj dla mnie jak będziesz miał jeszcze coś ciekawego to mi puścisz. Póki co mam co robić ;)
 

kastet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
909
Buchów
1,975
siemanko masz w drodze jakies nastepne ciacha? bo pierwsze ciacho nie bylo zbyt chojne.

ile czasu moczysz po zbieraniu? ja moczylem okolo 12h w lodowce

pozdro
 

ziomeq

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2008
Postów
418
Buchów
1,872
Odznaki
2
no były w produkcji cały czas ciacha z meduzy, i to po kilka sztuk, wszystko skisło i wylądowało w koszu , nie wiem o co może chodzić , skoro robie wszystko tak samo . kminie nad tym że meduza może być zarażona i dlatego każdy projekt ląduje w koszu, mam meduze z meduzy . Z żadnej meduzy nie wyszło mi nic, nawet zalądek grzybni, ch*j wie o co chodzi . jak narazie to nie szczepiłem nic , czekam na opinie experta co do mojej meduzy , a jeszcze jedna strzykawa z siriusa mi została i przygotowywuje wszystko na utra , i zaszczepie całą strzykawą pare ciach .
no właśnie strasznie słabiutko , ale ciasteczko też malutkie, jakbym wiedział że te następne nie rozwiną nawet grzybni to bym interweniował z tymi zakażonymi nawet, bo tamte w porównaniu do tego co jest były kilkuktotnie wieksze ... no nic na błędach sie uczymy najlepiej :) mocze ziomeczku do 24h , raz to bylo ok 17 drugi raz okolo 22 , bez lodowki , tak doradzil expert i tak tez wyczytalem na forum grzybowym , ta odmiana nie potrzebuje szoku . grzybkow uzbieralem ze 2g suszonego na ta chwile , mysle ze przy mojej tolerancji na pierwszy raz jak znalazł na fajna podróż :) wyczekam moment i opisze fazke ;) pozdro mordy
 

ziomeq

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2008
Postów
418
Buchów
1,872
Odznaki
2
Lejdis and dżentelmen 3ci rzut nie dal nic a nic , dziękuje za tą ciekawą podróż , niebawem wracam w nowym temacie , mam nadzieje że silniejszy :D
5na
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
No i gitara, każda nowa przygoda niesie nowe nauki. Jeżeli nie konsumujesz psylocybów/lsd za często to te 2g zabierze Cię w dobrą podróż.

Następne grow'y będą z lepszymi wynikami zbiorów. :)
Będziesz miał na czym ćwiczyć hehe. Pozdro!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół