• Chcesz pomóc w rozwijaniu forum? Zamieść link do Forum.Haszysz.com na swojej stronie lub blogu

B+ zarodniki by Rolnik Malorolny. Po spaleniu biblioteki uczymy się na nowo ! :)

wd40

Well-known member
Buchów
54
Przynajmniej masz w tackach. Ja sprawdzałem wczoraj słoje i mam 7 sztuk zakażonych na 9 wstawionych....odmiany różne więc nie ma mowy że meduza jest zakażona. Dziś gotuje pszenice bo kupiłem 5kg i jutro znowu będę szczepił bo nie będę miał co jeść jak tak dalej pójdzie :rolleyes:
Współczuję. Ale te tacki co dzis poszły do boxa(fotka nizej) to jeden jeczmien, który w ogóle byl chyba robiony jako pierwszy(jeszcze do Luka była paka z nim slana). Stal w szafce minimum 3 tygodnie ale jak go zaszczepiłem to ladnie poszedl-z miesiac i przerósł. Druga tacka z zytem, dwa sloiki z ok 9-10. Także tez mizernie. W ogóle to te zyto które było najlepiej przerosniete dalej nie może przebić się przez okrywe:p i właśnie ta tacka dojrzewa w akwarium.
Zapomnialem wspomnieć ze jedna tacka ryzowa wpadła do akwarium i lekko zanurkowała. Odlalem wodę, ale nie było jej duzo,paręnaście kropel. No zobaczymy:) chyba ladnie to wszystko idzie także git. Zerknie ktoś?

Waran z Komody

:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:
Buchów
1,168
Odznaki
2
Siemasz... już ostatnio miałem zapytać ale jakoś tego nie zrobiłem... to niebieskie pod tackami ? Co to ?
Bo matę masz pod perlitem tak ?
:tiphat:

wd40

Well-known member
Buchów
54
Siemasz... już ostatnio miałem zapytać ale jakoś tego nie zrobiłem... to niebieskie pod tackami ? Co to ?
Bo matę masz pod perlitem tak ?
:tiphat:
Siemanko. Tak jak mówisz. Najpierw mata grzewcza(z której nie jestem zbytnio zadowolony-kable grzewczy juz zamowiony). Potem na to perlit. A to niebieskie to skrawek z takiego dużego arkuszu. To jest taki hmmm jakby to nazwać... o! Taki karton z plastiku. Łatwo to myć i odkażać dlatego używam. A mata mocno grzeje i nie chce żeby az tak tacki bezpośrednio.lezaly perlicie.

wd40

Well-known member
Buchów
54
Siema.
Mały up. Niestety wszystkie sloiki z ryżem poszły do wyjebania. Powod? Prawdopodobnie za długo gotowałem, za mało wysuszyłem, za dużo wstrzyknelem meduzy. Zgniło. Trudno. Ale będę próbował dalej. A to co w boxie ladnie idzie(przynajmniej tak mi się wydaje). Sami spójrzcie:

Góra Dół