nasiona marihuany

BabciaGanja.pl - Trójmiasto - nasiona feminizowane najwyższej jakości - tylko sprawdzona genetyka! Gratisy w każdej paczce! POWITALNE PROMO -20%!

Wyszukiwarka Forumowa:

BabciaGanja.pl

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2021
Postów
332
Buchów
385
Odpalamy NOWE PROMO - tak dużej obniżki cen nie było już u nas od bardzo dawna - tylko teraz wszystkie nasiona dostępne na naszej stronie kupisz o 25% taniej! Do tego zwrot ponad 50zl w dodatkowych nasionach (z naszej puli gratisów - naprawdę same kozaki) za każde wydane 100zl. Dla przykładu wydajesz 500zl i otrzymujesz swoje nasiona + 250zl z powrotem w postaci sprawdzonych feminizowanych nasion (ewentualnie 5 femek i 5 regow ale to na specjalnie życzenie - standardowo spakujemy 10 nasion fem lub auto-fem możesz wybrać - pisz w trakcie zamówienia lub bezpośrednio po nim. Minimalna kwota zamówienia aby otrzymać pierwszy zwrot w nasionach o wartosci co najmniej 50zl to 100zl wydane na dowolne nasiona (koszty wysyłki nie wliczamy w tą kwotę). U nas nie ma limitu dodatkoeych nasion, co często ma miejsce w tego tyou promocjach - traktujemy wszystkich równo (zgodnie z zasadami promocji) także korzystajcie póki możecie. I powiemy Wam w tsjemnicy, ze zisiaj wjechala swieza porcja gratisow -tylko ciiii... nikomu nie mowcie to jesli chcecie mieć wiecej dla siebie...:gand:

Pozdrawiamy,
Ekipa sklepu BabciaGanja.pl
 
Ostatnia edycja:

BabciaGanja.pl

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2021
Postów
332
Buchów
385
PRZYPOMINAMY O NASZYM MEGA PROMO - tak dużej obniżki cen nie było już u nas od bardzo dawna - tylko teraz wszystkie nasiona dostępne na naszej stronie kupisz o 25% taniej! Do tego zwrot ponad 50zl w dodatkowych nasionach (z naszej puli gratisów - naprawdę same kozaki) za każde wydane 100zl. Dla przykładu wydajesz 500zl i otrzymujesz swoje nasiona + 250zl z powrotem w postaci sprawdzonych feminizowanych nasion (ewentualnie 5 femek i 5 regow ale to na specjalnie życzenie - standardowo spakujemy 10 nasion fem lub auto-fem możesz wybrać - pisz w trakcie zamówienia lub bezpośrednio po nim. Minimalna kwota zamówienia aby otrzymać pierwszy zwrot w nasionach o wartosci co najmniej 50zl to 100zl wydane na dowolne nasiona (koszty wysyłki nie wliczamy w tą kwotę). U nas nie ma limitu dodatkoeych nasion, co często ma miejsce w tego tyou promocjach - traktujemy wszystkich równo (zgodnie z zasadami promocji) także korzystajcie póki możecie. I powiemy Wam w tsjemnicy, ze zisiaj wjechala swieza porcja gratisow -tylko ciiii... nikomu nie mowcie to jesli chcecie mieć wiecej dla siebie...:gand:

Pozdrawiamy,
Ekipa sklepu BabciaGanja.pl
 

BabciaGanja.pl

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2021
Postów
332
Buchów
385
Nasza NOWOŚĆ dla osób szukających ponadprzeciętnej jakości:

Gelato CookiesJest to zdecydowanie genetyka, której ogromną popularność w tym momencie można porównać do Critical Kush oraz LSD od Barney's Farm kilka lat temu, dlatego więcej o tej odmianie mówić już po prostu nie trzeba. ;) :gand:
 
Ostatnia edycja:

BabciaGanja.pl

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2021
Postów
332
Buchów
385
Kochani TYLKO U NAS promocje sięgające nawet -48%, czyli nawet o tyle TANIEJ kupisz nasze pestki (w zależności od odmiany i jej kosztów produkcyjnych rabat przydzielany jest indywidualnie przez system naszego sklepu). Do tego oddamy Ci 50zl (w dodatkowych nasionach) z każdych wydanych 100zl (wartość nasion bez kosztu przesyłki).

:gand: WCHODZĘ DO SKLEPU BABCI GANJI :gand:
 

BabciaGanja.pl

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2021
Postów
332
Buchów
385


! Kliknij TUTAJ ABY WEJSC DO SKLEPU TEJ STARSZEJ PANI !

Promocja potrwa do czwartku 22 lutego włącznie (koniec o 23:59:59).​
 
Ostatnia edycja:Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół