- Rejestracja
- Mar 28, 2025
- Postów
- 99
- Buchów
- 279
Siema
Życie uczy pokory. Na wstępie chciałbym przeprosić za swoje negatywne opinie oraz nastawienie - być może to była wina moich słabych umiejętności a nie nasion.
Miało być innaczej jest innaczej. Nie mając jeszcze nasion na ten sezon, niektórzy już rośliny na spocie a ja bez nasion, przypomniałem sobie że mam kod konkursowy.
Kod był z sierpnia więc szacun że jeszcze działał.
Dobra ale koniec tego pitu pitu. Bo tu miałem dać jakąś opinię. Przede wszystkim szacun za poprawę opakowania. Nie oszukujmy się, to papierowe było żałosne. Na dodatek podpisywane odręcznie, że nawet nie widziałem jaka odmiana. Teraz jest klasa. Paka dyskretnie zapakowana oraz ekspresowa wysyłka. Miałem problem który rozwiązałem ekspresowo poprzez kontakt ze sklepem na signalu więc to również na plus.
Nasiona są a co z tego wyjdzie to czas pokaże
Życie uczy pokory. Na wstępie chciałbym przeprosić za swoje negatywne opinie oraz nastawienie - być może to była wina moich słabych umiejętności a nie nasion.
Miało być innaczej jest innaczej. Nie mając jeszcze nasion na ten sezon, niektórzy już rośliny na spocie a ja bez nasion, przypomniałem sobie że mam kod konkursowy.
Kod był z sierpnia więc szacun że jeszcze działał.
Dobra ale koniec tego pitu pitu. Bo tu miałem dać jakąś opinię. Przede wszystkim szacun za poprawę opakowania. Nie oszukujmy się, to papierowe było żałosne. Na dodatek podpisywane odręcznie, że nawet nie widziałem jaka odmiana. Teraz jest klasa. Paka dyskretnie zapakowana oraz ekspresowa wysyłka. Miałem problem który rozwiązałem ekspresowo poprzez kontakt ze sklepem na signalu więc to również na plus.
Nasiona są a co z tego wyjdzie to czas pokaże




