nasiona marihuany

Babciaganja.pl

Wyszukiwarka Forumowa:

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,522
Buchów
3,692
Odznaki
10
Zgodnie z tematem. Ktoś ma jakieś info na temat ich pestek?
Ja miałem w zeszłym roku Northern Light F1 FV i na podstawie tylko jednej rośliny trudno wyrobić sobie zdanie... Także proszę o info co wam porosło z ich pestek.
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Witaj miałem od babci LSD , Sherbert Cookie i szło to spoko ale nie to co powinno być może że ja popełniłem gdzieś bład lub zyrandoledy im nie pasowały ale jaranko było luźne i bez szału jak dla mnie.
 

neurofan

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2020
Postów
921
Buchów
2,881
Odznaki
4
u mnie ładne kwiaty wyszły pomimo małych problemów na sam koniec , smak i zapach się zgadzał
 

BabciaGanja.pl

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2021
Postów
358
Buchów
400
Zgodnie z tematem. Ktoś ma jakieś info na temat ich pestek?
Ja miałem w zeszłym roku Northern Light F1 FV i na podstawie tylko jednej rośliny trudno wyrobić sobie zdanie... Także proszę o info co wam porosło z ich pestek.
Witaj, Może jednak coś o niej powiesz? Zdjęcia jeśli posiadasz również mile widziane.
 
Ostatnia edycja:

BabciaGanja.pl

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2021
Postów
358
Buchów
400
Witaj miałem od babci LSD , Sherbert Cookie i szło to spoko ale nie to co powinno być może że ja popełniłem gdzieś bład lub zyrandoledy im nie pasowały ale jaranko było luźne i bez szału jak dla mnie.
Witaj, bardzo dziękujemy za opinię! Odmiany, o których piszesz przy odpowiednich warunkach nie powinny wyjść luźne, aczkolwiek obiecujemy sie temu przyjrzeć.
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Edit: @BabciaGanja.pl

Sherbert Cookie , smukła struktura , topki fajne zbite , ładnie pachnie , zywicy mniej ale dajmy jej czasu , napewno wyjada sie zarcia , nie nadarzam karmic w małym boksie na zyrandolach , na ledach idzie lepiej . :)

Tu nie mam foty . sorry

- LSD , ladnie zbity na***ane koksem topy , zapach sie zgadza , szron jest , topping daje rade zdecydowanie na tej odmianie , dobra robota.

Teraz patrze ze problem był tylko z sherbertem , przepraszam i zwracam honor !


 

Green John

Walczę z ostrym cieniem mgły
Weteran
Rejestracja
Lip 19, 2010
Postów
1,093
Buchów
1,243
Odznaki
7
Ja z Babcią robię już drugi raz i mogę zapewnić, że kulki są naprawdę pierwsza klasa. Zawsze zdąży się jakieś słabsze ziarno, dlatego Babcia standardowo daje więcej niż ktoś zamówił co nie jest oczywiste. Biorąc pod uwagę doświadczenia z innymi sprzedawcami ziaren tu nie olewają, gdy coś z zamówieniem jest nie tak przez teks kopiuj wklej o zakazie wysiewu…. żenada swoją drogą taka reakcja sprzedawcy.

Nie miałem z jakością ziaren nigdy problemu a tu dwie fotorelacje, które miałem okazję zrobić na pestkach od Babci

Critical Mass

Critical Kush
 

zjarany emeryt

Emeryt
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2010
Postów
2,787
Buchów
10,100
Odznaki
9
Miałem dwie Black Widow. Rośliny miały duży wigor. Rosły bez problemów z dużym wigorem. Trochę się różniły wglądem jedna była bardziej zbita od drugiej, lecz smak praktycznie taki sam smaczny..

1 Black Widow @BabciaGanja.pl

DSC_0260.jpg



DSC_0272.jpg


DSC_0285.jpg


DSC_0294.jpg


2 Black Widow @BabciaGanja.pl

1DSC_0276.jpg




1DSC_0278.jpg
 

BabciaGanja.pl

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2021
Postów
358
Buchów
400
Witajcie,

właśnie pojawiła się u nas odmiana, która zadowoli nawet najbardziej wymagających kolekcjonerów.
Przed Państwem coś, o co wiele osób od dłuższego czasu pytało, mianowicie:

GODFATHER OG


Jedna z najmocniejszych odmian konopi, niesamowity wigor, jednorodność, bezproblemowość, szybkość i wysoka plenność. Taka właśnie jest ta odmiana. Serdeczne polecamy - zdecydowanie nasz faworyt!


Team BabciaGanja.pl
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół