nasiona marihuany

badania na thc we włosach

Wyszukiwarka Forumowa:
M

miki

Guest
Witam!
wybieram sie do USA do pracy na wakacje i okazało sie ze bede mial robione testy na obecnosc narkotykow we włosach lub w kale. Wykrywalnosc to 3 miechy!!! - do wyjazdu zostało 1,5 miecha! A do tej pory cmochałem :queen: !!! I teraz mam faze ze wyjda pozytywne!
Robil ktos kiedys takie testy??

JAk w 1,5 miecha wyczyscic organizm z thc - podobno witamina b robi cuda

z gory dzieki za pomoc
 
R

Rider

Guest
Niepal ,włosy zgol , przez odrosty niepowinni wykryc .i Moze jakas dieta oczyszczajaca organizm.
 
H

haszyszekk

Guest
miki napisał:
Wykrywalnosc to 3 miechy!!!
Ale żes sie ładnie wkopał...
Bierz odpowiednie witaminy, pij dużo płynów (piwo ;)) wyskokowych, jedz dużo tłustych rzeczy (np. dieta kwasniewskiego) i tak jak mowil urban, zgol czache i nie pal :)
Możesz iść jeszcze do lekarza i sie jego poradzić... zawsze lekarz będzie wiedział lepiej niż my :) THC odkłada sie w mózgu i tłuszczach, więc moze kup coś na poprawienie ukrwienia :scratch: np. memotropil (chyba na recepte, ale nie wszędzie)...
Nie stosuj bez konsultacji z lekarzem. Zawsze możesz iść do poradni... moze cie poślą na jakiś specjalnie przygotowany program oczyszczający (nie wiem bo sam nigdy nie korzystałem ;)) pzdr
 
M

miki

Guest
oby wlasnie tak bylo ze jak juz odrosną teraz to czyste! Tylko nie moge przesadzić bo ponoć jak są na głowie za krótkie to rwią gdziekolwiek

Czyli plan za tydzien czache gole do łysa i czekam na obfity porost

Jeszcze teraz jakis specyfik znalezc zwiekszajacy metabolizm

[ Dodano: 2006-05-15, 23:18 ]
bogusik2 napisał:
pij dużo płynów (piwo )

tylko slyszalem ze nic nie daje bo thc sie nie rozpuszcza w wodzie tylko w tłuszczach, ale woda z drugiej storny wypłukuje wszytko! Musze sie nastawic na wiele specyfików

Acha ale chyba radzicie jakas diete i ruch żeby tłuszcze spalać niż obrzarstwo??
 
H

haszyszekk

Guest
Napisałem dokładnie "płynów wyskokowych" czyt. alkohol...
THC rozpuszcze sie w lakoholu równie dobrze jak w tłuszczach,,,
Jedz tłusto i duzo i jeszcze więcej sie ruszaj... moze uda cie sie osiągnąc cel... pzdr
 
M

miki

Guest
aaa w ten sposób - no to z piciem nie będzie problemów :cheers:
 
H

haszyszekk

Guest
A oto i prawdziwy duch walki :thumright: życze ci powodzenia :)
Napisz poźniej jaki przynosły skutek twoje strania :) pzdr
 
M

miki

Guest
bogusik2 napisał:
A oto i prawdziwy duch walki

jak sobie pomyśle że jak już wróce to sobie takiego mega lola skręce :jocolor: - to mnie takie siły nachodza ze szok!

A dzis musialem sie powstrzymywać jak ziomuś podziałał to myśllłem że :pl: - ale trza być twardym
Trza zacząc pić :flower:
 
R

Rider

Guest
Hehe ,nowidzisz niema tego złego co by na dobre niewyszło :sunny:
 

Prociu

Well-known member
Rejestracja
Sie 28, 2006
Postów
46
Buchów
0
powiedz, że przebywałeś w towarzystwie w którym ludzie pala zioło i trudno tego nie wdychać :D
 

Prociu

Well-known member
Rejestracja
Sie 28, 2006
Postów
46
Buchów
0
powiedz, że przebywałeś w towarzystwie w którym ludzie pala zioło i trudno tego nie wdychać :D
 

Żóff.

Member
Rejestracja
Lis 15, 2006
Postów
11
Buchów
0
urban napisał:
Niepal ,włosy zgol , przez odrosty niepowinni wykryc .i Moze jakas dieta oczyszczajaca organizm.
Sorry, ze rozgrzebuje stary temat alee.. zgolenie wlosow i tak nic by nie dalo. THC nie lokuje sie we wlosie, tylko w cebulce. I mozna pobrac wlos z dowolnego miejsca na ciele do testowania. Tak na przyszlosc :thumright:
 

Aurax

Well-known member
Rejestracja
Lis 17, 2006
Postów
475
Buchów
2
Żóff. napisał:
urban napisał:
Niepal ,włosy zgol , przez odrosty niepowinni wykryc .i Moze jakas dieta oczyszczajaca organizm.
Sorry, ze rozgrzebuje stary temat alee.. zgolenie wlosow i tak nic by nie dalo. THC nie lokuje sie we wlosie, tylko w cebulce. I mozna pobrac wlos z dowolnego miejsca na ciele do testowania. Tak na przyszlosc :thumright:

no musiałby sobie wszystkie cebulki powyrywać :D to jest możliwe :sunny:
 
M

martini0108

Guest
witam
z tego co ja wiem to thc nie jest w cebulkach tylko we wlosie, dlatego mozna okreslic kiedy paliles od kiedy wlos zaczal rosnac. np jak paliles 2 lata temu.
czytalem jednak ze takie testy sa rzadko stosowane, poniewaz sa malo wiarygodne. a no i jesli beda cie chcieli zbadac to moga rzeczywiscie wziac kazdy wlos z twojego ciala, nie musi byc z glowy, wiec - depilacja calego ciala heheh - z tylka tez

a tak poza tym to jesli jedziesz legalnie do tej pracy to nie powinienes sie zgodzic na cos takiego bo to jest calkowicie niezgodne z prawem pracy i pracodawca nie moze kazac ci zrobic takiego testu.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół