nasiona marihuany

Badania sporotwe

  • Autor wątku zielony pan
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
Z

zielony pan

Guest
Nie długo bede miał badania sportowe i mam pytanie czy na takich testach moga wykryc THC?? Prosze o szybka odp. bo nie wie mczy tma robia badania na THC (ostatni raz palilem na sylwka) czy za 2 tyg by mi zeszlo fast!!
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
nie wykryją jeśli nie będzie to specjalny test na thc
 
R

Rider

Guest
Jezeli to sa takie testy co robia prawdziwym sportowca, to napewno wykryje kazda substancje niedozwolonom [jezeli maryha do nich nalezy] - chdzi mi tu o testy dopingowe - po ktorych czesto sie slyszy ze wykryto THC u jakiegos sportowca, wiec takrze lepiej jak sie dowiedz jakie to bedom dokladnie testy, ja proponuje Ci pozadny detox :!: a jezeli to sa tylko zwykle testy na stan zdrowia to maz duze szanse ze nie bedom to testy na THC itp. :wink:
 
Z

zielony pan

Guest
No to powiedzmy ze sa takie pozdne testy i co mam zrobic?? :/ nie plae juz nic od sylwestra a wczensije palile mtylko z 5 razy (poczatrkowy ejstem) to nie opwinni mi cos zrobic jak wykryja bo beidze malo a co moge zrobic zeby totalnie nic nie bylo prosze fast bo sie boje :( :|
 
M

MILKA

Guest
Najwyżej powiedz że jesteś chory i nie mozesz isc teraz na te testy najwyzej puźniej pujdziesz za 15miesiąca musisz coś wymyśleć zeby nie były robione te testy!!!
 

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
stary cos ty :) jesli to sa sezonowe testy (jesli np jestes w druzynie pilkarskiej??) to nie maja szans wykryc bo nie robia badan na THC :) nawet jesli ci pobiora krew to watpie by badania na THC robili...
 
Z

zielony pan

Guest
Gram w tenisa i włąsnie robia mi co sezon.Jesli masz racje to wielkie dzięki :wink:
 

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
Jesli to ci robią w twoim klubie sportowym to raczej nie ma sie czego obawiac, no u mnie nie bylo :) A jak przed jakims nie wiem turniejem waznym to juz by molo byc gorzej. W kazdymrazie dla pewności urządź sobie maly detoxik do badań. A tak poza tym to juz je miales czy kiedy bedziesz mial??
 
Z

zielony pan

Guest
Te badania sa poto zeby sprawdzic czy nie jestem chory nie wiem np. czy nie mam białaczki ile czerwonyc krwinek czy nie za mało magnezu itp. sa to badania sezeonowe mam sie tego obawiac czy nie?? te badnaia bed emial okolo za 1-2 tyg. ostatnio palilem przedwczoraj bo jakos mi sie zachcialo :DD ..no comment hehe :wink:
 
R

Rider

Guest
zielony pan napisał:
Te badania sa poto zeby sprawdzic czy nie jestem chory nie wiem np. czy nie mam białaczki ile czerwonyc krwinek czy nie za mało magnezu itp. sa to badania sezeonowe mam sie tego obawiac czy nie?? te badnaia bed emial okolo za 1-2 tyg. ostatnio palilem przedwczoraj bo jakos mi sie zachcialo D ..no comment hehe
w takim razie nie dygaj ziomek :wink:
 

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
Więc wątpie by cie wykryli ale dalej podtrzymuje opinie byś w razie czego na detox przeszedl ;)
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
MArihuana jest niedozwolona tylko w niektórych sportach, nie wszystkie środki są zabronione z każdym sporcie, więc nie na wszystko będą robić testy, bo niedozwolonych subst. jest chyba ok. 200. W wolnej chwili podrzucę tu link do listy takich subst.

:alien: pozdro :alien:

[ Dodano: 2006-01-20, 16:58 ]
http://hyperreal.info/drugs/go.to/art/6098

o proszę bardzo, poczytaj sobie
 
Z

zielony pan

Guest
Sam juz nei wiem kidy te badania i sie zastanwaim zaryzykowac i palic joincika czy nie? :/

[ Dodano: 2006-01-29, 13:46 ]
MAm prosbe i pytanie...czy mozna wykasowac ten temat z tymi badaniami sportowymi ..prosze :wink:
 
Z

zielony pan

Guest
Arek ale ty miales badania sportowe w miedzy czasie czy nie?? bo weisz mogels miec robione badania krwi zwykłę a ja sie pytam o sportowe oto mi chdozi.. ;/
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół