nasiona marihuany

Badyle - jak nie uprawiać marihuany !

Wyszukiwarka Forumowa:

Fidel Gastro

Stary wyjadacz cukierasków...
Weteran
Rejestracja
Cze 25, 2011
Postów
4,327
Buchów
4
Ania i Krystyna ladne moze nie sa ale za to maja dluuugie nogi az do samej ziemi

Nie mam bucha juz.. gdzies ty to wyczail? <lol2>
 

Czeczot

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2012
Postów
149
Buchów
0
Ciekawe który to tydzień flo...a może zaraz przed ścinką wynik końcowy prezentował :lol3:
 
D

delete

Guest
Panowie mam coś dla fanów PC BOXÓW!



przeglądałem teraz sobie zdjęcia na kompie, musiałem kiedyś to pobrać, bo nawet nie pamiętam jak to się tam znalazło, ale myślę że warto wrzucić.

na początku trochę się wystraszyłem, myślę... Ku*wa miałem taka samą lampkę kiedyś, ale na szczęście nie tylko ja miałem taka lampke uff...
 

Czeczot

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2012
Postów
149
Buchów
0
Prawie robi wielka różnicę.
Wspomnienia z uprawy Mj bezcenne za resztę zapłacisz karta mastercard...:lol3:
 
D

delete

Guest
normal_DSC_0002.JPG
 

hitchhiker

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2011
Postów
416
Buchów
2
Być może nie badyl,ale na pewno pasuje do "jak nie uprawiać marihuany" :D dawno nikt mnie tak nie rozwalił :D

Witam, Jak bystrzy zauwazyli zbliza sie zima nie da sie na spota sadzic a w domu to troche przypal troche smierdzi :grin:
Wiec wymyslilem owe miejsce gdzie mozna chodowac. Jest to muj stary warsztat gdzie gdy bylem maly sie bawilem, zciaglem podloge i wykopalem w ziemi dziure 40x40x40 wylozylem scyropianem 5' i kocem termicznym.
oczywiscie w planach jest jeszcze bimbrownia wytwarzajaca co2, 2 wentylatory i jeszcze nie wiem jakie lampy tam dac, jakie polecacie? bedzie tam troche zimno.

IMG167.jpg

IMG168.jpg

IMG170.jpg
 

EkoFarmer

Well-known member
Rejestracja
Paź 22, 2012
Postów
211
Buchów
0
A taki tam badylak dobrze, że męszczak bo kobitki było by szkoda.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół