nasiona marihuany

Badyle - jak nie uprawiać marihuany !

Wyszukiwarka Forumowa:
C

chrabonszcz

Guest
nie wiem co zrobil ten typ, ale lodygaladna byla i tym sado maso chyba potencjal krzaka ograniczyl : ja bym z tego potwora zrobił
HLST [dla niewtajemniczonych - hujowe lst/ hard-low-stress-trening] jeszcze ten fim heh



to to chyba ogarnal z japonskich for growerów bonsai:



jakas fotorela out z af i sez jest zrodlem jak cos


---------- Post Zaktualizowany 08:27 ---------- Data pierwszego postu 08:18 ----------


to ten temat, fimy tez w sumie takie ni w 5 ni w 9 - nito klony ni to nie wiadomo co i pare porad dobrych..
https://www.forum.haszysz.com/showt...-Passion-1-x-Big-Bad-John-itd-(OUT2015)/page5


---------- Post Zaktualizowany 08:31 ---------- Data pierwszego postu 08:27 ----------


przygotowany czarnoziemny spot :




 
U

Usunięty 58869

Guest
aluminium szeleści :crazy: według policji wyszło 2000 porcji :zjarany:
1-168437.jpg

1-168438.jpg

1-168439.jpg
 
U

Usunięty 58869

Guest
tytuł :]

[h=2]Straszne!! Co sie dzieje?!?!?![/h]

powrót z nowym sezonem... eh nie straszcie mnie :scared:

Roslinki w pełnym rozwoju od 2 tygodni
PH ok 6.5
gleba z growshopu
światło CFL ok 450W
Wilgotność ok 45-55%
temp 25-27*C
raz użyłem nawozu w sprayu
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]


AKTUALIZACJA: ZDJĘCIA ZROBIONE DZISIAJ!! POSTĘPUJE!!
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
 

sztajmes

Member
Rejestracja
Lip 15, 2015
Postów
24
Buchów
0
Kozakiem być ;-)
Chyba photoshop ale nie mogłem się powstrzymać.

displayimage.php
[/url][/IMG]
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,963
Buchów
969
Odznaki
3
Około 14 dni temu wstawiłem nasionka do talerza miedzy mokre chusteczki.
18 stycznia wsadziłem 5 nasion do donicy, trochę się pospieszyłem bo nie miałem jeszcze lampy.
Donice ustawiłem przy oknie i rosły tak, aż zaczęły się chyba 3 lub 4 dnia strasznie wydłużać (zapewne przez za małą ilość światła)
Teraz stoją pod pół-otwartym boxem pod lampą hps 600w i wyglądają tak po 10 dniach w ziemi :

Zakaz umieszczania obrazków z innych serwerów
09687dd057078.jpg.html



Przeszukując google (rożne strony i fora nie tylko po polsku) nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi czy można trzymać więcej kwiatów w jednej doniczce ? (ewt. odcięcie dołu doniczki i powiększenie jej)
Wyczytałem, że będą się kłócić o wodę itd... a po drugie (i tu pojawia sie nie jasność) gdyby któraś roślina okazała się facetem, to czy wystarczy samo obcięcie krzaka przy ziemi? (bo wychodzę, z założenia, że korzeni już nie wyciągnę nie uszkadzając innych roślin.)

A drugie pytanie to czy dam rade jeszcze przesadzic roślinki ze zdjęcia nie uszkadzając ich ?
W jakimś growlogu widziałem 7 dniowe korzenie (co prawda od poczatku pod dobrym oswietleniem) i naprawdę mnie to zmartwiło, bo w planach było przesadzenie krzaków ale nie wiem czego spodziewałem się co do korzeni, na pewno nie tego co zobaczyłem (były to korzenie razem z kwiatem i ziemią wyciągnięte przy przysadzaniu ze standardowego 200ml plastikowego kubeczka i korzenie byly aż po brzegi, to ciekawe jak to wygląda w takiej ***nitnej donicy i to 5 rośliń .... :freak2:


@edit.

kwiaty.jpg


@edit2

Zapomniałem dodać, że lampy używam od 27 stycznia, czyli od dzisiaj.

piękne koszykarki :D
 
C

chrabonszcz

Guest

niby nie z forum ale: skoro wyżej umieszczono fotę dwóch battybwoy'ów z badylami to czemu nie :smokee:

kot.jpg


 

czarnuchthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
1,863
Buchów
2
Witam, posiadam 3 pomidorki maja ponad miesiąc czasu, przez ten okres IN. Zastanawiam się czego im brakuje, każda się czymś różni, proszę o pomoc, i szybkie zdiagnozowanie problemu. Zdjęcia nijakiej jakości, aczkolwiek te liście dolne widać, są żółte, a nawet juz spalone/wyschnięte .
Z góry dzięki. :spalony::spalony:
SAM_1445.JPG

SAM_1446.JPG


SAM_1447.JPG
SAM_1446.JPG

SAM_1444.JPG

Zagadka " czego im brak " haha
 

Konopioland

Lazy Bastard
Rejestracja
Sie 19, 2014
Postów
1,006
Buchów
1
Dyzma zapodal to w perelkach ale w tym watku tez musi sie to znalezc.<lol>

Cześć jestem początkujący nieczytająca żadnych poradników nie używając żadnych nawozów mam 2 Royal Ak47 auto ? Ale mam je już prawie 1,5 miesiąca i nic tak jakby sie zatrzymały w miejscu,ta 2 to już zupełnie;/
i nie wiem czy jest sens trzymania tego i kupienia jakieś odżywki czy zacząć od początku ? Poradzie coś ziomki ;)
a_004~0.jpg
 
U

Usunięty 58869

Guest
Wczoraj Dopiero wsadziłem ję do mini szklarni .W boxie jest ta niezna odmiana okazała sie być męska,i co z tych jaj Zrobią sie topki,czy to opadanie?Czy ona już kwitnie?Lać już jakieś nawozy na kwitnienie ? Wyrosną tamte to ta idzie gdzieś na plac na miejscówkę .

1_003.jpg

1_004.jpg
<peace>to są po prostu jaja aż ręce opadają...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół