nasiona marihuany

Bagienne Wędrówki 2021 - OS Quakemind-Biogenetic Fv i Af, OS PanPestka Af, OS Deuter Af

Wyszukiwarka Forumowa:

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,401
Nie ściąłem jeszcze żadnej. Poobcinałem tylko to w czym były zalążki pleśni - czyli ok 15g z całego spota z czego z 10g odzyskałem (max. 5g pleśni). Karencji po oprysku daję 2 tygodnie. Topsin ma chyba 10 dni. Przy ścince na oucie sugeruję się najczęściej zaawansowaniem pleśni, takie spoty...
 

C696

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2021
Postów
691
Buchów
519
aa spoko juz wsio jasne bo bylem ciekaw czy juz ciacheles te bardziej spuchniete czyli tym nawet najbardziej dojrzalym cos pryskales jeszcze i dajesz 2 tygodnie zycia i kosa czy juz tych nie pryskales tylko te w mniejszym flo ?
 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,401
Wszystkie spryskałem. W tygodniu dalej ma padać to i tak po części wymyje ten oprysk. Za 2 tygodnie zaczynam zbiory najbardziej zaawansowanych automatów i więcej oprysków nie będę robił, chyba, że na tych późniejszych i fastach.
 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Afy jak to afy lubia szybko gnic ciezko kamienne boby zrobic. Tez mam skitelzy nawet smaczne i ladnie bobki stwardnialy. Jeszcze trzymam dolne odrosty bo widze ze dojda.


Pozdro
 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,401



23.07.2021



Spot Biogenetic


Po prawie 2 tygodniowej przerwie, nadszedł czas na kolejne odwiedziny głównego spota. Na miejscu wszystko w porządku, rośliny w komplecie, wypełniają powierzchnię spota, robi się gęsto, coraz trudniej jest się poruszać po miejscówce.
Dwa pozostałe na spocie automaty zostały ścięte. Miały ok. 63 dni życia. Później stwierdziłem, że jednak spanikowałem, rośliny ściąłem w całości i trymowałem w swoim "laboratorium" i podczas trymowania stwierdziłem, że pleśni bylo bardzo mało - parę g. Na miejscówce nie dało się na spokojnie działać - tysiące komarów, much, gzów, końskich much itp. skutecznie utrudniły racjonalne myślenie.
Z fastów, na wszystkich już widać włoski, poza Biddy Early #1, która jeszcze weguje.
Rośliny dostały oprysk Tytanitem i granulat organiczny przeciętnie po 20g na planta.

Po prawej Gorilla Cookies auto - Biogenetic. Jeszcze z tydzień mogła postać. Po lewej Bruce Banner auto - Biogenetic - tej brakowało z 2 tygodnie.

P1090175.jpg


Gorilla Cookies

P1090174.jpg


P1090183.jpg


Bruce Banner

P1090184.jpg


Amnesia Haze auto - Deuter - zaczyna 2 tydzień flo

P1090176.jpg


Fasty Biogenetic - po rawej Critical FV, po lewej Amnesia Haze auto - Deuter

P1090182.jpg


2 szt S6 FV

P1090178.jpg



Leda Uno FV

P1090181.jpg


Pozostałe

P1090179.jpg


P1090180.jpg



P1090177.jpg


P1090172.jpg


P1090173.jpg




Jeszcze dodam, że Gorilla Cookies Auto mocno śmierdziało przy trymie w przeciwieństwie do auto Bruce Bannera, który pachniał bardzo delikatnie. Obie rośliny miały bardzo dobry stosunek kwiatów do reszty masy zielonej - dobrze i szybko się to trymowało.



:headbanger:


 
Ostatnia edycja:
U

Usunięty 23746

Guest
Piękny ogród! Nie licząc tych sporadycznych fastomatów, to te Biogenetic pięknie rosną w tym roku i mają wigor. Oby mocą też nas nie zawiodły :toke:
 

woddborsuk

Well-known member
Rejestracja
Sty 16, 2021
Postów
528
Buchów
1,014
Ta amnesia haze auto od deutera warta uwagi w przyszłości, dla hodowli doniczkowej szczególnie, mam prawdopodobnie 3 u siebie, wszystkie po 1,5 m, u mnie już jakiś 2-3 tydzień flow. Choć prawdę mówiąc nie jest to automat, a bardziej fast - mi to nie przeszkadza. Ewidetnie dobry gen
 

PanApokalipsa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 9, 2013
Postów
1,395
Buchów
1,327
Odznaki
6
Ale wielkie kule porosly :)
Jak to za***iscie wyglada , co to bedzie jak zaczna kudly puszczac.
Kilogramow !
 

Rizzo

cannabis growing outdoor
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2014
Postów
1,027
Buchów
5,235
Odznaki
1
oj Panie pięknie to wygląda. fajny patent z tymi airpotsami , mam zamiar sprobować u siebie w przyszłym sezonie.
a spoty - rzeczywiście chyba jesteśmy sąsiadami :D
powodzenia ;)
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Za***iście. Podziwiam zawsze twoje fr. Masz rękę panie.
 

Ayahuaska

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2020
Postów
1,274
Buchów
3,979
oj Panie pięknie to wygląda. fajny patent z tymi airpotsami , mam zamiar sprobować u siebie w przyszłym sezonie.
a spoty - rzeczywiście chyba jesteśmy sąsiadami :D
powodzenia ;)
Musisz przeskoczyć bez płot na browara do sąsiada :)
 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Bedziesz doly golil. Ja swoje troche z azotem przytrzymalem i teraz ostro pompuje. Fajnie to dziala i nie ma dolnych odrostow zbyt wiele.
Piekne planty.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół