nasiona marihuany

Baku baku przed WF

Wyszukiwarka Forumowa:

Jamal

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2006
Postów
51
Buchów
0
Po co odnawiasz temat...
wsumie jaranie przed WF to lipa
LEKCJE PRZED KTORYMI NIE JARAM:
-Polski (zapominam jak sie czyta :D)
-Angielski (tjw)
-WF (bo mi sie dupy ruszuc nie chce)
sory za edit ale dziwnie wyszlo :p
 

drjoint7

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 18, 2006
Postów
721
Buchów
0
ja jaram przed wsyztskimi lekcjami jak nie ma sprawdzianu a przed wf pierwsza klasa albo jeszcze lepiej po :) po biegu na 1600metrow palilem z kumplem bata musielismy przygasic i myslalm z emarnie skoncze :D
 
M

Miud

Guest
Ja tam raz se wlapalem chmure przet treningiem karate, bjedny se leglem na srodku sali i rechotalem patrzac na innych jak sie mecza, chociaz walka "z cieniem" przed lustrem byla bardzo emocjonujaca.
 

Furrax

Member
Rejestracja
Lip 18, 2006
Postów
19
Buchów
0
Chyba najgorsza rzecz jaka zrobilem w szkole (jezeli chodzi o palenie), to jak spalilem jakas pole razem z 2 kolesiami, myslelismy, ze bedzie fajnie, pogramy sobie w cos itp... A okazlo sie ze mielismy biegi na 2km :) Dobieglismy ostatni (oczywiscie dostalismy 1), a potem dyszalem jeszcze przez 2 godziny... Nikomu nie polecam.
 

MARIHUANUS

Active member
Rejestracja
Paź 24, 2006
Postów
44
Buchów
0
ja tam przed wf jak jeszcze chodziłem do szkoły to jarałem często a potem mi sie nawet w kosza pograc nie chciało czasami hehehe ale to po naprawde dużej dawce. a teraz przed treningami też wole nie jaraż, ale po oczywiście że tak hehehe pozdro.
 

One Love

Well-known member
Rejestracja
Lis 1, 2006
Postów
255
Buchów
0
Niby palenie w kazdej sytuacji jest Bogiem bo zblizamy sie do Jah (taka jest moja teoria :] ) ale przed w-fem to porażka, jeszcze "indyjke" ! TO WOGOLE!
Ja uwielbiam palic na :
yyyyy, wszystko poza w-f, konstrukcje i matma :p
 

drjoint7

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 18, 2006
Postów
721
Buchów
0
przed matma i takimi przedmiotami zie strasznie pali gubisz mysli nie mozesz nic trudniejszego zrozumiec a przed wf idziesz grac np w tego kosza i mozesz sie posmiac sam z siebie ze nic ci nie wychodzi itd :)
 

unsmokable

New member
Rejestracja
Lut 18, 2007
Postów
4
Buchów
0
heh ja na w-fie ubity jak gralem w kosza to starałem sie ciagle robic jakies tricki chociaz ch*j co wychodziły ale miałem przy tym polewke
 

JoiNt007

Active member
Rejestracja
Wrz 30, 2006
Postów
29
Buchów
0
Ja kiedyś jak się zjarałem przed w-f to patrzyłem jak grają w siatkę i nagle piłka zaczęła na mnie lecieć (przynajmniej tak mi się wydawało :p) więc się zasłoniłem rękami po chwili patrze a ta piłka dalej lata w powietrzu przez 15 min śmiałem się sam do siebie :D

kiedyś była taka akcja, ze piłka do mnie leciała to ja bez chwili namysłu podbiegłem i kopnąłem ją z całej siły (dziwnym zbiegiem okoliczności jakaś dziewczyna dostała nią w głowę :D) oczywiście widział to nauczyciel który zaprowadził mnie to dyrektorki, świadkowie którzy to widzieli mówili, że rozbiegłem się na pół sali i wziąłem rozmach jak "zawodowy piłkarz" na szczęście dziewczyna tylko nie słyszała na jedno ucho przez 15 min" :pl:
 

MiM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 18, 2006
Postów
880
Buchów
1
JoiNt007 napisał:
na szczęście dziewczyna tylko nie słyszała na jedno ucho przez 15 min"
Nom w sumie mogło sie to skończyć gorzej

A narazie tylko raz byłem Spalony na w-f no miałem 2 lekcje pod rząd hehe fajnie było gralismy w piłke czułem sie jak zawodowy piłkarz xD ale następne 7 lekcji juz nie było takich fajnych ;]
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół