nasiona marihuany

Balkonowy maluszek

Wyszukiwarka Forumowa:

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Dziwna sprawa. Mam 6 LR w ziemi, 3 w boksie z kompaktami (jeden starsza, dwa są 3 dni młodsze), 2 na balkonie i jednego w boksie z hpsem 12/12. Tak na próbę, żeby zobaczyć jak rosną w różnych warunkach.

-ten starszy LR pod świetlówkami ma już trzecie pięterko i rośnie ok, troszkę wyciągnięty
-młodsze LR rosną szybko i równo, ogólnie ok
-ten LR pod hpsem 12/12 to ogólnie straszna porażka, widzieliście kiedyś planta który ma tylko te okrągle listeczki i maciupeńkie pierwsze piętro a ma 10cm? nie? ja też nie, ale cóż... pewnie nic z niego nie będzie
-a teraz niespodzianka: te 2 na balkonie rosną strasznie dziwnie, są posadzone tego dnia co ten pod kompaktami ale są maleńkie, zupełnie nie wyciągnięte-mają pierwsze pięterko cannabisowych liści a mają po 2 cm wysokości1 Co im jest? czemu rosną takie maleńkie? nie wyciągnęły się nawet! OCB?
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
Nie znam sie zbytnio na tej odmianie ale wydaje mi sie ze przyczyna moze byc brak swiatla. LR to bardzo mala roslinka, zawiera geny ruderalis, a konopie z tego rodzaju rosna na bardzo naslonecznionych terenach. Wbrew pozorom niewielki niedobor swiatla jest bardzo ale to bardzo szkodliwy! Zalezy tez czy nasiona sa te same z ktorych wyrosly te lepsze krzaczki...
 

d3StRuCtOR

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
251
Buchów
0
pod hpsem moze za blisko trzymasz i jest mu za goraco ale bardziej bym byl przy tym ze swietlowki sa lepsze na vega bo produkuja wiecej niebieskiego swiatla czy jak to tam a te 2 na balkonie jezeli ziemia jest ta sama to pewnie za malo swiatla
 

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
d3StRuCtOR napisał:
pod hpsem moze za blisko trzymasz i jest mu za goraco
raczej nie bo sie wyciąga to na pewno nie trzyma za blisko, Moje wysadzone w ziemi(outdoor) tez gdzieś ch***wo rosną, takie same symptomy-niskie, małe choć już 2 tygi maja! Chu.jowo!
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
d3StRuCtOR napisał:
a te 2 na balkonie jezeli ziemia jest ta sama to pewnie za malo swiatla

Gdyby było za mało światła to by się wyciągnęły...
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
A może nasionka były jakieś " niedorozwiniete "...
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Blant napisał:
mozliwe...

nie, raczej nie, musiałby być to ogromny zbieg okoliczności, jeśli na 5 roślin właśnie te 2 na balkonie były by "niedorozwiniete"
 

zembfy

Well-known member
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
201
Buchów
1
lubo napisał:
Blant napisał:
mozliwe...

nie, raczej nie, musiałby być to ogromny zbieg okoliczności, jeśli na 5 roślin właśnie te 2 na balkonie były by "niedorozwiniete"
masz racje lubo to musial by być taki traf jak wygrac a totolotka :)
Peace
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół