nasiona marihuany

basen i marihuana

Wyszukiwarka Forumowa:
Z

zielony pan

Guest
MAm pytanie:cyz ja sie zbakam i potem pojde na basen w upalny dzien to nic mi sie nie stanie ?? :p
 

VERSACZ

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2006
Postów
396
Buchów
0
:cat: umrzesz powolna i bardzo bolesna smiercia! :sunny:
a co by moglo sie tobie stac. tylko nie zamykaj butli na basenie :D
jak pomoglem to zaznacz :flower:
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
a co ma ci sie stac...??fajnie sie nawet po bace plywa i bezpieczniejsze takie plywanie niz po alko wydaje mi sie...
 

Dębal

Active member
Rejestracja
Gru 28, 2005
Postów
32
Buchów
0
My jak z kumplami zbakani poszlismy kąpac sie nad staw to zapie****alismy w wodzie jak male dzieci co pierwszy raz wode widzą:D
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
zielony pan napisał:
MAm pytanie:cyz ja sie zbakam i potem pojde na basen w upalny dzien to nic mi sie nie stanie ?? :p
VERSACZ napisał:
umrzesz powolna i bardzo bolesna smiercia!
a co by moglo sie tobie stac. tylko nie zamykaj butli na basenie
jak pomoglem to zaznacz
ja bym powiedział ze człowiek na bani jest zmeczony i mugłby niedac rady na głembszej wodzie ale basen jest raczej bespieczny co innego głebokie stawy
 

VERSACZ

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2006
Postów
396
Buchów
0
-=*BerniO*=- napisał:
ja bym powiedział ze człowiek na bani jest zmeczony i mugłby niedac rady na głembszej wodzie ale basen jest raczej bespieczny co innego głebokie stawy

moze duzo nie przeplyniesz ale sie napewno nie utopisz na bani
(chyba ze nie umiesz plywac ale to juz inna sprawa :tongue: )
mogla by byc niebezpieczna jakas rzeka z silnym nurtem ale do palenia to tez nic nie ma. chociarz na takiej ostrej bani nieradzilnym plywac gdzies samemu
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
ja jak byłem zbakany na basenie to są takei schodki co się wchodzi do wody... i bałem się wejść do wody, bo kumpel mi powiedział, że tu aligatory pływają <lol>
 

borsuk2216

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2005
Postów
156
Buchów
0
nic sie nie stanie a do tego jeszcze bedziesz mial za***tego fresza i podkręt ;)
 
O

obserwator

Guest
Troche OT. Fajnie jest tez wejsc pod prysznic po paleniu, sam przetestowalem. :king:
Mozna sobie tez niezle wkrecac ;)
 
J

Jose

Guest
nic Ci nie będzie w wodzie ale najlepiej wchodzić do niej na ostrej baaaaaaardzo ostrej bani. W wodzie czujesz jak by Cię puszczało ale jak wyjdziesz na słoneczko--->jest git. Zimnego prysznica nie próbowałem i raczej w takim stanie nie odważę się na taki krok.
 

banan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 17, 2006
Postów
702
Buchów
2
my wczoraj na bani poszlismy na basen o polnocy :D:D nas bylo dwoch i jeszcze 2 kumpli ale oni byli na trzezwo.ostro bylo :geek:
 

Sothiz

Active member
Rejestracja
Lip 10, 2006
Postów
37
Buchów
0
Ja tam polecam, na basen masakrycznie jest pojsc na spalce :lol:


Najdziwniejsze uczucie jak przechodzi sie kolo tlumow i wszedzie tylko glosy slyszysz, az glowa boli :p a jesli umiesz plywac to nie masz sie czego bac.

PS: basen w moim miescie wymiata :D kumple plywali i znalezli w wodzie worka amfy :)
 

VERSACZ

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2006
Postów
396
Buchów
0
Sothiz napisał:
kumple plywali i znalezli w wodzie worka amfy

taaaa i co nie przemukl od srodka? :cat:
ja pakiet do wylizania zostawilem w szczelinie w oknie i ***..y przmukl :geek:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół