nasiona marihuany

Beczka na deszczówkę wkopana na spocie?

Wyszukiwarka Forumowa:

Kadaffi

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2019
Postów
222
Buchów
149
Odznaki
1
jest sens ? czy jest przypal ? ;D jak dbac o taka wode .
masz skuteczny, sprawdzony patent podziel się
 

Kadaffi

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2019
Postów
222
Buchów
149
Odznaki
1
to wole ziemianke wykopac .. i bede stróżował ;D najskuteczniej
a deszcz se wytańczę ;p
powaznie pytam ;D JAK wpadnie jelen i sie połamie .. i zobaczy lesniczy jelenia w beczce złamanego i mi zaj...ebie pędy . to wpier'dole obie k***.. w dzban i nasr... tak jak z vivaro i barvkami .. dobra bo mi patology uruchamia ;D
 

druh nabuhah

jak moge to pomoge
Rejestracja
Lis 30, 2020
Postów
1,596
Buchów
6,947
Odznaki
11
Stary kiedys tak zrobilismy to byl moj pierwszy i w sumie jedyny sezonowy out kupe lat temu i to jeszcze z regow, pechy od starszych kolegow :D wrzesien to bylo juz palonko fajne. Jakbym dorwal te seedy to skusilbym sie na sezonowa plante :D

Obok bylo bagienko nie opodal polany, bralismy stamtad ziemie, po prostu wywalilismy dziure taka ze mozna bylo trumne schowac, usypywalismy kopce.
przy kolejnej wizycie czy tam juz ktorejs zrobila nam sie taka mini studnia :D w sumie nie mini bo wody nie brakowalo akurat :D no i tak to bylo.

Rzeczywiscie, przypal zesmy od***ali, ale wydaje mi sie ze skoro to bylo nie daleko planty to co, to to nie robilo jakiejs wiekszej roznicy no chyba ze idziesz po lesie wpadasz do dziury na trumne i mowisz ku**a tu jest planta :D a takie perypetie, wyszlo ze skonczylismy cali :D

Pozdrawiam :) Jakbym teraz sial i mialbym mozliwosc to serio kopalbym studnie. Nie wyobrazam sobie targania wody do lasu. Jak to wyglada :D Nawet jak samochodem gdzies zrzucisz to zawsze jest mozliwosc taka ze ktos Cie przyuwazy a po co. Temu zrezygnowalem z takich potyczek a mialem chrapke na prawde ale przemyslalem i nie ma co ryzykowac :) Sa tutaj kozaki ktorzy robia to rok w rok i to im na prawde pieknie owocuje szacun :D

Kur, by przypalil takiego tzw. "polaka" ale dobrego....
Kupe lat nie widzialem takiego ziola...

Jakbym teraz sial i mialbym mozliwosc to serio kopalbym studnie. Stary my tam jakos specjalnie i nie korzystalismy tylko jak przychodzilismy dodac nawozu dziadeczka :D Pozdrawiam :)

/edit @TuptuśLeśny aaaa Ty mowiles cos o jeleniu wpadajacym do beczki a ja troche inaczej zrozumial :D
 

Kadaffi

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2019
Postów
222
Buchów
149
Odznaki
1
;P Ja osobiscie nie pale .. wale ;D wkrecilo mnie hobbystycznie i to mega ostro[ogrodnictwo] .. moze wykopie z metr w głąb moze beda wody gruntowe w beczce dziurki .. hmm nie no musze poszukac jakis sprawdzony patent .. bo hydrozel bez wody nie da rady ;p
sam tez nie sadze .. kolega nie ufam juz pod tym wzgledem ;D sam jestem zesrany ;p tym bardziej noca ... raz jeden i nigdy ;D

szukam patentu bo kolezka mnie dreczy .. poczekamy ;D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół