nasiona marihuany

Beczkobox 0,19m2 2x Orginal Auto Russian 1x Ak47 Auto

Wyszukiwarka Forumowa:

yanchik-planchik

Well-known member
Rejestracja
Sie 21, 2010
Postów
69
Buchów
29
Dzisiaj 42 dzień życia OAR i 41 AK47 Auto.
Russiany coś słabo rosną i już nie mam pomysłu jak im pomóc. Udało mi się kupić biohumus i podlałem je po litrze z dawką 20ml na litr, ale dalej żółkną liście, a łodygi są fioletowe.



AK47 auto też jakby się zatrzymał. Liście trochę oklapnięte i lekko pożółkły



Wszelkie sugestie mile widziane, bo z tych karzełków to wiele nie wyciągnę ?
 

Czubekbe

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2021
Postów
933
Buchów
2,609
Odznaki
3
Jak by wyjadaly wszystko co mają..
Ekologiczne nawozy sam rób byku skoro nie możesz dostać nic, nie widzę innego wyjścia. Pokrzywy, banany..
 

yanchik-planchik

Well-known member
Rejestracja
Sie 21, 2010
Postów
69
Buchów
29
Jak by wyjadaly wszystko co mają..
Ekologiczne nawozy sam rób byku skoro nie możesz dostać nic, nie widzę innego wyjścia. Pokrzywy, banany..
Dopadłem NPK, dzisiaj poszła kolejna dawka, ale chyba ogarnę te banany faktycznie.
 

yanchik-planchik

Well-known member
Rejestracja
Sie 21, 2010
Postów
69
Buchów
29
46 dzień OAR i 45 AK47.
Dziewczyny chyba dalej stoją. Dzisiaj spędzą cały dzień na świeżym powietrzu, dostały kolejną, dużą dawkę NPK i zobaczymy czy coś się ruszy.



Nawóz z bananów się robi. Może się uda jeszcze coś z nich wyciągnąć.
 

Czubekbe

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2021
Postów
933
Buchów
2,609
Odznaki
3
Ewidentnie jak dla mnie chce żryć, bo jedynym innym wyjściem ph chu**we mogłoby być tragicznie że nie pobiera nic ale nie sądzę. Blaknie w oczach ?? banany czytałem że w ziemie można w***ac i się same rozkladaja, nie wiem czy nie szybciej by to było ale nie próbowałem byku więc nie wiem. Nie wygląda to dobrze tym bardziej patrząc na to że dluga droga jest przed nimi
 

yanchik-planchik

Well-known member
Rejestracja
Sie 21, 2010
Postów
69
Buchów
29
Co będzie to będzie. pH w normie, więc brakuje mi pomysłów. Może doniczki za małe ? nie mam pomysłu.
 

yanchik-planchik

Well-known member
Rejestracja
Sie 21, 2010
Postów
69
Buchów
29
W beczkoboksie bez większych zmian, dziewczyny kwitną, ale nie rosną więc plony będą raczej mizerne, ale zawsze coś swojego.
Russiany 51 dzień życia, AK47 50.

 

yanchik-planchik

Well-known member
Rejestracja
Sie 21, 2010
Postów
69
Buchów
29
Dzień 57 OAR i 56 AK47. Dziewczyny wyleciały z boxa na powietrze na stałe, bo najpewniej przyczyną zatrzymania była temperatura. W szczycie nawet 40 stopni ? trochę zaczęły puchnąć, więc mam nadzieję, że parę gramów z tego będzie.

 
U

Usunięty 81741

Guest
One nie mają co jeść. Muszę Cię zmartwić, ale za wiele to nie spuchną. Rozejrzyj się co masz pod ręka. Na pewno roślinność z której możesz zrobić gnojówkę, do tego jakieś krowy, konie, owcy?

Zdobądź z ziemii dżdżownice i wpuść do ziemi, zasyp jakieś skórki od ziemniaków, banana, moze być roślinność (byle zdrowa i niedojrzała) do tego na pewno karton, bo potrzebują do rozmnażania. Nawilżaj co jakiś czas i będziesz miał nawóz do roślin. Poczytaj i wymyśl coś, masz tyle rzeczy dostępnych dookoła.
Ludzki mocz w odpowiednim stężeniu też jest nawozem. (w sensie trzeba rozcieńczyć)
 

yanchik-planchik

Well-known member
Rejestracja
Sie 21, 2010
Postów
69
Buchów
29
Dostają gnojówkę z bananów. Pod następną uprawę będę miał już też inną ziemię, bo dżdżownice w kompostowniku już produkują ?
 

yanchik-planchik

Well-known member
Rejestracja
Sie 21, 2010
Postów
69
Buchów
29
Dzień 63 OAR i 62 Ak47.
Cudów już na pewno z nich nie będzie. Od tygodnia stoją na zewnątrz, troszkę spuchły, ale bez szału. Zastanawia mnie czemu takie kurduple wyrosły żeby następnym razem nie popełnić tego błędu.

 

Czubekbe

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2021
Postów
933
Buchów
2,609
Odznaki
3
Te ruski to straszne wpie****acze ? mojemu staram się nie lać co podlanie papu A i też ***aniutki blady jak dupa ostatnio. Wczoraj podlalem onserwujemy ? może mało światła?? Może za nisko?? Led na start z 50cm na flo około 30 trzymam i wielkość nie jest jakaś mała ale bladyyyyyyyyyy cieciuch ?
 

yanchik-planchik

Well-known member
Rejestracja
Sie 21, 2010
Postów
69
Buchów
29
Te ruski to straszne wpie****acze ? mojemu staram się nie lać co podlanie papu A i też ***aniutki blady jak dupa ostatnio. Wczoraj podlalem onserwujemy ? może mało światła?? Może za nisko?? Led na start z 50cm na flo około 30 trzymam i wielkość nie jest jakaś mała ale bladyyyyyyyyyy cieciuch ?
Światła raczej im nie brakowało, a teraz stoją na zewnątrz więc już całkiem nie brakuje ? ale raczej już nic więcej z nich nie będzie więc jeszcze chwila i kosa ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół