• Chcesz pomóc w rozwijaniu forum? Zamieść link do Forum.Haszysz.com na swojej stronie lub blogu

Benzodiazepiny

Habakuk

Well-known member
Buchów
0
o kuźwa to ostro heh dodam że jadłem białe chyba najmocniejsze 2mg

agna

Well-known member
Buchów
3
MPS napisał:
o kuźwa to ostro heh dodam że jadłem białe chyba najmocniejsze 2mg
Jasnożółte 5mg
Białe 10mg

(...)

„Rozrywkowe” nadużywanie benzodiazepin. Taki typ wykorzystywania tych leków stanowi rosnący problem. Duża część (30-90%) lekomanów na świecie używa m.in. benzodiazepin. Znajdują one zastosowanie jako sposób na dodatkowe wzmocnienie działania zakazanych środków, zwłaszcza opiatów, oraz jako środek na kaca po użyciu opiatów, barbituranów, kokainy, amfetaminy i alkoholu. Osoby, którym podawano benzodiazepiny podczas detoksyfikacji alkoholowej, często uzależniają się od nich i mogą zacząć ich nadużywanie, a w rezultacie – powrócić także do alkoholu. Czasami, wysoka dawka silnej benzodiazepiny używana jest samodzielnie dla osiągnięcia „haju”.

Takie „rekreacyjne” użycie leków, jak: clonazepam, diazepam, alprazolam, lorazepam, temazepam, triazolam, flunitrazepam i inne, stwierdzono w wielu krajach. Zwykle są zażywane doustnie, w dawkach znacznie wyższych niż terapeutyczne; niektórzy lekomani wstrzykują je sobie dożylnie. Tak wysokie dawki powodują oczywiście rozwój tolerancji i uzależnienia. Odstawienie leku stwarza wielkie trudności ze względu na niezwykle silne objawy odstawienne, z drgawkami i psychozą włącznie.

(...)

Tekst zródłowy- http://www.benzo.org.uk/polman/index.htm

Lubo

Well-known member
Buchów
3
Jasnożółte 5mg
Białe 10mg

Chyba w Irlandii.

Lista leków dostępnych w Polsce, zawierających clonazepamum :
Nazwa leku/Postać/Ilość/Cena normalna - Refundacja

Clonazepamum r.ini. 0,001 g/ml 10 amp. 1 ml 21.41 - 0.00
Clonazepamum tabl. 0,002 g 30 tabl. 4.73 - 0.00
Clonazepamum tabl. 0,5 mg 30 tabl. 3.72 - 0.00
Rivotril r.ini. 0,001 g/ml 5 amp. + rozp. 1 ml 13.04 - 2.34
Rivotril tabl. 0,002 g 100 tabl. 19.93 - 4.17
Rivotril tabl. 0,002 g 30 tabl. 6.59 - 1.86
Rivotril tabl. 0,5 mg 50 tabl. 8.70 - 2.50

agna

Well-known member
Buchów
3
Cytat:
Jasnożółte 5mg
Białe 10mg

Chyba w Irlandii
Nie, w Pl.
Pochodne z rodziny benzodiazepin, nie wywodzące się z clonazepamum.
habakuku pisał o clonach. Mój błąd!

Kostek

Przećpana Morda :D
Buchów
13
W Polsce są takie małe, białe, 2 mg.

bobinoon

Well-known member
Buchów
0
Benzo są dobre jak ktoś ma skręta, albo gdy ktoś wziął jakiś stymulant. Zacząłem je jeść parę lat temu, doszedłem do wniosku że nie warto; Są nijakie, nie ma w nich krzty czegoś fajnego!

jaksydragsy

Well-known member
Buchów
0
Widzę nie wiem czemu moderacja usunęła mojego posta. Jakby benzosy były czymś gorszym, najgorszym syfem.

A więc:
Jeśli masz ataki paniki (kto tego nie przeżył nawet nie wie jakie to ostateczne, i śmiertelne, oddech śmierci na karku naprawdę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) albo silny lęk uogólniony - alprazolam.

Od którego w ogóle jestem tam w jakiś sposób uzalezniony.

Lorazepam i clonozepan były dla mnie jakieś słabe, mało gorzkie. A to co mało gorzkie jest moim zdaniem kiepskie.

Obecnie biorę w małych dawkach 2-4mg dziennie :sunny:

Z baką najlepsze połączenie ;)

Lord of Old School

Guest
Na atak paniki xanax nawet pomaga, ale ja osobiście wole relanium , szczególnie 5mg :D lepiej dziala moim zdaniem od xanaxu
Pozdro

jaksydragsy

Well-known member
Buchów
0
Na atak paniki xanax nawet pomaga, ale ja osobiście wole relanium , szczególnie 5mg :D lepiej dziala moim zdaniem od xanaxu
Pozdro

alprazolam (Xanax, Alpragen - najtańszy, ale dobry odpowiednik/Alprox/Afobam) są imo 100% lepsze od relanium. Mają krótszy okres działania, ale znacznie większą petardę (alpra jest mocniejsza od eRek o jakieś 10-12 razy). Relanium, to dla mnie takie lekkie mulenie, prawie nie czuję.

Polecam stronkę https://benzo.org.uk/polman/index.htm

Tylko się nie przestraszcie tych wszystkich opisywanych efektów ubocznych. Ja brałem alprę jakieś 6 lat w dużych dawkach (4-8 mg doba) i odstawiłem w zasadzie z dnia na dzień, bez żadnych przykrych konsekwencji. Teraz akurat nie mam na stanie, więc po prostu nie biorę, ale nie czuję potrzeby/głodu narkotykowego. Niemniej, jak bym tylko miał, to bym schrupał.

Moim zdaniem najbardziej wypierdykujące benzosy to alprazolam i estazolam (oba są podobnymi w budowie substancjami i działają bardzo podobnie). Ten spoooookój :dance:

Góra Dół