nasiona marihuany

Benzodiazepiny

Wyszukiwarka Forumowa:

Młody

Well-known member
Rejestracja
Lut 27, 2006
Postów
55
Buchów
0
Jestem pod wpływem duużej ich ilości więc ciężko zakładać temaat. Więc dzielcie sies spostrzeżeniami, lubicie, nie? mieszacie z wódą, piwem? jecie same, enjoj narkomany
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
Benzodiazepiny - grupa leków o działaniu przeciwdepresyjnym, przeciwlękowym, uspokajającym oraz przeciwdrgawkowym.

to dla tych co nie wiedza co to jest

sam jeszcze tego nie probowalem (tak jak innych twardych dragow) wiec nic raczej wiecej nie powiem na temat faz
 
D

Dre@d

Guest
benzo są good :tongue: najbardziej przypadły mi do gustu; lorafen, afobam no i CLONY;) ale każde mają w sobie to coś. Niemieszam z alko bo mało pije, ale nieźle jest dopalić benzosy :king:

[ Dodano: 2006-08-14, 11:16 ]
a fazą tego nazwać niemożna. to raczej błoga chwilka zapomnienia hehe
 
N

nicos

Guest
Zezarlem opakowanie Afobamu (Oczywiscie nie naraz a po 4, 5 tabletek) i moge powiedziec ze naprawde mozna poczuc sie odprezonym. Szkoda ze przy okazji ma tak mocne dzialanie nasenne. Czasem moze to byc i plusem bo ma sie po nim naprawde kolorowe sny ;-)
 

bobinoon

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2007
Postów
134
Buchów
0
Benzodiazepiny są stworzone do mieszania z alkoholem, w szczególności klonazepam.

Dawno, dawno temu; zjadłem bliżej nieokreśloną ilość klonazepamu którą potem popiłem winem w ilości nie pamiętam jakiej. Skończyło się tak że wylądowałem w innym mieście.

Bardzo fajnie działa midazolam IV - 15 mg na pierwszy raz, wystarczy.
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
bobinoon napisał:
Benzodiazepiny są stworzone do mieszania z alkoholem...
Oraz z innymi depresantami
Bardzo fajnie działa midazolam IV - 15 mg na pierwszy raz, wystarczy.
Na mnie (nie mam tolerancji na benzo) podziałał bardzo lajtownie... Wydaje mi się, że jest stworzony do miksów.
 

bobinoon

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2007
Postów
134
Buchów
0
Na mnie (nie mam tolerancji na benzo) podziałał bardzo lajtownie... Wydaje mi się, że jest stworzony do miksów.
Bo midazolam jest "kapryśny" raz działa, a raz nie.
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
bobinoon napisał:
Na mnie (nie mam tolerancji na benzo) podziałał bardzo lajtownie... Wydaje mi się, że jest stworzony do miksów.
Bo midazolam jest "kapryśny" raz działa, a raz nie.
Pewnie jest tego jakiś powód. Domyślam się, że nie wiesz jaki?
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
To są już leki psychotropowe - bez recepty ich nie dostaniesz.
 

Matrio

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2005
Postów
292
Buchów
0
z reszta jak czytalem o lekach nasennych i wszystkich tych gownach na depresje to 95% to psychotropy... przynajmniej z tych wymienionych w encyklopedi zdrowia (hehe fajna lektura). Ale i tak najlepsze w tym jest ze jak juz dostaniesz jakis lek od lekarza to w 70% bedzie to cos slabego lub bezuzytecznego... ciezko jest dostac mocne benzodiazepiny od lekarza.
 

bobinoon

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2007
Postów
134
Buchów
0
Wcale nie !
Bardzo łatwo jest dostać np. zolpidem. Przeczytaj sobie w i-necie o bezsenności, idź do lekarza i powiedz mu że dolega Ci to co wyczytałeś w www ;) Powiedz mu że matka dała Ci kiedyś tabletke zolpidemu i Ci pomogło
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
bobinoon napisał:
Wcale nie !
Bardzo łatwo jest dostać np. zolpidem. Przeczytaj sobie w i-necie o bezsenności, idź do lekarza i powiedz mu że dolega Ci to co wyczytałeś w www ;) Powiedz mu że matka dała Ci kiedyś tabletke zolpidemu i Ci pomogło
Wszystko ładnie pięknie, ale Zolpidem nie należy do benzodiazepin...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół