nasiona marihuany

Benzydamina (Tantum Rosa)

Wyszukiwarka Forumowa:

Sound

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2006
Postów
148
Buchów
0
gdzieś po ile jest jendna szaszetka i czy to mozna mieszać z alkocholem ??
 
Q

Qaz

Guest
wlasnie wrocilem z fazy po 4 saszetkach ( jakies 13 zl razem dalem ) i ciagle sie czuje nacpany :p haluny sa maxymalnie realne , myslalem ze sie wczoraj i dzis w nocy obsram ze strachu jak mi myszy zapie****aly spod drzwi i koszulki na wieszakach zapie****aly jakby wial maxymalny wiatr :p ... teraz mi husteczka z bombki stoi w gardle i nie moge mowic ale bylo warto :D
 

arch

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2006
Postów
442
Buchów
0
jja niogdy nie zapomne jak kumplowi o tym powiedizl poszlismy do plusa znalazl to TR w plynie otwiera i zacza pic :D :D :D :D
 
D

delete

Guest
Tantum rosa

Witam!
1. Ile ksoztuje paczka tego?
2. Ile jest saszetek?
3. Ile kosztuje, jeśli da się kupic, jedna saszetka?
4. Czy po wysuszeniu tego co odfiltruje, to bedzi emiało swoje właściwości?

Uwagi moje : d
(napiszę jak wezmę) ; ]
 
S

sdfsdf

Guest
ad1) niewiem ale saszetka kosztuje 3zl
ad2) wystarczy ze kupisz 2-3 i bedzie bania :)
ad3) j/w :)
ad4) nie nie starci wlasciwosci :)

[ Dodano: 2006-09-05, 22:01 ]
jest juz taki dzial wiec sie strzez moda :p
 
G

gurosek

Guest
Kupuje sie w saszetkach , miesza z wodą <"25 ml h2o na saszetke" tu za hyperreal> odczekujesz 20 sec i przecedzasz przez filtr do kawy - otrzymujesz biały proszek, który najlepiej zaaplikować przez bombkę<nieczuć smaku>. Polecam park w nocy - dużo sie dzieje
 
S

Shant

Guest
A Ciekaw jestem jak bardzo szkodliwe to jest?

ps.
tak to wyglada? To co na dnie kieliszka sie osadzi? te "krysztalki" ? :
 
J

JeanMarihuan

Guest
U mnie kosztuje 2,5zł ale trzeba wyekstraktować z niego sól (bo jest bardzo dużo), i się wtedy zjada samą bezydamine, bo jak sie weźmie wypije same tamtum rose tak odrazu z paczki, to minuty w kiblu załatwione :puker: :puker: :puker: :puker:
 

Luciferion

Member
Rejestracja
Sie 22, 2006
Postów
9
Buchów
0
Ja mam mały problem ;)
Przypuśćmy, że już wchodzę do apteki i proszę to Tantum Rosa... A jeżeli babka nie bedzie chciala mi sprzedac ? (W końcu po chu*a podmywacz do cipy facetowi :p) Albo bedzie sie pytać po co ?
Poza tym mam pytanko czy bania jest warta zachodu :D ?
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Pani farmaceutka ma obowiązek Ci to sprzedać i nie powinno ją interesować po co. Jak coś to mówisz, że nie dla ciebie.
Jeśli chodzi o fazę to jest straszna. Halucynacje wzrokowo-słuchowe, ciągłe lęki, wszystkiego się boisz. Benzydamina sama w sobie nie jest zbyt fajna, ale w połączeniu z innymi rzeczami działa już lepiej. Np. miks benzydamina + DXM działa bardzo fajnie, znosi lęki, daje fajny, psychodeliczny klimat, nie boisz się...
 

One Love

Well-known member
Rejestracja
Lis 1, 2006
Postów
255
Buchów
0
Ja benzilem pare dobrych razy, rekord do 6 saszetek...
Niby to jest straszne, niby te haluny zabijaja... Rekord to byl moj pierwszy raz... wzielem 2 i nie zaladowalo mi NIC (do tego palilismy porzadnie) to pojechalem do domu i kupilem w calodobowej jeszcze 4... Jak sie zaladowalo... Jak ktos chce to moge napisac trip report, bo tutaj mi sie nie chce o tym wszystkim pisac.
Saszetka kosztuje okolo 3 zl u mnie 3,08zl.
Ekstrakcja:
Trzeba na jedna saszetke 25 mg wody o temperaturze pokojowej (okolo 1/9 szklanki) i mieszać do uzyskania takich białych grudek, następnie na drugą szklanke nałożyć chusteczke i przesączać przez to "roztwór" benza zostanie an chusteczce, a reszta przesączy sie (przedewszystkiom sól), potem zdejmuje się tą chusteczke, nożem zbierasz po trochu benzy i robisz bąbki z chusteczki (albo do kapsułek). Potem łykamy...
Caution:
-Smak benzydaminy jest obrzydliwy, brałbym do gówno dalej, bo kocham tą faze, kręcą mnie te straszne chaluny, ale jej smak jest STRASZNY...
-Nie ruszajcie benzy bez ekstrakcji... Bardzo szybko można zniszczyć sobie nerki, dawka jednej saszetki przewyższa miesiączną dawke soli w normalnych pokarmach
-NIGDY nie ekstraktujcie i nie pijcie z gorącą wodą, z benzydaminy wtedy powstaje kwas (niepamiętam nazwy) można sobie popażyć przełyk i żołąd...
-Z doświadczenia, samemu lepiej nie brać bo sie można paranoi nabawić, mój pierwszy raz był sam...
A i to nie prawda że do benzy h/chaluny potrzebują odpowiedniego światła, że powstają tylko z rzeczy, że morfują się przedmioty, z doświadczenia wiem, że h/chalun potrafi być poprostu ot, z nikąd, (np. w mioejscu gdzie nie było światła, było ciemno na płaskim chodniku biegł w moją strone pies)
No i do h/chalunów jest potrzebna ciemność/półmrok, bo jak jest jasno to niema co sie bawić...


A i do w/w zawsze sprzedadzą Ci Tantum Rosa, napewno farmaceutki nie są uświadomione że to można ćpać, a jak wiedzą o tym, to nie przyjdzie im do głowy że ktoś by wziął do ust coś co służy do mycia cipy... ZAWSZE SPRZEDA...

Do w/w tak to te kryształki
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Maros, ekstrakcja benzydaminy jest przyklejona w osobnym temacie. A TR'ka z chęcią przeczytam, biorąc pod uwagę fakt, że ja najwięcej wziąłem 2 g (4 saszetki) i miałem straszne akcje...
 

mef_sto

Member
Rejestracja
Mar 18, 2006
Postów
7
Buchów
0
A ja mam pytanie. Kupiłem sobie dziś 2 saszetki Tantum Rosa i zaraz bedzie ekstracja i wieczorem zarzucam.Czy jakby zarzucić do tego ze 20 mg Hydroxyzyna , która jak wiadomo ma działanie uspokajające i przeciwlękowe , to nie było by takich paranoi i strachu ?? I czy nie pogorszyło by to fazy? Bo słyszałem że haluny właśnie są najlepsze jak się ich boisz ....
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół