nasiona marihuany

Benzydamina (Tantum Rosa)

Wyszukiwarka Forumowa:
H

harnas

Guest
Bielak napisał:
albo wez sobie zapie**** beznadymine :) idziesz to apteki kupujesz tamtum rosa (podmywacz do cipy hehe ) i rozrabiasz to z woda mieszasz filtrujesz zawijasz w hustecze robisz mala "bombke" i polykasz ;] mnie faza 3mala 12h ;] bralem zkolega w tym samym mommencie widzielismy dokladnie to samo!!

ciekawe z kim to brałes :p:p Moje odczucia oprocz tych co Bielaka to (bo dosłownie widzielismy to samo) to ze jak lezalem w łuzku juz z 2h w zupełnych ciemnościach i musialem wstac aby sie napic , zapaliłem sobie swiatło z latarki ..... za***ista bania !!! w pokoju miałem bagnistą mgłę którą czułem i dotykałem :p:p

Zauważylem ze benzadymina przynajmniej u mnie powoduje stany lękowe takie jak:
*cieknąca krew z sufitu
*gdy patrzylem na Bielaka to widzialem jego twarz, potem mistrza yogi z starwarsa, a na koniec moją byłą !!!
*siłowałem sie z drzwiami przekonany ze tam ktoś jest
i wiele wiele innych :p

Ryje ale polecam jedynie jednorazowo, albo w pewnych wiekszych odstepach czasowych
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
S

sdfsdf

Guest
Prosty sposób na ekstrakcję Benzydaminy z lekarstw.

Benzydamina należy do grupy leków zaliczanych do NLPZ i ma właściwości miejscowo przeciwbólowe i przeciwzapalne. My jednak używamy jej do osiągnięcia stanów narkotycznych.

Najłatwiej benzydaminę pozyskać z preparatu Tantum Rosa który sluży do..... płukania pochwy :) 1 saszetka Tantum Rosa kosztuje ok.2,5zl i zawarte są w niej następujące substancje:
-chlorowodorek benzydaminy 0,5g
-chlorek sodu /sól kuchenna/ 8,8g
-p-toluenosulfonian trójmetylocetyloamoniowy 0,1g
Niektórzy używają Tantum Rosa rozpuszczając saszetkę w szklance wody, ale smak jest ochydny i jest duże prawdopodobieństwo porzygania się. Dużą rolę w powodowaniu mdłości pełni pewnie sól której jest w saszetce prawie 9g a należało by pochłonąć dwie takie saszetki. Ale na wszystko jest sposób - w tym przypadku oddzielenie soli od reszty. Są różne metody ekstrakcji ale ja podam wam moim zdaniem najłatwiejszą i najkrótszą.

Co nam będzie potrzebne?:
-Tantum Rosa
-woda
-bibułka filtracyjna
-a resztę napewno znajdziemy w kuchni

Jak się zabrać?:
-wsypujemy zawartość saszetki do kieliszka po winie (dno bez ostrych kantów)
-1 saszetkę zalewamy 25ml wody (2 saszetki 50ml). Dlaczego? Rozpuszczalność soli w wodzie to ok.35g NaCl w 100ml H20. Czyli dla 8,8g soli potrzeba ok.25ml wody. Otrzymujemy wtedy roztwór nasycony i nic więcej się nie zmieści. Dokładnie mieszamy.
-zauważamy, że roztwór jest mętny, powstaje piana, a w środku pływa coś co przypomina startą gumkę do ścierania-to jest właśnie benzydamina.
-należy odstawić roztwór na jakiś czas (np.10 minut) aby cały roztwór doszedł do siebie.
-następnie z bibułki filtracyjnej robimy sączek przez który przesączamy roztwór.
-płyn który pozostał to nasycony roztwor soli, a na sączku pozostała benzydamina.
-w kieliszku po wysuszeniu powinien pozostać biały osad-jest to sól i trochę benzydaminy. Należałoby ten nalot zeskrobać gdyż po co mamy marnować benzydaminę?
-sączek delikatnie rozkładamy na jakimś małym talerzyku aby wysuszyć gotowy produkt.
-gdy benzydamina będzie już sucha, należy wysypać ją na płaską powierzchnię (np.lustro) i dokładnie "wytrzepać" sączek (gdyż tam siedzi jeszcze benzydamina).
-powinniśmy otrzymać ok.500mg produktu. Jeśli wyjdzie nam 1000mg to też nie jest źle. 500mg to benzydamina a reszta to NaCl(sól). A 500mg soli to nie to samo co 8800mg w Tantum Rosa
-kolejny etap to rozdrobnienie powstałej benzydaminy, np. kartą telefoniczną

Co z tym zrobić?:
trzeba to teraz jakoś zjeść :) Ja użyłem do tego celu kapsułek po lekach (takich, co to się rozpuszczają w żołądku). Z 1 saszetki otrzymałem 2,5 kapsułki (w których benzydamina została ubita ubijaczem). Można również powstałą benzydaminę dodać do wody i wypić.
ja tak zrobilem wtedy :) tylko ze zawinelem w husteczke mala bombke i polknelem :) po 2h mielismy juz jazde;] gdyby bylo malo odnies sie do tego
=> http://hyperreal.info/neuro_groove/go.to/sec/172
pozdro!
 
S

Siyo

Guest
A więc tak wdupiłem to o 16.20 dzisiaj :)
I powiem tak trzyma jak po***ane :)
Haluny słabiutkie takie przywidzenia :)
Jeszcze mnie trzyma :)
Serce wali jak bo amfie i kapa nie stoi :ncool: :ncool: :cat: :geek: :thumleft:
Mój bracik wypił tez roztwór z soli i nie minęło 3 sek i juz pawia nasczescie do zlewu w kuchni :)
Taki relaks w głowie...
Grając w CS'a się wczuwałem że tam jestem i szło mi naserio cudownie rozpierdzielałem wszystkich :)))))
Muza napie****a tak szybko tarartatatarta :p
Jednak ziolo króluje :)
PeaCe
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Benzydamina. Pytanie o ilość ponawiam.
 

GSR

New member
Rejestracja
Kwi 11, 2006
Postów
1
Buchów
0
Witam !!! Jestem tu dopiero swiezy :]

Na poczatek opisze wam moja historyjke-przygode z Tantum Rosa oczywiscie z 2-och saszetek.
Czwartek 13.04.05r

21:15---> wkoncu zarzylem Tantum Rosa , miedzy czasie gralem w duke nukem manhattan project :).

22:10---> poczulem juz powoli mala jazde , to bylo takie podobne do iskry(kier). I gralem oczywiscie w duka-normalnie mnie tak wciagnela ta gra jak nigdy :p:p oczywiscie na schizie przeszedlem polowe gry a na trzezwo niedalem rady niewychodzilo mi.No i oczywiscie gram dalej.

23:00---> patrze na monitor a tu swiecace bardzo jasne cieniutenkie 4 kreski, kolor byl mw. biało-żółty po chwili odwracam glowe w lewa strone a tu znow te kreski, takiego schiza dorwalem z tymi kreskami hehe gdzie sie niepopatrzylem to widzialem 4 kreski, to trwalo jakies 30 min.

23:30---> gram dalej w duka ale slysze jakies dziwne dzwieki zza okna, slysze jakas pile motorowa po chwili dzwoneczki i jeszcze jak by ktos scinal drzewo.Sprawdzam a tu nic sie niedzieje za oknem :p hehe

23:50---> Musze isc do klopa, podchodze do drzwi zerkam w lewo a tu sciana sie przesuwa w moja strone i sobie mysle co zrobic, zreszta ledwo co utrzymywalem rownowage. No dobra wroce jeszcze do tej scianym, chwilke wpatrzylem sie w ta sciane, po chwili patrze w kat a tu taki maly kłębek, zwijal sie sam, po czym przemienil sie ten kłębek w pajaka takiego niby pomaranczowo-przezroczysty taki jasniutki :p i jak sie przemienil to od razu skoczyl w moja strone czulem sie jak by mnie chcial zaatakowac. To trwalo z kilka sekund a wydawalo sie ze jakies 20-25min

00:15---> fu*k znow slysze dzwieki pily motorowej, rabania drzewa, i dzwoneczki.Patrze przez okno a tu widze na drzewie sasiada z klatki ktory ucina galezie pilka do drewna, mial biale rekawiczki w kropki czarne, no wiadome spodnie i czapeczke z daszkiem niebieska i na daszku 3 paski biale (adidas) hehe. Przy tym oknie stalem chyba z 2 godziny :p. No dobra sasiad chyba poszedl do domu a tu jego syn przychodzi i robi to samo co jego stary :p ale ... dziwne prawie caly czas jak scinal te galezie, to sie patrzyl na mnie i usmiechal a nawet pomachal z dwa razy, ja oczywiscie zaluzje zasloniete ze niema szans mnie zobaczyc ale ja widzialem bo skierowalem zaluzje w dol. Po chwili patrze a tu syn rozbil w niecale 30 sekund namiot 5-6 osobowy. Po chwili widze ze kolo namiotu lezy dywan i on byl rozlozony spod mojego bloku az na pol ulicy czyli ok 25-30 metrow.Przy okazji po cichu gadal z ojcem i matka przez okno ale dziwne raz slyszalem a raz nieslyszalem rozmowy miedzy nimii te galezie z drzew chowal do plecaka i podzucal na 1 pietro ten plecak. Byl bardzo dobrze wygimnastykowany bo latal po tych drzewach jak Tarzan hehe, po chwili slysze jak mowi ten synek chyba sam do siebie "O kur.a pały jadą, zeby niewidzieli", spogladam na lewo no nic niewidze, w prawo ano faktycznie jada psy ale baaaaaardzo powoli jak by ktos juz zglosil. No dobra przejehali, udalo mu sie, nie zauwazyli (hehe). Patrze przed siebie a tu w domku jedno rodzinnym tez jakas babka wiek ok. 45-50 caly czas patrzy na moj blok i ojca wczesniej jak byl no i teraz na synka hehe. Dziwneeeee !!!

2:15---> Ide sie polozyc spac ale jak skoro widze jak wszystko jest na odwrot, patrze sie w lewa strone a widze prawa, patrze na prawo a widze lewo tak samo, patrze w dol a widze gore, patrze w gore a widze dol

4:00---> dobra teraz mi sie lezy za***....e, jestem HAPPY a tu nagle pod sciana jakas postac siedzi tzn. kuca jak by mial srac--> :p:p byl ubrany caly na czarno, zalozony kaptur i tak mi sie przyglada. Ja doznalem prawie szoku, ta postac (śmierć ? zmora ?) cos do mnie mowil ale niepamietam tego wlasnie o co mu bieglo hehe. To trwalo jakas 1 godz. 45 min.

5:45---> (smierc ? zmora ?) juz odeszla. Teraz zaczela sie nowa jazda, wiadome ze niemoge zasnac bo sie niedalo :p. Caly czas mialem wrazenie jak by mnie ktos obserwowal a kto to byl ? Moja mama. Caly czas jakby stala przy moich dzwiach pokojowych ktore byly lekko przymkniete i caly czas tzn. co 5-10 sekund, leciutko otwierala i patrzyla sie na mnie, widzialem ja katem oka, a jak sie popatrzylem to od razu tak jakby uciekala ale byla w powietrzu i to trwalo 15 min.
6:00---> budzik zaczal dzwonic, mama idzie do roboty no i usnalem na 2 godziny.

8:00---> wstaje dalej mam lekkie schizki :p taki metlik w glowie i niewiem od czego zaczac. Przyznam ze nawet niezle mialem jazzzzdy, bylo spoko. Moze kiedys jeszcze raz zabawie sie z "Tantum Rosa"

P.S. Nie spodziewalem sie az takich jazd po tym specyfiku---> POZYTYWNIE :)
Jezeli zrobilem jakies bledy to SORRKI---Pozdro !!!
 
S

sdfsdf

Guest
nie no widze ze spodobali Ci sie to :D mi tez sie podobalo ale kurde ja mialem jazdy innego typu ;] ale powturzyc to tez bym chcial i moze niedlugo sie skusze ;] ale na chwile obecna nie pamietam czy ja bralem 2 czy moze 3 saszetki :/ ale mimo to bylo nieziemsko :D
Pozdro!

[ Dodano: 2006-04-14, 13:03 ]
sleja napisał:
Sam nie wiesz ?
nie no wiem bo bierze sie od 2 do 3 saszetek :p ale wiecej nie polecam bo niewiem co moze sie stac :p ja osobiscie bralem juz pare miesiecy temu i juz nie pamietam ile ja kupilem :/
Pozdro!
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
W sumie ciekawy środek, ale naprawdę ciekawe działanie ma dopiero w połączeniu z DXM... Polecam dawki 1,5 - 2 g (3-4 saszetki) + 600 mg DXM.
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Patron napisał:
kur.. ten dmx (adodin)jest na recepte i niewiem z kąd ja skołowac!!

Panie farmaceutki doskonale orientują się, po co się to kupuje. Jednakże lek jest bez recepty, więc ma obowiązek Ci go sprzedać. Ja bym się kłucił...
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Kostek napisał:
Panie farmaceutki doskonale orientują się, po co się to kupuje. Jednakże lek jest bez recepty, więc ma obowiązek Ci go sprzedać. Ja bym się kłucił...

podobno jest na receptę ale prawie wszędzie sprzedają bez :p
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
lubo napisał:
...podobno jest na receptę...

Już od dłuższego czasu krążą tego typu plotki, jednak to wielka bzdura. Wystarczy sprawdzić na mp.pl.
 

Matrio

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2005
Postów
292
Buchów
0
moze sie orientuje ktos, ile trwa faza (mniej wiecej), i jak schodzi? czy mozna po tym spac? (ponoc najlepsze efekty daje w ciemnosci) bo zamierzam sprobowac w srode ;)
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Działanie jest dość długie. W nocy raczej nie uśniesz. Zwała dość ciężka...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół