nasiona marihuany

Bez przypału w domu i przy starszych

Wyszukiwarka Forumowa:
M

Melckor

Guest
Postanowiłem napisać pare porad, rzeczy które nie raz uratowały mi du*e jak jarałem w domu, lub jak wracałem do domu zajarany. Pamietajcie przedewszystkim żeby : nie panikować (jak coś to zwalać na piwo :p) i myśleć - układać plan.

-Gumy / picie / jedzenie - standardowo na każdego tripa bierzemy wode przydaje sie gdy ogarnie nas "suchar", nie psujesz sobie wtedy fazy, nie oblizujesz ust, możesz sie swobodnie wypowiadać (usta nie kleją sie do siebie). Gdy jesteśmy moco zbuffani i właczy nam sie wpie****ator,najlepiej iść sobie coś kupić do jedzenia na mieście, niż wpaść do domu i zacząć opróżniać lodówke, rodzice którzy choć troche znają objawy fazy po ganji, odrazu sie skapną. Guma jest wyjściem gdy nie mamy kase na jedzenie i wode, kupujemy gume, nie śmierdzi z gęby, mamy nawilżone usta - możemy swobodnie gadać ze starymi.

- Kropelki do oczu - Błogosławieństwo wprost z apteki :) kropelki pomagaja nam sie pozbyć czerwonych i małych oczu, oprócz tego "orzeźwiają" umysł. Polecam : Betadrin - 8 zł 2x buteleczka (starczy na 2-3 tyg.)[w niektórych aptekach na recepte w innych nie], Visine :17-20 zl buteleczka duża 1-2 tyg (bez recepty).

Palenie w domu z/bez rodziców : Palenie bez rodziców - jeżeli chcesz palić w domu to
- najlepiej pal/rozrabiaj wszystko w jednym pokoju, nie chodź z paleniem/sprzetem po chacie bo istnieje możliwość ze zamulisz coś gdzieś polożysz i zapomnisz, potem ci sie przypomni i mam natychmiastowe zwalenie fazy, zaczynasz panikować i robić inne głupstwa. Nie pal za oknem, pal w pomieszczeniu , otworz okno - dym sie szybko wywietrzy. Gdy wpadna niespodziewanie starzy, jestes przygotowany - oczy zakropione, wszystko schowane. Nie wychodzisz odrazu, czekasz chwile cos tam robisz, i dopiero wychodzisz.
Z rodzicami - Jak mam staryc w chacie to pale przez okno, najczęsciej wieczorem, z lufki, wychylony za okno, musisz byc pewny że sie nie zaczniesz "dusić" ^_^

Przy paleniu najbardziej pomaga Plan - poprostu myślisz, kombinujesz, przewidujesz, zawsze chowaj cały sprzet/palenie nawet w trakcie palenia, lepiej mieć towar w gaciach niż na stoliku gdy wpadną starzy. Oczy zakraplaj zaraz po zajaraniu, wtedy wygladasz bezprzypałowo a nie 2x - zamiast oczu -_-. Pamietajcie z odpowiednim przygotowaniem, dogadaniem sie z kumplem itp. starszym możecie wcisnąć wszystko
 
S

sdfsdf

Guest
Melckor napisał:
Kropelki do oczu - Błogosławieństwo wprost z apteki
ja slyszalem ze schodzi faza :/ to prawda?? ja sam nie zakrapialem bo wlasnie tego sie boje :p
 

hlor

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
127
Buchów
2
jak ja jestem zjarany i sie napije albo cos zjem to mi faza delikatnie schodzi( a szczegolnie przy tym drugim)
 
R

Rider

Guest
tluszcze, cukry i witamina C w ogromnych ilosciach zmiejszja faza, w mojim przypadku raz 90% dosc mocnego haju zeszlo ze mnie - 1L mleka 3.2%, kilka batonow, sok pomaranczowy, krople do oczow i moglem spokojnie bez podejrzen przeprowadzic ze starymi dluga komwersacje w zywe oczy. Takrze jest wazne nastawienie psychiczne, trzeba sie przemuc i faza jakas sama z siebie zchodzi. Ale to tylko dla zaawansowanych :)
Pozdrawiam :)
 
B

barcwelona

Guest
idealnie jak ja mam... pale tylko jak starzy są w domu.. bo pale codziennie i nie mam gdzie indziej palić :p a zimno na dworze... nahujowiej jak stara wbija... ale wtedy mówie ze kumpel fajki pali.. krople są bardzo przydatne.. tylko hu**wo jak sie skonczą bo wtedy zbierasz kase a to idzie na jaranie a nie na krople :p woda i tylko woda... zadnych soków... pozdraiwam... za 10 minut kumpel wbija z kosteczką... mmmmm narazie.. musze posprzątać pokój.. pa pa
 

lee_knox

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
2,186
Buchów
6
Najlepiej krople po prostu wpuścić przed baką i problem z głowy.
 

zembfy

Well-known member
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
201
Buchów
1
haha bracia ja mam tak ze moja stara ma wech lepszy od szarika i nawet jak pale petka 2 h przed jej powrotem to i tak szczai i zaczyna stwarzac;] wiec opczailem nie zawodny sposob :D mieszkam w starym budownictwie i posiadam PIĘkne i stare piiece kaflowe;] jesli ktos cos takiego ma w domu to niech sie cieszy ;]
wyciagasz temata jak sa starzy w domu;] nabijasz w co chcesz
idziesz pd piecyk otwierasz dzwiczki i palisz caly czas trzymajac staf w piecu dmuchasz dymem tez do pieca ... :D Ciąg powietrza robi sfoje;] hehehe :D jesli nie masz pieca to w kiblu powinienes miec cos takiego jak JUNKERS :D czytaj piecyk gazowy ;] i on tez ma dojscie do konina ;] wiec siadasz pod takim piecem odpalasz i caly dym starasz sie umiescic ::D w tymze junkersie :D 100 % brak zapachu dymu :D heheh :D a co do kropelek to ja niemusze uzywac :D nawet na max zwale nie mam prawie czerwonych oczu :D jakies zawsze biale sa:D a pale od roku codziennie :D hehehe :D i niegdy nie mialem czerwonych :D POZDRO dla pomidoro FANATYKOWD:
 

Dzasta

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2006
Postów
186
Buchów
1
...co do
Bielak napisał:
ja slyszalem ze schodzi faza :/
....ja używałam kiedyś krople Visine, teraz nie używam żadnych, nie potrzebuje po prostu. Muszę przyznać, po zakropieniu oczu fazka troche traciła na sile, zakrapiałam zawsze przed pujściem do domu, aby starzy nie dostrzegli,że coś nie tak. :joker:
 
R

RYBAK

Guest
NO CO TY PIE****ISZ JA SCIAGAM TRZY KIBLE I NORMALNIE IDE DO SZKOLY I GADAM Z NAUCZYCIELAMI :pr:

[ Dodano: 2006-04-11, 21:17 ]
WSZYSTKO ZALEZY OD WKRETU JAK SE WKRECISZ TAK MASZ
:king:
 
M

Melckor

Guest
RYBAK napisał:
NO CO TY pierd**** JA SCIAGAM TRZY KIBLE I NORMALNIE IDE DO SZKOLY I GADAM Z NAUCZYCIELAMI
po co przekleństwa, ja spale ci 1.5 sam i żaden nauczyciel nie pozna sie że paliłem -_-
Sqnsument napisał:
Najlepiej krople po prostu wpuścić przed baką i problem z głowy
Potwierdzam i popieram :)
Bielak napisał:
ja slyszalem ze schodzi faza :/ to prawda?? ja sam nie zakrapialem bo wlasnie tego sie boje
hmm znaczy sie faza ci nie schodzi, ale masz takie orzeźwienie umysłu, choć brechtasz sie nadal tak samo :) :queen:
 

Maciek_1988

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2006
Postów
55
Buchów
2
Ogólnie @Melckor dobre rady nam podal. Teoretycznie korzystam prawie ze wszystkich praktycznie nieco je modyfikuję. Ps Jaki macie staż z jointami? U mnie bedzie 4rocznica w wakacje ;) A za rok juz w ogóle będzie jubileusz ;]
 
M

Melckor

Guest
z Jointami ?? czy ogólnie z jaraniem ?? :p ja skromnie 1 year ale pożądnie :) Ps. Jeśli modyfikujesz to powiedz jak :0 opisz może sie przyda. Wogle wszyscy piszcie swoje rozkminy przed starymi :) :bounce:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół